تازه ها

1396-04-26 16:52
کد مطلب: 69159
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:
اولین « اندیشکده » وزارت آموزش و پرورش، در اردبیل دایر می شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت:با توجه به ظرفیت های بالای اردبیل، اولین « اندیشکده » وزارت آموزش و پرورش، در این استان دایر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا، مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به برگزاری موفق مسابقات قرآن، عترت و نماز در اردبیل ،در مورد گردهمایی معاونین پرورشی و فرهنگی سراسر کشور اظهار کرد: اولین دوره از این جلسات در سال 96 به منظور بازنگری و تاملی دوباره بر ماموریت معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش و بررسی و هماهنگی برنامه های تابستانی دانش آموزان، در اردبیل برگزار شد.

وی بیان اینکه به طور متوسط هر هفته 2 برنامه برای تابستان دانش آموزان تدارک دیده شده است، گفت: حدود 2 هزار پایگاه تابستانی در سطح مدارس و آموزشگاه های سراسر کشور در حال فعال شدن هستند و بیش از 5 میلیون دانش آموز را تحت پوشش قرار خواهند داد.

مهدی فیض در مورد اقدامات آتی در زمینه های فرهنگی و پرورشی در سطح استان اردبیل، اظهار کرد: اردبیل همیشه جز پیشتازان بحث فرهنگ در کشور بوده است.

فیض با بیان اینکه استان اردبیل در بحث ایجاد امکانات رفاهی برای همکاران فرهنگی موثر و قوی عمل کرده است گفت: به سبب  وجود این ظرفیت های بالای استان، اولین « اندیشکده » وزارت آموزش و پرورش، در استان اردبیل ایجاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.