تازه ها

1396-04-26 14:07
کد مطلب: 69157
تجمع کارگران ذوب آهن این بار در مقابل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛
خلف وعده ها همچنان ادامه دارد؛ چک اول مدیران ذوب آهن هم پاس نشد
این روزها حال و روز ناخوش کارگران ذوب آهن اردبیل به تیتر یک رسانه ها و مطبوعات تبدیل شده است اما با این وجود هیچ کس نتوانسته راهی برای درمان درد آنها پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، بعد از تجمع چندین باره کارگران ذوب آهن اردبیل در مقابل استانداری در خصوص اعتراض به عدم پرداخت حقوق و معوقاتشان توسط مسئولان این کارخانه، این بار، در پارک معلم و در مقابل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرد هم آمدند تا از آنجا شکایت خود را به دادستانی ببرند.

نماینده کارگران در گفتگو با خبرنگار سبلان‌ما با اظهار ناراحتی از خلف وعده های صورت گرفته توسط مدیران ذوب آهن اظهار کرد: یک ماه از موعد اولین چک مدیران ذوب آهن که از بابت معوقات و طلبهای کارگران به اداره کار داده شده بود گذشته و اما وجه بصورت کامل پرداخت نشده تا قابل وصول باشد.

وی اظهار کرد: مدیران ذوب آهن با پیگیری های انجام شده، سه فقره چک هر کدام به مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون تومان برای تسویه حساب به اداره کار تحویل داده بودند که یک ماه از اولین قسط می گذرد و در طی این مدت تنها 850 میلیون تومان به حساب واریز کرده اند که این مبلغ نیز قابل برداشت نیست.

این کارگر با بیان اینکه بعد از دوندگی های زیاد قرار بود مابقی اولین قسط امروز به حساب واریز شود گفت: متاسفانه این وعده هم تا حالا عملی نشده است.

بلاتکلیفی و سرگردانی کارگران ذوب آهن اردبیل در روزهایی که وضعیت اقتصادی خانوارها نیز حال و روز خوشی ندارد حالا به سریال بلند بالایی تبدیل شده که انگار هوای پایانی ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.