تازه ها

1396-04-26 13:47
کد مطلب: 69155
در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان فعالیت های تابستانی آموزش و پرورش اصلاندوز در کانون فرهنگی و تربیتی فجر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،پیش از ظهر امروز دوشنبه مراسم افتتاحيه فعالیت های تابستانی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با حضور ریيس،معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه اصلاندوز و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه عشایری در کانون فرهنگی و تربیتی فجر برگزار شد.

"قدرت مهرآوران" رییس آموزش و پرورش اصلاندوز در این مراسم با اشاره به اینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عصر کنوني با نگاه به تهاجم فرهنگي بسيار ضروری است گفت: در همین راستا جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان منطقه اصلاندوز فعالیت های تابستانی و کلاس هایی در رشته های مختلف از جمله قرآن، احکام و رشته های مختلف ورزشی در کانون فرهنگی و تربیتی فجر برگزار می شود.

وی خواستار ایجاد محیط آرام و امنی برای دانش آموزان شد و افزود:در اجرای برنامه ها و فعالیت های تابستانی و اوقات فراغت باید نیازهای واقعی دانش آموزان سنجیده شود تا برنامه ریزی های مناسبی بر اساس این نیازها صورت گیرد.

بایرام بیدار معاون پرورشی و تربیت بدنی نیز ضمن تشریح اهداف برگزاری فعالیت های تابستانی در این زمینه گفت:  تعطیلات تابستان  يك فرصت خوبی است تا دانش‌آموزان بتوانند در برنامه ها و فعالیت های تابستانی و اوقات فراغت اداره آموزش و پرورش در زمینه های قرآن و عترت، فرهنگی و هنری، علمی و پژوهشی، تفریحی و ورزشی شرکت کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.