تازه ها

1396-04-25 23:49
کد مطلب: 69128
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: صنعت ساختمان، یکی از مهمترین و اساسی ترین ارکان توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال زایی در کشور است و ضروری است دلسوختگان و ایثارگران و نخبگان کشور، این صنعت را در مسیر صحیح هدایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،  میرمحمد سید هاشمی در نشست اعضای هیات مدیره های سازمان نظام مهندسی با رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور که در راستای هم اندیشی فعالیت های حوزه بسیج مهندسین و ارائه خدمات کیفی به مردم و همچنین ارتقای جایگاه بسیج مهندسین در حاشیه اجلاس بیستم در ارومیه برگزار شد، ارائه خدمات مهندسی با کیفیت به مردم را جزو اهداف اولیه و اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان عنوان کرد و مسئولیت جامعه مهندسی را بعنوان امنای حوزه فنی و حافظان سرمایه های ملی سنگین دانست.

وی با بیان اینکه دقت بیش از پیش در ارائه خدمات مهندسی لازمه ارتقای جایگاه سازمان های نظام مهندسی است گفت: خدمات ارائه شده اعضای سازمان های نظام مهندسی در طی سالیان گذشته که برخواسته از علم، ایمان و تعهد است قابل قبول بوده و امیدواریم با استفاده از شیوه های نوین علمی_عمرانی  خدماتی با کیفیتی بهتر و بالاتر نیز ارائه شود.

سید هاشمی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه خدمات شایسته ودر شان مردم موضوع "آتش به اختیار" را در حوزه فنی مهندسی نیز اساسی برشمرد و خواستار ورود جدی اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی در حل معضلات و مشکلات حوزه ساختمان شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با بیان اینکه فعالیت در حوزه مهندسی هرگز صوری نبوده و تمام اقدامات براساس علم و آگاهی صورت می گیرد افزود: موضوع آموزش و به روز رسانی دانش فنی اعضای سازمان های نظام مهندسی و بررسی و نظارت دقیق بر طرح های ارائه شده در خصوص ساختمان سازی باید جدی گرفته شود.

سید هاشمی تصریح کرد: نظارت مبتنی بر تعهد، علم و اندیشه توسط اعضای نظام مهندسی باید تقویت و بارورتر شود.

وی در پایان با بیان اینکه سازمان بسیج مهندسین کشور بعنوان بازوان توانمند در گردش چرخ صنعت و ساختمان سازی و سازندگی هستند اظهار کرد: صنعت ساختمان، یکی از مهمترین و اساسی ترین ارکان توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال زایی در کشور است و ضروری است دلسوختگان و ایثارگران و نخبگان کشور، این صنعت را در مسیر صحیح هدایت کنند.

لازم به ذکر است میرمحمد سید هاشمی بعنوان عضو هیات رئیسه این نشست انتخاب شده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.