تازه ها

1396-04-25 20:49
کد مطلب: 69127
سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در بخش دختران منتخب کشور، با حضور 495 شرکت کننده از بهترین های قرآنی کشور در اردبیل آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا،سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز در بخش دختران منتخب کشور، با حضور 495 شرکت کننده از بهترین های قرآنی کشور در اردبیل آغاز شد.

در آیین افتتاح مسابقات در بخش دختران مسیب زاده مدیر کل اداره قرآن، عترت و نماز با اشاره به نقش بانوان از صدر اسلام تا کنون، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به بحث آموزش و سرمایه گذاری بر روی دختران دارد، زیرا هم نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند و هم اینکه مادران آینده جامعه از میان همین دختران خواهند بود و این یک سرمایه گذاری پر منفعت خواهد بود.

وی در ادامه افزود: خدای بزرگ را سپاس گذاریم که به من و همکارانم توفیق خدمتگذاری به دانش آموزان را عنایت کرده و شما عزیران سفیران و پیام رسانان امر مقدس قرآن، عترت و نماز در کل کشور هستید.

احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، بیان داشت : این مسابقات در رشته‌های قرآن، نهج ‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز به صورت مجزا برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده و دختران دانش‌‌آموز تا 28 تیر ماه به رقابت خواهند پرداخت که دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان میزبان این مسابقات خواهد بود.

وی اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است که فرهنگ قرآنی را در بین دانش‌اموزان به طور همه‌جانبه ترویج دهیم و شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.