تازه ها

1396-04-24 17:27
کد مطلب: 69087
بامداد امروز انبار تجهیزات و نگهداری وسایل امور آبیاری کمپ سازمان اصلاندوز طعمه حریق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،علی بابازاده شهردار اصلاندوز درباره جزییات این خبر گفت:ساعت 5 بامداد امروز شنبه قسمتی از انبار امور آب واقع در کمپ سازمان اصلاندوز در اثر آتش سوزی تخریب شد.

وی افزود:همزمان با آتش سوزی بلافاصله با حضور آتش نشانی شهرداری اصلاندوز همراه با آتش نشانان شهر اسلام آباد و پارس اباد آتش مهار و از سرایت آن به دیگر ساختمانهای مجاور جلوگیری شده.

شهردار اصلاندوز کانون آتش را درخت مجاور انبار اعلام کرد و گفت:علت آتش سوزی نامشخص است اما احتمالا آتش سوزی بر اثر برخورد صاعقه به درخت کنار انبار اتفاق افتاده است.

بابازاده افزود:خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید اما وسایل موجود در انبار از جمله تاسیسات برقی،روغن و پمپ دچار خسارت شدند.

وی با بیان اینکه شهرداری اصلاندوز با تمام امکانات مدیریت بحران در محل حضور داشتند از همکاری و اطفای حریق توسط آتش نشانان شهرستان پارس آباد،اسلام آباد و اصلاندوز و همچنین از زحمات پرسنل خدمات شهری شهرداری اصلاندوز تقدیر و تشکر کرد.

شهردار اصلاندوز همچنین بر لزوم آموزش شهروندان برای مقابله با هرگونه آتش سوزی در اماکن مختلف تاکید کرد و از تمامی شهروندان جهت عضویت رایگان در داوطلبان آتش نشان دعوت کرد.

به گزارش ارس تبار،در مجاورت این انبار ساختمان باشگاه ورزشی و سینمای قدیمی وجود دارد.

  • ارس تبار

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.