تازه ها

1396-04-22 11:13
کد مطلب: 69036
دکتر سید مهدی حسینی نیری گفت: در جذب سرمایه گذار کلان برای شهرستان نیر تلاش خواهم کردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما دکتر مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی شرکتهای امدادخودرویی کشور در گفتگو با  نیریمیز، در تحلیل وضعیت فعلی شهرستان نیر، عدم توجه به پتانسیل ها و قابلیت های شهرستان را یکی از دلایل اصلی عقب ماندگی این منطقه اعلام کرد و افزود: شهرستان نیر با دارا بودن مناطق نمونه گردشگری، آب های گرم و سرد معدنی و نیروی انسانی متخصص و متعهد می تواند به پیشرفت و توسعه واقعی شایسته مردم شریف آن دست یابد.
 

دکتر حسینی در ادامه سخنانش به شایعات پخش شده در خصوص شهردار شدن وی در نیر اشاره کرد و گفت: بی شک داشتن توفیق خدمت به مردم شریف نیر برای همه فرزندان این شهرستان آرزویی شیرین است اما با توجه به جایگاه و موقعیت شغلی بنده در سطح کشور، امکان خدمت رسانی و کمک به باز شدن گره های کور شهرستان در موقعیت فعلی میسرتر خواهد بود.
 

وی حاشیه سازی و انتشار مطالب خلاف واقع همچون ارسال رزومه به شورا و ...، را اقدامی غیر اخلاقی دانست و افزود: با توجه به دارا بودن ارتباطات قوی در سطح کشور از هیچ تلاشی برای مساعدت به همه مسئولان شهرستان و به خصوص شهردار آینده نیر دریغ نخواهم کرد.
 

دکتر حسینی در پایان همه موفقیت های خود را مدیون دعاهای مردم نجیب نیر دانست و از تلاش هایش برای جذب سرمایه گذار در طرح های گردشگری نیر خبر داد.
 

لازم به ذکر است با توجه به توانایی ها و شایستگی های دکتر حسینی، ایشان به سمت "مدیریت ارزشیابی وسرمایه گذاری " شرکت چند منظوره جهادنصر منصوب شدند.
 

جهاد نصر از جمله شرکت های بزرگ و موفق کشور است که با اجرای پروژه های عظیم در سراسر کشور سهمی ارزنده در توسعه و محرومیت زدایی نقاط مختلف کشور داشته است.
 

شایان ذکر است پس از انتخابات شوراها، مردم شهر نیر منتظرند تا شوراهای منتخب با دقت و بررسی همه جانبه نسبت به انتخاب شهرداری با تجربه، متخصص و دارای دید وسیع اقدام نمایند تا شاید عقب ماندگی ها و زخم های شهر اندکی التیام یافته و حداقل مبلمان و ظاهر شهر تغییر محسوس و قابل توجهی نسبت به قبل بیابد و این مهم میسر نخواهد بود مگر با انتخاب شهرداری که اولا دارای دید محدود و کوتاه نبوده و دارای استراتژی های کلان و ارتباطات قوی و توان لابی گری در سطوح بالای مدیریت کشور باشد و ثانیا دارای تجربه مدیریتی بالا و قابل قبول برای پذیرش این مسئولیت خطیر باشد چرا که بی شک در صورت انتخابی اشتباه، جبران مافات چندان آسان نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.