تازه ها

پربیننده ترین

1396-04-18 19:45
کد مطلب: 68911
	حضور آگاهانه روحانیون در روستاها پیامد مثبتی به دنبال دارد
امام جمعه گرمی گفت: حضور آگاهانه روحانیون مستقر وطرح هجرت در صحنه‌های اجتماعی و فرهنگی پیامدهای مثبت و خوشایندی را برای روستاها به ارمغان می آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار، حجت‌الاسلام حمید بهاری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرمی به همراه امام جمعه، مدیر حوزه علمیه و جمعی از مبلغان بومی این شهرستان با روحانی طرح هجرت روستای آقا محمد بیگلو از توابع بخش انگوت دیدار و از نزدیک در جریان فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی این روستا قرار گرفت.

 

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام صفری امام جمعه گرمی در سخنانی گفت: حضور آگاهانه روحانیون مستقر وطرح هجرت در صحنه‌های اجتماعی و فرهنگی پیامدهای مثبت و خوشایندی را برای اهالی روستا به ارمغان خواهد داشت.

 

وی، همکاری اداره تبلیغات اسلامی و روحانیون مستقر و طرح هجرت را در زمینه‌های مختلف بسیارخوب ارزیابی کرد و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی قدم های خوبی در راستای ترویج ارزش های دینی و تامین روحانی مورد نیاز مناطق محروم برداشته و ما از نزدیک شاهد مجاهدتهای این عزیزان در عرصه های مختلف فرهنگی به‌ویژه در مناطق دورافتاده و آسیب پذیر هستیم. 

 

وی اظهار کرد: روحانیون مستقر و طرح هجرت با حضور در جمع مردم و اجرای برنامه‌های عبادی، فرهنگی و تبلیغی نقش بسزایی در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.

 

حجت الاسلام بهاری هم نیروی جوان را از مخاطبین فعال و پویا و در عین حال پرسشگر عنوان کرد و افزود: روحانی مستقر در روستا زمینه مشارکت نیروهای جوانان را در اجرای برنامه های فرهنگی فراهم کند که در این صورت تبلیغ موثر و شایسته ای خواهد داشت.

 

همچنین دراین دیدار حجت‌الاسلام محمدی روحانی طرح هجرت روستای آقامحمد بیگلو به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در این روستا پرداخت.

 

در پایان، حاضران نماز جماعت را به امامت حجت‌الاسلام محمدی در مسجد جامع روستای آقا محمد بیگلو اقامه کردند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.