تازه ها

1396-02-11 08:18
کد مطلب: 66280
گزارش خبری از آمادگی اردبیل برای میزبانی مسابقات آسیایی والیبال
تمامی 10 تیم خارجی شرکت کننده در مسابقات والیبال امیدهای آسیا هم اکنون در اردبیل بسر می برند و از امروز رقابت های خود را آغاز می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از  ابصارخبر، نادر فلاحی مسئول هیأت والیبال اردبیل در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال امید ایران در ورزشگاه رضازاده گفت: در حال حاضر تمامی 11 تیم شرکت کننده در مسابقات والیبال امیدهای آسیا در استان اردبیل و شهرستان سرعین اسکان یافته‌اند که از امروز نخستین رقابت‌های این مسابقات با انجام چهار بازی شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمام زیر ساخت های لازم از ماهها پیش آماده شده است، گفت: دو سالن 6 هزار نفری رضا زاده و 2 هزار نفری شهید آسمانی اردبیل برای برگزاری مسابقات نوسازی و استاندارد سازی شده است.
مسابقات والیبال امیدهای آسیا با حضور 11 تیم آسیایی از روز دوشنبه 11 اردیبهشت شروع و تا 19اردیبهشت در اردبیل برگزار می شود.
نخستین بازی تیم ملی والیبال امید ایران روز دوشنبه از ساعت 17 در ورزشگاه رضازاده اردبیل در مقابل تیم ملی والیبال پاکستان برگزار خواهد شد.
دیدن این رقابت ها برای خانواده ها و ورزش دوستان رایگان است.

 

 

سلیم مهاجری بعنوان خبرنگار، میلاد چشمه نور تصویر بردار و وحید علیزاده کار تدوین این گزارش خبری را که به زبان انگیلیسی است بر عهده دارند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.