تازه ها

1395-10-19 22:53
کد مطلب: 62304
رئیس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز گفت: کارگاه آموزشی ویژه مربیان پیش‌دبستانی با اصول و مبانی کار با کودکان در اصلاندوز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،عسگر فرجی پیش از ظهر امروز در جمع مربیان پیش‌دبستانی اصلاندوز که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: مربیان پیش‌دبستانی نقش بسزایی را در تربیت فراگیری آموزش های اولیه فرهنگی دارند و مربیان باید به صورت تخصصی به این عرصه ورود پیدا کنند.

وی بیان کرد: کودکان در محیط پیش‌دبستانی به یادگیری سریع و تجربه می‌پردازند و روش‌های ارتباط با دیگر را می‌آموزند تا بتوانند به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرند که این یک نکته قابل توج در مکان‌های آموزشی پیش‌دبستانی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش اصلاندوز هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی بیشتر مربیان پیش‌دبستانی با اصول و مبانی کار با کودکان عنوان کرد و افزود: مربیان باید نحوه ارتباط برقرارکردن با کودکان را باید فرا گیرند تا بتوانند با کودکان به خوبی ارتباط برقرار کنند که این امردرتربیت کودکان بسیارتاثیرگذاراست.

فرجی ادامه داد: مربیان باید با رعایت اصول روانشناسی و اخلاقی با کودکان ارتباط برقرار کنند و از محتواهای غیرمجاز دراین مکان‌های آموزشی بپرهیزند.

وی آموزش تربیتی کودکان را در بدو زندگی آنان را در جامعه مهم برشمرد و افزود: اگر می خواهیم در آینده شاهد فرزندان سالم و تحصیل کرده و فرهنگی داشته باشیم باید با همکاری و مشارکت خانواده‌ها در این مکان‌های آموزشی و با رعایت اصول آموزشی و تربیتی  برای تربیت این کودکان تلاش کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.