تازه ها

1395-10-18 20:09
کد مطلب: 62265
	تعطیلی طرح های تولیدی در زندگی مردم اثر می گذارد
امام جمعه گرمی با بیان اینکه بوروکراسی اداری بجای حل مشکلات مردم و صاحبان طرح ها، آنها را سر در گم می کند، گفت: ما باید راههای رضایتمندی مردم را پیدا کنیم و با ارائه راه حل مناسب اعتماد آنها را نسبت به مسئولین بیشتر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار، حجت‌الاسلام یدالله صفری در جلسه شورای اداری شهرستان گرمی که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، گفت: علی رغم اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات زیادی حتی در شهرستان گرمی انجام داده است و انصافا رشد و توسعه  قابل توجهی صورت گرفته است اما اکثر مردم این رشد و توسعه را قبول ندارند.

 

وی اظهار کرد: کاهش ازدواج و ولادت و افزایش وفات و مهاجرت در این شهرستان آماری است که نشان میدهد وضعیت خوبی در شهرستان نداریم و علی رغم تلاش زیادی که صورت گرفته رضایت مردم جلب نشده است.

 

حجت‌الاسلام صفری با بیان اینکه قضاوت بنده با نگاه به وضع زندگی مردم است، اظهار کرد: زندگی مردم در گرمی تلخ و فقر و محرومیت در این شهرستان مشهود است.

 

وی با طرح این سوال که چگونه می توانیم به مردم بفهمانیم شبانه روزی در جهت رفاه حال مردم تلاش می کنیم؟ تا اعتماد انها به مسئولین جلب شود، افزود: ما در سطح شهرستان و حتی در سطح استان مشکل کارشناسی داریم و اینکه طرح های تولیدی ما(دامداریها، مرغداری های و...) یکی پس از دیگری ورشکست و نعطیل می شود و سرمایه هنگفتی در این طرح ها خاک می خورد، مشکلاتی است که در زندگی مردم اثر می گذارد.

 

امام جمعه گرمی با بیان اینکه بوروکراسی اداری بجای حل مشکلات مردم و صاحب طرح ها آنها را سر در گم می کند، افزود: ما باید راههای رضایتمندی مردم را کشف با ارائه راه حل مناسب و عملی  اعتماد مردم نسبت به مسئولین را بیشتر کنیم.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.