تازه ها

1395-10-18 14:30
کد مطلب: 62256
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: خلخال موفق ترین شهرستان در کارگروه های مالی خرد است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، بهزاد ستاری ظهر امروز  در نشست با امام جمعه شهرستان خلخال گفت: خلخال در حوزه کارگروه های مالی خرد موفق ترین شهرستان استان اردبیل است.

وی از راه اندازی بنیاد فرزانگان در خلخال خبر داد و افزود: این بنیاد با هدف توجه به سالمندان وبازنشستگان، ایجاد فضای پرنشاط برای این قشر و آموزش احکام و مباحث اعتقادی و اردویی راه اندازی می شود.

ستاری با اظهار خوشحالی از نبود خانه سالمندان در خلخال اظهار کرد: این فرهنگ در بین خانواده ها وجود دارد که فرزندان و خانواده ها خود مراقب پدر ومادر کهنسال خود هستند اما با این وجود داشتن چنین مکانی در خلخال ضرورزی است  که تاکنون مرکزی تاسیس نشده است.

ستاری گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی و شعار سال مقام معظم رهبری، توانمند سازی خانواده ها در اولویت است که در این خصوص گروه های مالی خرد در خلخال تشکیل شده که عملکرد مناسبی نیز داشته اند.

وی افزود: مرکز درمان و زوج درمانی فعال شده و کمپ ترک اعتیاد شهرستان خلخال نیز با هدف جلوگیری از آسیب ها و معضلات مواد مخدر در شهرستان فعال شده است.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: همدلی و همکاری همکاران اداره بهزیستی بالا رفته و نسبت به گذشته وضعیت به مراتب بهتر شده است و انتظار می رود در کنار این همدلی خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه تسریع یابد.

ستاری از انجام تست بینایی 5000کودک خلخال وهمچنین انجام 1000 تست شنوایی در نه ماهه اول سال 1395 خبر داد.

ستاری با اشاره به اینکه همه در انقلاب سهم داریم و مسئول هستیم گفت: احساس مسئولیت اگر در تک تک مانباشد کاری انجام نخواهد شد و این احساس مسئولیت در نهاد بهزیستی بیشتر احساس شده و ما در جهت خدمت رسانی به مردم و اقشار آسیب پذیر تمام تلاش وسعی خود را به کار خواهیم گرفت.

وی حضور روحانیون در جامعه را یک فرصت مطلوب برای احیای ارزش های دینی  و تقویت پتانسیل های مذهبی عنوان کرد و حضور امام جمعه شهرستان خلخال در روز معلولین را قوت قلبی برای همکاران خود عنوان کرد.

ستاری از دایر شدن 8 مرکز مهد کودک روستایی در خلخال خبر داد و گفت: در مهدهای روستاها بر آموزش های لازم در زمینه مهارت های زندگی و عقیدتی و مذهبی و علمی تاکید می شود.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از توجهات امام جمعه خلخال به مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی تقدیر کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.