تازه ها

1395-10-18 10:53
کد مطلب: 62246
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: به عنوان نماینده دولت اعتقادم بر این است که نباید مخالفان و منتفدان فکری دولت را محکوم کنیم چرا که نقد و انتقاد سازنده و تضارب آرا سبب رشد و پویایی جامعه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، ناصر نصیری عصر روز جمعه در نشستی با فعالان سیاسی شهرستان پارس آباد مغان اظهار داشت: توسعه و تقویت همکاری ها و ارتباط بین دو کشور ایران و آذربایجان، تاثیر مهم و به سزایی در پیشرفت و ترقی استان اردبیل و منطقه مغان دارد.

وی گفت: ارتقای سطح روابط و مراودات با کشورهای مختلف دنیا به وِیژه کشورهای همسایه از سیاست های مهم خارجی دولت یازدهم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت امضای پروتکل و تفاهم نامه اتصال خط آهن جمهوری آذربایجان به استان اردبیل، افزود: این که شبکه ریلی آذربایجان از کدام نقطه به راه آهن استان وصل شود برایمان مهم نیست و نظر طرف آذری نیز در مکان یابی و اجرای این طرح موثر است.

نصيري گفت: تحقق این طرح باعث رشد و بالندگی شتابان منطقه، افزایش درآمد، رفاه و آسایش مردم و تقویت روابط دو کشور مسلمان ایران و آذربایجان خواهد بود.

وی بيان کرد: به عنوان نماینده دولت اعتقادم بر این است که نباید مخالفان و منتفدان فکری دولت را محکوم و اذیت کنیم چرا که نقد و انتقاد سازنده و تضارب آرا سبب رشد و پویایی جامعه می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه اگر منتقد و مخالف نباشد فساد جامعه را فرا می گیرد، گفت: اگر در جامعه ای منتقد نباشد و تملق و چاپلوسی در آن حاکم شود طبیعی است انواع فساد دامن گیر چنین جامعه ای خواهد شد.

نصيري با بیان اینکه برخی انتقادها و مخالفت ها نباید ما را عصبانی و وادار به برخورد خشن کند، تصريح كرد: باید با سعه صدر و احترام به نظرات افراد منتقد، فضا را برای فعالیت مخالفان و منتقدان فراهم کنیم.

وي ادامه داد: مردم، آحاد مختلف جامعه اعم از موافقان و مخالفان دولت و اقلیت های دینی را شامل می شود و دولت وظیفه خدمت رسانی به همه مردم را دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با بیان اینکه دولت دکتر روحانی با درایت و تدبیر، درصدد ایجاد امید و نشاط در جامعه است، گفت: دولت طرح ها و برنامه ی خوبی برای رفع مشکلات جامعه و پیشرفت و تحول کشور در دست اجرا دارد.

نصيري با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است و ما برای برگزاری یک انتخابات آبرومند، سالم و پرشور و شعور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.