تازه ها

1395-10-15 09:47
کد مطلب: 62153
نباید انعکاس یک واقعیت تا این حد تلخ باشد که شخص معترض را با استفاده از ابزار قدرت و گروه فشار و توسل به قوه قاهره مجبور به سکوت کرده تا واقعیت را انکار کنند؟؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، به راستی که آیا انعکاس واقعیت چیزی غیر از این است که چرایی‌ها باید بررسی شود؟؟

 

آیا وقتی که روز است کسی می‌تواند خود را به خواب زند و بگوید که شب است؟؟

 

شاید بتواند این ادعای واهی را مطرح کند ولی همواره با به حاشیه رانده شدن همراه خواهد بود.

 

آیا این ضعف مدیر را نمی‌رساند که که تحمل ذره‌ای انتقاد را ندارد؟؟

 

آیا این صحیح است که انعکاس یک واقعیت باید تا این حد تلخ باشد که شخص معترض را با استفاده از ابزار قدرت و گروه فشار و توسل به قوه قاهره مجبور به سکوت کرده و واقعیت را انکار کنند؟؟

 

مگر این پیامبر و ائمه ما نیستند که معتقد بر این هستند که باید فرزندان خود را در عمل و منش تربیت کنیم و آموزش دهیم؟؟

 

اگر در حکومت اسلامی باشیم که هستیم و اگر شیعه مولا علی باشیم که هستیم و اگر مدیر دستگاه هر چند جزئی در نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و زندگی و آرامش امروز خودمان را وامدار بزرگ مرد نایب ولی عصر عج بدانیم باید زندگی به سبک این بزرگان داشته باشیم.

 

آیا توسل به قوه قاهره و مجبور ساختن طرف بر انکار آنچه واقعیت داشته و اظهار من الشمس بوده و بر تک تک اعضای شهرستان مشهود بوده  خلاف آموزه‌های دینی ما نیست؟؟ و باعث به تمسخر گرفتن شدن نخواهد بود؟؟

 

واقعیت این است که مسئولین و مدیران باید خودشان را باب میل مردم که ولی نعمت آنان هستند تطبیق دهند چرا که در حکومت اسلامی این مردم هستند که اساس و پایه حکومت را تشکیل می‌دهند و نظر مردم را که مشکلات برای
آنان محسوس تر است به عنوان راهگشا پذیرا باشند.

 

اگر سکوت من باعث شود ارایه خدمات بر همشهریانم بیشتر شود این کار را خواهم کرد. اما افسوس که این کار غیر معقول به نظر می رسد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.