تازه ها

1395-10-10 15:14
کد مطلب: 61975
	حماسه نهم دی خط بطلانی برجریان ریشه دار فتنه بود/بیشترین مهاجرت در2شهرستان گرمی و خلخال اتفاق می افتد
خطیب موقت نماز جمعه گرمی گفت: حماسه جاوید 9دی خط بطلانی بر جریان ریشه دار فتنه بود و ما وظیفه داریم پرچم دار با بصیرت این حماسه عظیم باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار،‌ حجت الاسلام ستوده در خطبه های نمازجمعه این هفته با قدردانی ازحضور مردم در مراسم 9 دی گفت: حماسه جاوید 9دی خط بطلانی بر جریان ریشه دار فتنه بود و ما وظیفه داریم پرچم دار با بصیرت این حماسه عظیم باشیم.

 

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی درراستای حراست از اصول اصلی و خطوط کلی انقلاب و آشناسازی با عوامل فتنه وابعاد آن انجام شد، اظهارکرد: این حماسه حاصل عنایت الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و نقش بی بدیل مردم بصیر و ولایتمدار درخنثی سازی نقشه های دشمنان بود.

 

حجت الاسلام ستوده، پیام مهم واصلی حماسه 9 دی را هوشیاری وآمادگی برای مقابله با دشمنان و فتنه گران عنوان کرد وافزود: 9 دی درتاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت برای همیشه ماندگارشده است.

 

حجت اسلام و المسلمین ستوده گفت: در کشور ما تاکنون سه انقلاب اتفاق افتاده که انقلاب اسلامی ایران اولین انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی امریکا بعنوان دومین انقلاب و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری حماسه 9دی انقلاب سوم در کشور بود که مردم با بصیر و آگاه ملت ایران رقم زدند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مخاطرات فراوان استفاده از فضاهای مجازی برای گروههای مختلف سنی با بیان اینکه 74 درصد مردم درکشور از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، افزود: 60درصد مردم ازاین فضاها بین ساعات 8 الی 12 شب استفاده می کنند و چیزی که در این موضوع قابل اهمیت و نکته سنجی است علاوه برابتلاء این افراد به انواع دردهای عضلانی و بیماریهای چشمی طبق نظرکارشناسان از محبت و کانون گرم خانواده نیز محروم خواهند ماند.

 

خطیب موقت نماز جمعه گرمی برهوشیاری و آگاهی والدین نسبت به استفاده سالم فرزندانشان از این کانالهای اجتماعی تاکید کرد.

 

وی با بیان اینکه تمام منطقه استان اردبیل بعنوان اعضای اصلی استان بحساب می آید، افزود: شهرستان گرمی در بحث باورهای  دینی و اعتقادی و به لحاظ مرزی بودن بیشترین موقعیت را دارا می باشد که مسئولین استانی به این امر توجه داشته باشند.

 

حجت الاسلام و المسلمین ستوده با بیان اینکه بیشترین مهاجرت در2شهرستان گرمی و خلخال اتفاق می افتد که قابل تامل است، گفت: توسعه در شهرستان گرمی اتفاق نیفتاده و این شهرستان در بحث های توسعه محوری مشکل وجود دارد که باید با وحدت و به دور ازعصبانیت و حرف های توخالی، با ارائه راهکار مناسب شاهد توسعه و مهاجرت معکوس در این شهرستان باشیم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.