تازه ها

1395-10-08 16:54
کد مطلب: 61900
 بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گیوی به مناسبت سالروز حماسه 9 دی
ما دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد گیوی با گذشت زمان هیچ گاه این فتنه را فراموش نخواهیم کرد و حماسه 9 دی برای همیشه در خاطرمان خواهد ماند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گیوی به مناسبت سالروز حماسه 9 دی ماه بیانیه ای را به شرح ذیل صادر کرده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید. (سوره صف _ آیه 8)

 از ابتدای تاریخ پیروزی شکوه مندانه انقلاب  جمهوری اسلامی ایران بر رژیم طاغوت در سال57 همواره شاهد فتنه گری دشمنان خارجی و خائنان داخلی بوده ایم، که با هدف خارج ساختن این نظام از مسیر اصلی انقلاب و ضربه رساندن به رهبری واحد ایران از هیچ کاری اِبایی نداشته و تمام تلاش خود را کرده اند.

در راس این دشمنی ها آمریکا و انگلیس به عنوان پرچمدار و اتاق فکر این دشمنی ها نقش ایفا کرده اند و مردم شریف ایران کاملا به این امر واقف هستند. به همین دلیل هیچ گاه به آمریکا و هم پیمانانش اعتماد نخواهند کرد.

فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 که به بهانه تقلب با همراهی گروهی انسان بی بصیرت رخ داد نمونه‌ای بارز از این دشمنی هاست، که با مدیریت حکیمانه و به موقع مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور مردم میهن پرست و ولایتمدار در حماسه 9 دی ماه همان سال این فتنه در نطفه خفه شد.

 حماسه نهم دی ماه و حضور پرشور و خروش عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زریّن دیگری در افتخارات هر مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

حماسه 9 دی، شروع حرکت و یک فرهنگ بود یعنی «عزت خواهی»؛ عزت خواهی مردمی که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه 1388، مردم مسلمان ایران با حضور چشمگیرخود، بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور با بصیرتشان برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رسید.

ما دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد گیوی با گذشت زمان هیچ گاه این فتنه را فراموش نخواهیم کرد و حماسه 9 دی برای همیشه در خاطرمان خواهد ماند، زیرا نشانی از وحدت ملت و پشتیبانی از رهبری و آرمان ها می باشد، و در این سالروز حماسه 9دی اعلام می کنیم که برای همیشه بر سر آرمانهای انقلاب و رهبری خواهیم ماند و اگر نیاز باشد در هر زمانی و مکانی با فرمان و امر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در صف اول پاسداری از انقلاب جان در طبق اخلاص حضور بهم خواهیم رساند.

والسلام علی من اتبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی

دانشگاه پیام نور گیوی دی ماه 95

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.