تازه ها

1395-10-07 13:16
کد مطلب: 61812
همایش میثاق با ولایت کارمندان دستگاه­های اجرایی استان در سالن جلسه شهید رجایی استانداری با حضور فرماندهان و مسئولین امور فرهنگی پایگاه بسیج ادارات کل و نیز مسئولین روابط عمومی ادارات برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در آستانه حماسه 9 دی همایش میثاق با ولایت کارمندان دستگاه­های اجرایی استان در سالن جلسه شهید رجایی استانداری با حضور فرماندهان و مسئولین امور فرهنگی پایگاه بسیج ادارات کل و نیز مسئولین روابط عمومی ادارات برگزار شد.

رییس سازمان بسیج کارمندی استان اردبیل سرهنگ جمشیدی هدف از این مراسم را زنده نگهداشتن و بزرگداشت 9 دی ماه به عنوان نماد بصیرت ملت و میثاق امت با ولایت  عنوان کرد و گفت : این گونه مراسم تاکید بر برجسته سازی نقش مردم در خاموش نمودن آتش فتنه و فتنه گری از طریق روشنگری و نشست­ های حلقه­ های صالحین و هیئت منتظران موعود­(عج) با موضوع حماسه 9 دی و نشست­ های بصیرتی پایگاه­ ها است .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای فیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی تحلیل و تبیین ریشه­ ها، علل و عوامل زمینه­های شکل گیری و ابعاد فتنه 88 و همچنین تبیین آگاهی و بصیرت ملت مومن و ولایتمداری پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.