تازه ها

1395-10-05 04:06
کد مطلب: 61684
 تزویر معاندان داخلی و خارجی در حماسه "9 دی" عیان شد/واژه "فتنه" این روزها به مذاق برخی ها تلخ می آید
فرمانده سپاه کوثر گفت: فعالان عرصه رسانه و سخنرانان، ابعاد حماسه تاریخی نهم دی و فتنه‌گری‌های معاندان داخلی و خارجی را بازگو کنند تا نسل آینده ما بهتر از هر دوره‌ای تزویرگری‌های استکبار جهانی و ایادی کفر را به عینه مشاهده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از کوثرخبر، سرهنگ 2پاسدار بیژن راعی اظهار کرد: ملت قهرمان ایران در 9 دی و در یک خیز تاریخی عشق به ولایت، شعور و بصیرت به آرمان حسینی و علوی را به نمایش گذاشتند و با عزم راسخ خود به دنیا اعلام کردند که این انقلاب و ارزش‌های متعالی آن همچنان زنده و بالنده است.

وی با یادآوری اینکه در 9 دی بسیاری از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی، دینی و مکتبی ما تجلی واقعی پیدا کرد و دشمنان عبوس و ناراحت از توطئه‌های خود به سرمنزل اول رسیدند، تصریح کرد: عده‌ای کوردل داخلی که از حقایق و بسیاری امور ارزشی غفلت کرده و تنها به دنبال کسب منافع خود بودند در حقیقت بساطی را به وجود آوردند تا دشمن در کمال گستاخی روز عاشورای سال 88 به میدان آمده و مقدسات ما را زیر سئوال ببرد در حالی که در مقابل این شیطنت ملت یکپارچه به پا خاستند و برای همیشه بساط فتنه‌گران داخلی و خارجی را برچیدند.

سرهنگ راعی با یادآوری اینکه در 9 دی همه ارزش‌ها تجلی حقیقی و اصیل پیدا کرد، اما این روزها واژه "فتنه" به مذاق برخی ها خوش نمی آید، افزود: در این روز که نور رحمت الهی درخشش می‌کرد فوج فوج مردم با بصیرت و دانایی و اخلاص کامل در میدان دفاع از ارزش‌های اسلامی حاضر شده و به دشمنان قسم خورده این انقلاب ثابت کردند که حرکت آنها در سه دهه گذشته همه به انحراف و خطا رفته است.

این مسئول ضرورت برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته گرامیداشت 9 دی را خاطرنشان کرد و ادامه داد: در این روز سخنرانان باید ابعاد این حماسه و فتنه‌گری‌های معاندان داخلی و خارجی را بازگو کنند تا نسل آینده ما بهتر از هر دوره‌ای تزویرگری‌های استکبار جهانی و ایادی کفر را به عینه مشاهده کنند.

فرمانده سپاه کوثر در ادامه سخنان خود یادآور شد: دشمنان این نظام به صحنه آمدند تا شاید از آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرند اما چنان در باتلاق اراده و هوشیاری این ملت گرفتار آمدند که هیچ قدرتی توان و یارای نجات آنها را نداشت.

وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد: برخی‌ها احساس می‌کردند که با فتنه‌گری و آشوب‌طلبی می‌توانند برخی نابسامانی‌ها و ناهنجاری‌ها را دامن بزنند در حالی که قدرت و صلابت این ملت بار دیگر به همه فهماند که حرکت خبیث دشمنان جز شکست و نابودی هیچ عاید و ثمری به دنبال ندارد.

سرهنگ راعی بیان کرد: در 9 دی سال‌جاری بار دیگر در قالب برنامه‌های متنوع به تشنگان قدرت و دسیسه‌گران داخلی و خارجی نشان می‌دهیم که نهضت ارزش‌ مدار امام راحل جایی برای فتنه‌گری و غفلت و توطئه نیست و بیش از گذشته باید مراقب باشیم تا مبادا در دام تزویر دشمن گرفتار شویم.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.