تازه ها

1395-09-22 17:34
کد مطلب: 61222
نماینده ولی فقیه در اردبیل خواستار تکمیل سد عنبران شد
نماینده ولی فقیه در استان از مسئولان استانی و شهرستانی خواست تا تامین آب شرب عنبران که مهمترین و حیاتی ترین مسئله این شهر محسوب می شود را در اولویت قرار داده و نسبت به تکمیل و بهره برداری از سد عنبران اقدام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، آیت الله سید حسن عاملی در جشن هفته وحدت در مسجد جامع شهر اهل تسنن عنبران شهرستان نمین اظهار کرد: دشمن تمام ظرفیت خود را به کار گرفته تا از طریق اختلاف افکنی های سیاسی، مذهبی و قومیتی به اهداف شوم خود دست یابد.

 

وی گفت: تنها راه زمینگیر کردن ایران اختلاف افکنی در جامعه بوده و مردم باید نسبت به این توطئه دشمنان آگاه و هوشیار باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افزود: مردم باید آگاه و هوشیار باشند و بدانند که صدایی که بلند می شود از کدام حلقوم ها برخواسته و چه اهدافی را ئنبال می کنند.

 

وی افزود: بر اساس آیات صریح قرآن کریم هر شخصی، در هر کسوتی که باشد اگر در صدد اختلاف افکنی در بین مسلمانان باشد، مشرک است.

 

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با بیان اینکه برداشت های خاص دینی و متفاوت از قرآن کریم موجب بروز اختلاف در بین مسلمانان و مذاهب شده است، گفت: قرائت های متفاوت از قرآن موجب فروپاشی و ذلت دین اسلام خواهد شد.

 

وی ضمن قدردانی از مردم و مسئولان شهرستان نمین و عنبران برای برگزاری باشکوه همه ساله جشن وحدت اظهار کرد: مهمترین و حیاتی ترین مسئله عنبران، آب شرب آنجاست و باید با وحدت و همدلی نسبت به محقق شدن این امر اقدام شود.

 

آیت الله عاملی بیان کرد: اختلافات موجود در سطح شهر با گفتگو و منطق مرتفع می شود و باید در راستای محقق شدن مصالح کلان شهر گام برداشته شود.

 

وی گفت: آب، نان و فضای سالم تربیتی از مسائل حیاتی هر جامعه بوده و بر همین اساس در اسرع وقت باید سد عنبران تکمیل و به بهره برداری برسد تا مشکل آب شرب مردم عنبران رفع شود.

 

انتهای پیام/*

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.