تازه ها

پربیننده ترین

2016-12-12 10:44
کد مطلب: 61206
کلاسهای دانشگاه آزاد بیله سوار به اسم شهدا مزین می شود
در جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مقرر شد کلاسهای دانشگاه آزاد این شهر به اسم شهدا مزین شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از  صبح مغان، مسعود طوماری رئیس اداره بنیاد شهید بیله سوار در نشست با مسئولان دانشگاه آزاد از برگزاری به موقع جلسات و همچنین از توجه و اجرای برنامه های فرهنگی از جمله دیدار با ایثارگران و مراسم گلباران توسط مسئولان دانشگاه آزاد قدردانی کرد.

 وی گفت: رسیدگی به امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر مورد انتظار نظام مقدس و مقام معظم رهبری است و امید است با ارایه خدمات آموزشی هرچه بهتر به این عزیزان به وظایف خود عمل نماییم.

ایوب سرافراز رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی تمام مسئولان نظام است، گفت: در حوزه علم و دانش مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی تمام همت خود را در جهت افزایش و ارتقای سطح علمی فرزتدان شاهد و یثارگر بکار برده است.

 

 

به گزارش پایگاه خبری صبح مغان مزین کردن نام کلاس های درس دانشگاه به اسم شهدای شهرستان، برگزاری برنامه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران با اولویت خانواده های دانشجویان شاهد و ایثارگر، ارسال کارنامه پایان ترم دانشجویان به اداره بنیاد، برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی برای دانشجویان متقاضی و با نظر اساتید و مسئول آموزشی از جمله مصوبات این جلسه بود.
 
انتهای پیام /

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.