تازه ها

1395-09-16 16:02
کد مطلب: 60988
مسئول ستاد پشتیبانی مدافعان حرم شهرستان نمین:
مردم در حفظ و حراست از امنیت کشور نقش بسزایی دارند
 مسئول ستاد پشتیبانی مدافعان حرم شهرستان نمین: مردم در حفظ و حراست از امنیت کشور نقش بسزایی دارند
مسئول ستاد پشتیبانی مدافعان حرم حضرت زینب (س) در شهرستان نمین گفت: عموم مردم با گذشت از جان و مال خود در راستای تامین، حفظ و حراست از امنیت کشور گام بر می دارند و در تحقق این امر مهم نقش بسزایی دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی به نقل از شکوه فرهنگ، حجت الاسلام و المسلمین صفر یوسف زاده در جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان حرم حضرت زینب (س) در شهرستان نمین اظهار کرد: مشکلات موجود در سطح کشور نباید باعث غفلت از اهداف اصلی نظام و اسلام شود.

امام جمعه نمین گفت: مردم موجب پیشرفت و تعالی اسلام بوده و در این راه از جان، مال و فرزندان خود گذشته‌اند.

وی با بیان اینکه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی باید دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها در سطح بخش‌های سه‌گانه شهرستان نمین با تمام ظرفیت خود درصحنه حضور پیدا کنند، افزود: برای تأمین امنیت باید هزینه‌ها داده شود و عموم مردم در تحقق این امر مهم نقش بسزایی دارند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت پایگاه‌های بسیج در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی، از ادارات، مدارس، دانشگاه‌ها، کارخانه‌ها و عموم مردم خواست تا با تمام ظرفیت درصحنه باشند.

فرماندار شهرستان نمین نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: امنیت کشور باید با وحدت و یکپارچگی و با نقش سازنده عموم مردم حفظ و حراست شود.

فرهاد عبدالعلی پور از برگزاری جلسه‌ای با حضور کارخانه‌ها و تولیدی‌های شهرستان نمین خبر داد و گفت: پیشنهاد می‌شود که مسئولان و کارکنان دولتی شهرستان نمین چهار رقم آخر حقوق خود را به‌عنوان کمک‌های مردمی مدافعان حرم لحاظ کنند.

 

پیش از این نیز دبیر ستاد پشتیبانی مدافعان حرم حضرت زینب (س) شهرستان نمین در این جلسه اظهار کرد: رزمندگان با حضور در سوریه و با از جان گذشتگی، مانع گسترش جنگ به داخل مرزها شده و به دفاع پرداخته‌اند.

 

فرمانده سپاه نمین با بیان اینکه تاکنون از سوی مردم این شهرستان 13 میلیارد ریال کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است، گفت: با توجه به آزادسازی حلب، در روزهای اخیر یک کامیون مایحتاج زندگی در قالب پتو، لباس، ارزاق عمومی، فرش، لحاف و لوازم‌خانگی از سوی کمیته‌های مردمی در سطح شهرستان جمع‌آوری شده است.

 

سرهنگ حسین ایرانی بیان کرد: آن‌گونه که مدافعان حرم جان‌برکف برای حفظ و حراست از امنیت کشور به دفاع می‌پردازند، انتظار می‌رود کمیته‌های 12 گانه ستاد پشتیبانی شهرستان نمین نیز در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی فعالیت درخوری داشته باشند.

 

وی با عنوان اینکه عموم مردم در همه حال و علی‌الخصوص در صحنه‌های حساس کشور حضور دارند، بیان کرد: برای هر مسند و مسئولیتی که مسئولان آن را اشغال کرده‌اند، 71 شهید تقدیم شده است که باید از این خون‌ها حفظ و حراست شود تا شرمنده آن‌ها نشویم.

 

 

 

خبر, نمین, شکوه فرهنگ,  مدافعان حرم نمین, مسئول ستاد مدافعان نمین, امام جمعه نمین
 
خبر, نمین, شکوه فرهنگ,  مدافعان حرم نمین, مسئول ستاد مدافعان نمین, امام جمعه نمین
 
خبر, نمین, شکوه فرهنگ,  مدافعان حرم نمین, مسئول ستاد مدافعان نمین, امام جمعه نمین
 
خبر, نمین, شکوه فرهنگ,  مدافعان حرم نمین, مسئول ستاد مدافعان نمین, امام جمعه نمین

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.