تازه ها

1395-09-06 22:48
کد مطلب: 60628
سرپرست فرمانداری گرمی در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: به ارتباط خوب، سازنده و مستمر با رسانه ها اعتقاد دارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی به نقل از سیفار، سرپرست فرمانداری گرمی در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: به ارتباط خوب، سازنده و مستمر با رسانه ها اعتقاد دارم.

وی اضافه کرد: تعامل با مردم، گروه‌های سیاسی و اجتماعی و رسانه‌ها و همچنین حفظ سرمایه‌های اجتماعی از اولویت‌های کاری بنده در این مسئولیت است.

ابراهیم امامی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت رسانه ها برای پیشبرد اهداف شهرستان استفاده کنیم،گفت: رسانه ها و خبرنگاران از جایگاه با اهمیت و ارزشمندی برخوردار هستند و باید احترام آنها را به جا آورد.

وی بر برقراری تعامل دو سویه بین مدیران و رسانه ها بویژه صداوسیما تاکید کرد و اظهار داشت: رسانه ها می توانند با طرح شفاف و واقع بینانه و صادقانه مسائل و مشکلات شهرستان به مدیران، برای حل آنها کمک کنند.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با بیان اینکه در فرمانداری گرمی نشست محرمانه و خصوصی وجود ندارد، افزود: مردم محرم و امین دولت هستند و رسانه ها نیز به عنوان نماینده مردم و افکار عمومی در نشست ها و برنامه های فرمانداری حضور خواهند داشت.

وی بر لزوم پاسخگویی مدیران به رسانه ها تاکید کرد و اظهار داشت: تقویت جایگاه رسانه ها می تواند به تقویت دولت و ارتباط با مردم منجر شود.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.