تازه ها

1395-09-05 19:06
کد مطلب: 60565
عضو کمیسیون عمران مجلس با اظهار تاسف از حادثه رخ داده در سمنان و کشته و مصدوم شدن بیش از ده ها نفر از مسافران قطارهای حادثه دیده اظهار کرد: قطعا شخص وزیر، به مجلس فراخوانده می شود تا نسبت به علل وقوع حادثه توضیح دهد.

صدیف بدری عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار سبلانه، با اظهار تاسف از حادثه رخ داده در سمنان و کشته و مصدوم شدن بیش از ده ها نفر از مسافران قطارهای حادثه دیده اظهار کرد: قطعا وزیر راه، به مجلس فراخوانده می شود تا نسبت به علل وقوع حادثه توضیح دهد.

وی با بیان اینکه با مقصرین حادثه و کسانیکه در این خصوص کوتاهی کرده باشند به شدت برخورد می شود اظهار کرد: البته باید در نظر داشت بررسی جزئیات حادثه نیازمند کار کارشناسی شده و تخصصی است.

بدری ضمن اظهار همدردی با خانواده متوفیان اظهار کرد: در حال حاضر شخص وزیر و مدیرعامل شرکت راه آهن ایران برای بررسی جزئیات حادثه در سمنان حضور دارند و کمیسیون عمران مجلس نیز نتیجه اعلام شده را به دقت بررسی می کند.

صبح امروز حوالی ساعت 7:40، در یک سانحه دردناک دو قطار مسافربری در استان سمنان باهم برخورد کردند که متاسفانه این حادثه منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان عزیزمان شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

حادثه برخورد قطار یک خطای انسانی می باشدو سوء استفاده نمایندگان محترم هم در جهت تضعیف و یا تخریب دولت مطلوب نمی باشد.
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.