تازه ها

1395-08-20 13:13
کد مطلب: 59801
خبر عزل فرماندار فعلی شهر ستان مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز مخابره می شود حاصل این چالش برای مردم، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی به نقل از اورامی، بیچاره مردم، که مانده اند بین سهام خواهان قدرت و تلاشگران شهرستان مشگین‌شهر برای کمک به فتح مجدد کاخ سعدآباد در سال 96 ،که با تردید جدی در کامیابی مواجه هستند.

 

خبر عزل فرماندار فعلی مشگین‌شهر و نصب یک فرماندار غیر بومی هر روز به شکلی در سایت‌های خبری و محافل عمومی شهرستان و شبکه‌های اجتماعی مخابره می شود ،حاصل این چالش، دو راهی امید و نا امیدی و سر درگمی است که تنها عایدی مردم است.

 

در جنگ بین رأی خواهان و پست طلبان این مردم هستندکه همه آسیب‌ها را متحمل می‌شوند؛ تقابل سرمایه گذاران در ستاد انتخاباتی نماینده با باغکاران سیب و گلابی در برجام به کجا خواهد انجامید؟

 

سوألی که میزان چربش قدرت دو طیف درگیر را مشخص خواهدکرد و بلاتکلیفی ناشی از خوشی بی حد و حصر برخی ها را مشخص می‌کند.

در اینکه این منازعه قدرت برای مردم هیچ است شکی در آن نیست، اما آیا نمی‌شد دعوای قدرت را در خانه‌های تیمی به سرانجام می‌رساند و بعد به متن جامعه روانه می ساخت، مگر نه این است که مردم در انتخابات و برای حضور در پای صندوق‌ها و فقط برای چند روز دوره تبلیغات ولی نعمتند؟

 

مگر نه این است که همه فرصت‌ها برای هرنوع سرمایه گذاری و بهر ه مندی نصیب تعدادی افراد غنی و خودی‌های صاحبان قدرت می‌شود؟

 

مگر نه این است که اعضای ستاد انتخاباتی هر گونه سهمی از قدرت و مناسب را به هیچ عنوان به هیچ کس هدیه نمی‌کنند؟

مردم عادی را به خیر شما امیدی نیست لطفاً مثل سایر کارها و منافعتان در خفا تقسیم غنایم کنید.

 

لازم به ذکر است چنانچه فرماندار فعلی بتواند تا انتخابات آینده ریاست جمهوری کلید فرمانداری را نزد خود نگه دارد و همچنان سهم خواهان از نماینده را بی‌نصیب سازد احتمال شدّت منازعه برای قدرت افزایش یافته و دود این مناقشه و کشمکش چشمان مردم را خواهد آزرد.

 

در این میان انتظار می رود مقامات ارشد اجرایی و ارشادی استان اردبیل وارد شده و موضوع را به نفع مردم فیصله دهند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.