تازه ها

1395-08-09 08:57
کد مطلب: 59143
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر:
دانش آموزان پیشرو عموم مردم در راهپیمایی 13 آبان خواهند بود
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: راهپیمایی استکبار ستیزی 13 آبان متعلق به عموم مردم و خانواده‌هاست و دانش آموزان در این روز پیشرو مبارزه با استکبار هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی، به نقل از اورامی، مجتبی اسمعیل‌زاده مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی گفت: 7 الی 13 آبان ماه به عنوان هفته بسیج دانش آموزی، و روز شهادت شهید فهمیده به عنوان روز بسیج دانش آموزی نامگذاری شده است لذا در طول این هفته همچون سال‌های گذشته برنامه‌های متنوع و مختلفی در مدارس شهرستان اجرا می‌شود.
 
وی با بیان اینکه هفته بسیج دانش آموزی با شعار "دانش آموز بسیجی، حماسه ساز امروز و آینده ساز فردا" نامگذاری شده است گفت: اولین روز هفته بسیج دانش آموزی با اجرای برنامه میقات صالحین با حضور دانش آموزان و شرکت در نماز جمعه در مصلی امام راحل مشگین‌شهر و شهرهای مختلف شهرستان و همچنین سخنرانی پیش از نماز جمعه توسط رئیس آموزش و پرورش ماین شهرستان برگزار می شود.
 
وی افزود: اجرای مراسم آیین صبحگاه مشترک در اکثر مدارس و برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی همزمان با سالروز شهادت حسین فهمیده و در طول این هفته از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی است.
 
اسمعیل‌زاده با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل و همزمانی این روز در هفته بسیج دانش آموزی گفت: مسئله پدافند غیر عامل مربوط به آحاد جامعه است و دانش آموزان به عنوان آینده سازان این کشور هستند که در طول این هفته با اجرای مانور پدافند غیر عامل این مسئله مهم به دانش آموزان، آموزش داده می‌شود تا آنان نیز آموخته‌های خود را در اختیار خانواده‌های خود قرار دهند تا در در صورت بروز هر گونه حوادث احتمالی  با آمادگی بیشتری با آن مواجه شوند.
 
وی دیدار با امامان جمعه شهرستان، عطر افشانی مزار شهداء، دیدار با خانواده‌های معظم شهداء، برگزاری نشست‌های بصیرتی با محوریت استکبار ستیزی، برگزاری نمایشگاه پیشگیری از مواد مخدر در مدارس شهرستان و همچنین اعزام راهیان نور دانش آموزی از جمله برنامه‌های شاخص بسیج دانش آموزی در طول این هفته است.
 
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه همه مردم باید در راهپیمایی 13 آبان شرکت داشته باشند گفت: در شرایط فعلی کوتاه آمدن در مقابل آمریکا حماقتی بیش نیست لذا تا زمانی که آمریکا از خوی و خصلت خود کوتاه نیامده و اراده‌ی ملت ایران را به رسمیت نشناخته ملت ایران همچنان در مقابل آمریکا و خوی استکبار ستیزی آنان ایستادگی خواهند کرد.
 
وی با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان گفت: راهپیمایی استکبار ستیزی 13 آبان تنها متعلق به دانش آموزان نیست بلکه دانش آموزان پیشرو مبارزه با استکبار هستند لذا مردم این شهرستان نیز در روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در کنار دانش آموزان و خانواده‌ها به خیابان‌های این شهرستان آمده و شعارهای استکبار  ستیزی بر زبان جاری خواهند ساخت.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.