تازه ها

1395-07-06 22:58
کد مطلب: 57733
به خاطر عملی نشدن قول مسئولین آرزوی دیدار رهبر انقلاب بر دل پدر مادر شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی مانده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی به نقل از  ازناو ، پای در دل پدر ومادری در شهر کلور بخش شاهرود خلخال نشستیم که دو شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.

این پدر مادر شهید در دلشان آرزوی دیدار رهبر را دارند، پدر و مادر شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی در انتظار عملی شدن قول مسئولین برای دیدار با رهبر انقلاب هستند.

پدر شهیدان محمودی تنها آرزوی خود را دیدار رهبر انقلاب عنوان کرد و گفت: در دو ماه گذشته که آقای استاندار مهمان خانه ما بود قول داد تا این دیدار انجام شود ولی این قول عملی نشد و من هم چشم به راه هستم.

پدر شهیدان محمودی گفت: در این خانه کاه گلی که بیش از 60 سال  عمر دارد زندگی می کنم هیچ آرزویی جز دیدار با رهبری ندارم.

پدر شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی می گوید آرزویم دیدار امام خمینی (ره) بر دلم ماند واینک آرزو دارم تا زنده ام رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای را از نزدیک زیارت کنم.

 این پدر با افتخار از مسئولین تقدیر کرد و گفت: به حول قوه خداوند از مال دنیا بی نیازم و در این خانه گذران زندگی می کنم و از مسئولین تاکنون هیچ چیز نخواسته ام ؛ تنها خواسته ام دیدار رهبری بود  که عملی نشده است و ترس آن دارم که بی دیدن رهبرم دستم از دنیا کوتاه شود.

مادر شهیدان سید شفیع و سید مسیح محمودی نیز از وصیت شهید مسیح محمودی سخن گفت و در سخنانش این طور بیان کرد: "مادر جان سلام مرا به رهبر انقلاب برسانید" ؛ من نیز مانده ام که چگونه به این وصیت شهید عمل کنم.

مادر شهیدان محمودی گفت: تا زنده ام همچنان با همسرم برای دیدار رهبر انتظار می کشم و شوق دیدار رهبری تمام آلام و رنج هایم را از خاطرم می برد.

به گزارش ازناو شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی  فرزندان یک خانواده هستند که در سال 1363، 1365 در منطقه هور العظیم و شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

مصاحبه امروز با این خانواده معظم شهید تلنگری است برای مسئولین که تنها خواسته این مادر و پدر معظم شهید را عملی کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.