تازه ها

1394-07-18 16:20
کد مطلب: 44854
بیش از هزار اردبیلی با امضای نامه ای اعلام کردند که متاسفانه خطوط قرمز رهبر معظم انقلاب در توافق برجام به طور کامل مراعات نشده و راه نفوذ عملی دشمن در دوره پسا برجام بازشده‌است.

به گزارش خبرنگار ، امروز بیش از هزار نفر از مردم حسینی، عاشورایی و ولایتمدار استان اردبیل طی نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر لزوم رعایت خطوط قرمز رهبر انقلاب در برجام، اهتمام لازم به گزارش کمسیون ویژه برجام و استیضاح و مقابله با قانون شکنی های دولت دهم و حفظ دستاوردهای ملی  تاکید کرده و امروز این نامه را به دفاتر نمایندگان استان تحویل دادند.

در حالی که بیش از  یک هزار نفر از مردم استان اردبیل پای نامه سرگشاده به نمایندگان ملت را امضا کرده اند و این امضاها همچنان ادامه دارد، رو نوشت این نامه به دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل، دفتر استاندار اردبیل، دفتر فرماندار شهر اردبیل تحویل داده شده است.

متن کامل نامه بدین شرح است.

­بسم الله الرحمن الرحیم                                                            

«انّ الذین یشترون بعهدالله و أیمانهم ثمنا قلیلا  اولئک لا خلاق لهم  فی الاخره و لا یکلّمهم الله و لا ینظر الیهم ... » (آل عمران/ آیه 77)

با سلام محضر نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ایران

جناب آقایان حجت الاسلام والمسلمین موسوی،  افضلی فرد،  پیرمؤذن، حقیقت پور، اسدی، برومند، جعفری بنه خلخال

احتراما به استحضار می‌رساند، با توجه به روشن شدن همه ابعاد توافق موسوم به برجام، برای ما جای تردید و تأملی باقی نیست که اکنون سرنوشت تاریخی انقلاب اسلامی و حقوق ملت مسلمان ایران، به طور ویژه به آرای نمایندگان مردم گره خورده است؛ لذا ما مردم حسینی، عاشورایی و ولایتمدار استان اردبیل خواستار اقدام نسبت به موارد ذیل از نمایندگان خویش هستیم:

* متاسفانه خطوط قرمز رهبر معظم انقلاب در توافق برجام به طور کامل مراعات نشده است و راه نفوذ عملی دشمن برای مهار راهبردی ایران، به سبب اعتماد به سران مستکبر دنیا و امکان ایجاد زیرساختی برای نفوذ دشمن در دوره پسا برجام در این توافق باز گذاشته شده‌است. لذا درخواست اکید برای رای به تغییر متن برجام داریم.

* اهمیت ویژه به نتایج برآمده از گزارش کمسیون ویژه برجام

اعتراض به عدم ارجاع بررسی جزئیات طرح به کمسیون مربوطه که طبق ماده 116 آیین نامه داخلی مجلس می بایست به کمسیون ویژه‌ای که کار تخصصی و کارشناسی‌های دقیق انجام داده‌اند، ارجاع می‌گردید.

* مقابله با قانون‌شکنی و قانون‌گریزی توسط دولت که مجلس را کنار گذاشته و رهبر معظم انقلاب نیز صریحا به آن تاکید کرده‌اند،  با عمل غیرقانونی عدم ارایه لایحه به مجلس، که می‌بایست طبق اصول 77 و 125 قانون اساسی برای توافقی تعهد­آور و بین المللی الزاما لایحه‌ای به مجلس ارایه می‌داد، همچنین قبل از تصویب قانونی، شروع به اقدامات اجرایی نموده، به بازرسین آژانس اجازه بازرسی از پارچین (مرکز نظامی) را داده و در اذهان عمومی به عنوان تصویب شده القاء می کند.

* حفظ منافع ملی کشور و دستاوردهای علمی و فن آوری هسته‌ای طبق قانون مصوب مجلس در تیرماه 94 و ممنوعیت اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی توسط دولت در سال 1384

* هدف از مذاکره  لغو تمام تحریم ها بود درحالی که اکنون هیچ لغو تحریمی صورت نگرفته است و به فرمایش رهبر معظم انقلاب پس اصل مذاکره بیهوده بوده است و  برجام خسران بزرگی بر کشور و ملت و انقلابی خواهد بود، لذا بدیهی است رای به اجرای برجام از دست دادن عزت و حقوق ملت شهید پرور ایران است.

* اقدام برای استیضاح وزیرامور خارجه، به سبب  دست دادن ایشان با شیطان بزرگ و شکستن اصول نظام و ارزشهای اسلامی و انقلابی مان و روی خوش نشان دادن به دشمنان مبنایی اسلام.

و سخن آخر این که حضرت امام (ره) که شناخت دقیقی از دشمنان ملت داشتند، چگونگی عکس العمل دشمن را شاخص ارزشمند و صریحی برای ارزیابی درست یا نادرست بودن مسیرمان بیان فرموده‌اند. هوشیار باشید که آمریکا، اسرائیل و بسیاری از دشمنان این ملت، از این توافق اعلام رضایت نموده‌‌اند و ما نگران تصویب توافق مورد رضایت امثال "نتانیاهو" هستیم، لذا از نمایندگان بصیر ملت خواستاریم هوشیارانه متن برجام را بررسی نمایند.

ضمن تشکر از نمایندگان فهیم ملت که از آرمانهای انقلاب و خط امام و رهبری عزیز و خون شهدا دفاع می کنند پشتیبانی خود را از آنان اعلام میداریم. اگر خدای ناکرده در صورت رأی هر یک از نمایندگان مجلس به این توافق، وی را دارای صلاحیت نمایندگی مردم انقلابی، بصیر و شهید پرور همیشه درصحنه، استان اردبیل در دوره های بعدی نمایندگی مجلس نمی‌دانیم. و هیچ حمایتی از طرف مردم حق مدار و استکبار ستیز  نخواهند داشت.

انتهای پیام/

                                                                           

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.