تازه ها

پربیننده ترین

1391-09-07 12:06
کد مطلب: 1813
رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال از دعوت 10 نفر از ورزشکاران استان به اردوها و تست‌های آمادگی تیم‌های ملی خبر داد.

به گزارش سبلانه، ناصر میرمرسلی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل از دعوت 10 نفر از ورزشکاران استان به اردوها و تست‌های آمادگی تیم‌های ملی خبر داد و اظهار داشت: این ورزشکارن در رشته‌هایی همچون بسکتبال، تکواندو، مینی‌گلف، وزنه‌برداری و بدمینتون به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند.
وی همچنین از حضور چهار ورزشکار خلخالی در مسابقات برون مرزی نپال، تایلند، جمهوری چک و سانتاکروز آمریکای شمالی خبر داد و خاطرنشان کرد: 34 تیم خلخال در رشته‌های ورزشی مختلف در مسابقات انتخابی و قهرمانی استان شرکت کردند و 9 تیم از این شهرستان در مسابقات متعدد کشوری حضور داشتند.
رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال از حضور تیم کاراته خلخال به همراه اسکیت،‌ والیبال نشسته، فوتبال در رده‌های مختلف سنی، شمشیر‌بازی، فوتسال و ووشو در سطح لیگ باشگاه‌های استان خبر داد و یادآور شد: ما برای پسران در 18 رشته ورزشی و دختران در 13 رشته به تعداد 912 نفر ورزشکاران پسر و 289 نفر ورزشکاران دختر کلاس‌های ورزشی را در تابستان برگزار کردیم.
میرمرسلی در بخش دیگری از سخنان خود به عناوین کسب شده از مسابقات کشوری توسط ورزشکاران خلخال اشاره کرد و گفت: دو نفر از بانوان و 28 نفر از برادران در یک سال اخیر 17 طلا، 5 نقره و 8 مدال برنز را در مسابقات کشوری کسب کردند که این موفقیت‌ها در رشته‌های دو و میدانی، کاراته، همگانی،‌ گلف و ووشو بوده است.
این مسئول عناوین به دست آمده از مسابقات استانی را 92 مدال ویژه برادران و خواهران اعلام کرد و ادامه داد: ورزشکاران خلخال از این مسابقات 22 مدال طلا، 26 نقره و 44 مدال برنز را کسب کردند که آقایان در 11 رشته و بانوان در 9 رشته موفق شدند این مدال‌ها را به دست آورند.
رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال در پایان گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل به برگزاری و اجرای برنامه‌های فرهنگی در کنار برنامه‌های ورزشی اشاره کرد و اذعان داشت:‌ در این زمینه تلاش می‌کنیم تا خانواده‌ها در همایش‌ها و مسابقات مختلف به صورت عمومی شرکت کنند.
انتهای پیام/62005/ح

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.