تازه ها

پربیننده ترین

1391-09-07 10:19
کد مطلب: 1807
سخنگوی شهردار تهران اعلام کرد: ضریح جدید سید الشهدا به علت استقبال میلیونی مردم به میدان امام حسین (ع) منتقل نمی شود و در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) باقی می ماند.

به گزارش سبلانه، سید ˈمحمد هادی ایازیˈ صبح سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: قرار بود ضریح جدید سید الشهدا بامداد امروز از حرم مطهر امام (ره) به میدان امام حسین (ع) انتقال یابد و دو روز مهمان شهروندان تهرانی باشد.

وی اظهارکرد: با هماهنگی نهادهای متولی تصمیم گرفته شد این ضریح تا فردا شب در حرم مطهر امام (ره) باقی بماند و با برگزاری آیین های ویژه، مردم از این ضریح دیدن کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران ادامه داد: با استقبال چشمگیر مردم ،اگر هم ضریح سید الشهدا به میدان امام حسین (ع) منتقل شود با مشکلاتی در این میدان مواجه خواهیم شد چرا که فضای مناسب برای میزبانی مردم وجود ندارد.

ایازی گفت: برنامه ریزی های لازم برای انتقال مردم مشتاق به حرم مطهر انجام گرفته و اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی خدمات موردنیاز برای انتقال به حرم مطهر امام (ره) ارائه می دهند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی ها این ضریح به طور مستقیم از حرم مطهر به شهرهای مرزی و از آنجا به کربلای معلی انتقال داده خواهد شد.

 
انتهای پیام /

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.