نمایش 1 - 10 از 81
رئيس كميته دارت استان اردبيل :
رئيس كميته دارت استان اردبيل گفت :با توجه به اینکه در اردبیل بیشتر ماههای تحصیلی با سرما همراه است و این ورزش می تواند به فعال شدن دانش آموز در مسائل ریاضی باشدبرنامه ای داریم که دارت را به مدارس بکشانیم.
مرجانه گلچین :
مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون گفت: خبر درگذشت حسن جوهرچی، برایم باور نکردنی است و زبان من قاصر از گفتن و بازگویی این واقعه تلخ است.
رئیس هیئت شطرنج استان اردبیل مطرح کرد؛
رئیس هیئت شطرنج استان اردبیل گفت:مسابقات بین‌المللی شطرنج فجر برای اولین بار در تاریخ استان به میزبانی سرعین برگزار می‌شود و با رایزنیهایی انجام شده در تلاش هستیم استان ما میزبان دایم این مسابقات باشد.
سفیر پیشین ایران در عراق:
سفیر پیشین ایران در عراق گفت:هنوز بصورت جدی وارد عرصه اقتصاد مقاومتی نشده ایم اقتصاد مقاومتی مختص دولت هم نیست اما باید الویت اول دولت، اقتصاد مقاومتی باشد.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت:معماری فتنه را آمریکا و استکبار جهانی برعهده دارند و نسبت به شرایط، مهره های خود را برمی گزیند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرعین:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرعین گفت:حماسه 9 دی، رویش عظیم و تولد انقلاب‌ دیگر بود که یکی از گام‎های موثر و مهم آن پایبند کردن جوانان به انقلاب اسلامی بود.
مدیر جهاد کشاورزی سرعین:
مدیر جهاد کشاورزی سرعین گفت : اگر دیروز شهرستان سرعین را با آبهای گرم و چشمه های بهشتی آن می شناختند ، امروزه این شهرستان را با زعفران تولیدی، بوقلمون، بلدرچین، کبک وقارچ تولیدی خوراکی و تولیدات کشاورزی می شناسند.
شهردار سرعین خبرداد؛
شهردار سرعین گفت:چهارمین جشنواره زمستانی سرعین با هدف معرفی جاذبه های گردشگری شهر چشمه های بهشتی و جذب مسافر برگزار می شود.
رئیس اداره گاز سرعین خبرداد؛
رییس اداره گاز شهرستان سرعین گفت:با اتصال تمامی روستاهای سرعین به گاز طبیعی این شهرستان عنوان مهم اجتماعی ،رفاهی و توسعه ای "شهرستان سبز "را برای اولین بار در استان اردبیل کسب کرد.
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور:
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور گفت:امیدواریم ماحصل فعالیت های کانون های فرهنگی مساجد تربیت جوانانی مومن، متدین و انقلابی باشد و این از اهداف بزرگ ما است.

صفحه‌ها