نمایش 1 - 10 از 77
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت:معماری فتنه را آمریکا و استکبار جهانی برعهده دارند و نسبت به شرایط، مهره های خود را برمی گزیند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرعین:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرعین گفت:حماسه 9 دی، رویش عظیم و تولد انقلاب‌ دیگر بود که یکی از گام‎های موثر و مهم آن پایبند کردن جوانان به انقلاب اسلامی بود.
مدیر جهاد کشاورزی سرعین:
مدیر جهاد کشاورزی سرعین گفت : اگر دیروز شهرستان سرعین را با آبهای گرم و چشمه های بهشتی آن می شناختند ، امروزه این شهرستان را با زعفران تولیدی، بوقلمون، بلدرچین، کبک وقارچ تولیدی خوراکی و تولیدات کشاورزی می شناسند.
شهردار سرعین خبرداد؛
شهردار سرعین گفت:چهارمین جشنواره زمستانی سرعین با هدف معرفی جاذبه های گردشگری شهر چشمه های بهشتی و جذب مسافر برگزار می شود.
رئیس اداره گاز سرعین خبرداد؛
رییس اداره گاز شهرستان سرعین گفت:با اتصال تمامی روستاهای سرعین به گاز طبیعی این شهرستان عنوان مهم اجتماعی ،رفاهی و توسعه ای "شهرستان سبز "را برای اولین بار در استان اردبیل کسب کرد.
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور:
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور گفت:امیدواریم ماحصل فعالیت های کانون های فرهنگی مساجد تربیت جوانانی مومن، متدین و انقلابی باشد و این از اهداف بزرگ ما است.
قهرمانان المپیک در یادواره شهید اعلمی مطرح کردند؛
قهرمان المپیک با حضور در یادواره" شهید اعلمی" از خانواده شهدا خواستار حضور پررنگ در میادین ورزشی را داشتند.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل خبر داد؛
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: در تلاش هستیم عملیات اجرایی احداث مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی را در شهر سرعین شروع کنیم .
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:در مورد قرار داد های نفتی، مجلس دو راه پیش رو دارد یا به دولت اعتماد کند یا اختیارات دولت را سلب کند.
سفیر پیشین ایران در جمهوری آذربایجان:
سفیر پیشین ایران در جمهوری آذربایجان گفت: در دیدارهایی که در کشورهای ثالث برگزار می شود و یا میزبان ،طرف خارجی است ، نمی توان به طرف مقابل شرایطی در رابطه با نوع پوشش تحمیل کرد.

صفحه‌ها