نمایش 1 - 10 از 136
 دولت برای تحقق تولید و اشتغال خلاقیت نشان دهد
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: کلید حل مشکلات جامعه ما تولید و اشتغال است که همه باید برای تحقق آن تلاش کرده و مسئولان باید با ابتکار و خلاقیت آن را عملی سازند تا با ظرفیت های مملو کشور توسعه و پیشرفت ماوراء واردات بی رویه برای ایران اسلامی به وجود آوریم.
	ماهیت سبزپوشان در خدمت بی شائبه به مردم و انقلاب خلاصه شده است
فرمانده سپاه ناحیه کوثر:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: حرکت در مسیر فرازمند و آرمان های مکتبی از سوی سبزپوشان انقلاب اسلامی تا زمان حکومت عدل جهانی امام مهدی (عج) گسترده است؛ این هویت سبزپوشان انقلابی در خدمت بی شائبه به مردم و انقلاب است.
	برگزاری 15 برنامه شاخص هفته سلامت در کوثر/اولویت استخدام در بیمارستان گیوی با اهالی کوثر است
رئیس شبکه بهداشت و درمان کوثر مطرح کرد؛
رئیس شبکه بهداشت و درمان کوثر گفت: بیش از 15 برنامه شاخص در طول هفته سلامت با مشارکت و همکاری کارشناسان مجموعه و دیگر ادارات در سطح شهرستان کوثر برگزار می شود.
	اهمیت حوزه سلامت در قانون برنامه 5 ساله ششم/سال 2020 اوج بیماری های روانی است
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بنا به آمارهای ارائه شده و نظرات کارشناسان حوزه سلامت، در سال 2020 بیماری های روانی در صدر آسیب های اجتماعی قرار خواهد گرفت.
	عدم پخشِ زنده ی مناظرات، «نَه» به مردم سالاری دینی است/صدا و سیما استقلال خود را حفظ کند
یک فعال سیاسی مطرح کرد:
یک فعال سیاسی گفت: رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را داشته است، بدون هیچ سمت و سویی آن چرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.
 وضعیت معماری و زیرساختی گیوی بسیار بحرانی است/شوراهای آینده باید 24 ساعته در تلاش باشند
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: مردم در انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهرگیوی بایستی به کاندیداهایی رای دهند که نقشه اقتصاد مقاومتی را در منطقه عملیاتی کنند چرا که وضعیت معماری شهری و زیرساختی در این شهر بسیار بحرانی است.
	فرهنگ سازی سازنده تر از تفکر پوپولیستی
یک فعال فرهنگی مطرح کرد:
فعال فرهنگی گفت: میزان تاثیر گذاری فرهنگ سازان یک جامعه بتبع بهتر از افکار عوام گرایانه یا پوپولیستی است، چرا که فرهنگ به خواسته خود مردم در سطح جامعه ساری و جاری می شود و تنها ملزوم یک مشوق است ولی افکار پوپولیستی تنها شعار طرفداری از خواسته مردمی را داشته و تعهدی در برابر ارزش های بنیادین ندارد.
یک فعال اقتصادی مطرح کرد؛
یک فعال اقتصادی گفت: جوانان کوثری می توانند با پرورش و فروش زالو که این روزها جزء بهترین و موثرترین راهکارهای درمان طب سنتی است، نه تنها در اشتغالزایی موفق عمل کنند بلکه منبع درآمد ثابت و شغلی پایدار را برای خود منطقه به ارمغان بیاورند.
	دولت، مسبب اصلی فاجعه جانباختگان سیل در آذر شهر است/اگر بسیج و سپاه نبود فرزندانمان زیر گل و لای مدفون می ماندند
خطیب جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر که خود اصالتا اهل آذرشهر تبریز است، با انتقاد شدید از بی کفایتی مسئولین گفت: مسبب اصلی وقوع سیل و همینطور جانباختگان آذرشهری، مسئولان بی کفایتی هستند که با بی توجهی به منابع طبیعی و فندانسیون منطقه ای موجب فاجعه ای غمبار برای اهالی شهر شدند.
	ارائه تسهیلات بانکی به کارآفرینان نوعی «اقتصاد ریاضتی» است
کارآفرین حوزه اقتصاد مقاومتی مطرح کرد؛
کارآفرین حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: مقوله غلطی که در کشور ما پیگیری می شود استفاده از تسهیلات بانکی (سود بالا) برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی است؛ درحالی که این خود نوعی اقتصاد ریاضتی می باشد و این امکان را به شخص کارآفرین می دهد که نه تنها در حرفه خود موفق نباشد بلکه اقتصاد منطقه ای خود را متضرر کند.

صفحه‌ها