نمایش 1 - 10 از 225
	تزریق 8 هزار میلیارد تومان اعتبار به بیمه سلامت/دولت برای جبران بدهی بیمارستان ها وارد عمل شود
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال گفت: با توجه به بدهی های بیمه سلامت مجلس مصوب کرد تا 8 هزار میلیارد تومان به بیمه سلامت تزریق اعتبار شود حال به نظر می رسد برای جبران بدهی بیمارستان ها به شرکت های دارویی نیز دولت باید وارد عمل شود.
	برجام بهانه بود، شیطان بزرگ با اصل نظام ایران اسلامی مشکل دارد/باید در برابر تحریم های خصمانه استکبار مقابله به مثل کنیم
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: هدف شیطان بزرگ برجام یا نقض دیگر تعهدات دولت روحانی نیست، آمریکا با اصل نظام و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در خاورمیانه و جهان مشکل دارد و این از اول مشخص بود که هیچ تعهدی از سوی آنان پابرجا نخواهد ماند.
	آقازاده ها بین خود و مردم برتری ایجاد نکنند/«ژِن خوب» ازآن مردمانی است که در برابر تحریم ها ایستادگی کرده اند
کارشناس مسائل سیاسی در واکنش به سخنان اخیر پسر عارف:
کارشناس مسائل سیاسی گفت:برخی آقازاده ها خون خود را رنگین تر و مرغوب تر از خون اقشار متعدد مردم می دانند و این درحالی است که موقعیت کنونی آنها که بی دردسر، با رانت و از جیب پدر برایشان فراهم شده است این حس کاذب و شکننده را در وجودشان ترسیم کرده است.
 بیمه سلامت بدهی های زیادی دارد/افراد دارای تمکن مالی حق بیمه خود را پرداخت کنند
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس گفت: بدون شک افزایش منابع نمی‌تواند راهکار اساسی برای ارایه با کیفیت خدمات باشد و باید برنامه ریزی ها به سمت مدیریت منابع حرکت کند زیرا امروزه بیمه سلامت بدهی های زیادی دارد و نباید بار این بدهی ها را افزایش داد.
	کشور که خاصه یک گروه و جناح نیست/روحانی سنّ کابینه را کاهش دهد
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سرمایه گذاری دولت بر روی یک گروه و جناح خاص هرچند موثر در حوزه سیاسی، بی شک خدمات و عملکرد دولت را محدود می ساخت؛ چرا که مرتفع ساختن مطالبات این خواص وقت ارائه خدمت به مردم را سلب میکند.
	برگزاری اردوهای جهادی هفت روزه در 7 روستای کوثر/هزینه 40 میلیون تومانی برای محرومیت زدایی در روستاها
فرمانده سپاه کوثر خبرداد:
فرمانده سپاه کوثر گفت: در 3 ماه گذشته و در راستای محرومیت زدایی از روستاها، 40 میلیون تومان جهت مرمت و بازسازی مساجد، سرویس بهداشتی، حمام، دیوار کشی برای افراد نیازمند و ... در روستاهای محروم هزینه شده است.
	آیت الله عاملی: جوان های آرمانی و انقلابی زمینه توسعه کشور را رقم بزنند
انتقاد شدید الحن امام جمعه کوثر از صدا و سیمای مرکز استان/
امام جمعه کوثر گفت: بارها و بارها تذکر داده شده است که صدا و سیمای مرکز استان اردبیل عدالت رسانه ای را بین شهرستان ها رعایت کند ولی هیچ گوش شنوایی در عمل به این مهم نیست.
	رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر کتبی گرفتند/پیگیر ثبت روز شیخ‌ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم ملی هستیم
نماینده کوثر و خلخال در مجلس:
نماینده شهرستان های کوثر و خلخال گفت: در خصوص مشکلات مرتبط با مناطق حفاظت شده محیط زیست خلخال و عدم آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر کتبی گرفتند.
	2 شکارچی متخلف دستگیر شدند/رهاسازی 2 بهله عقاب صحرایی به طبیعت کوثر
رئیس حفاظت مخیط زیست کوثر:
رئیس نمایندگی حفاظت محیط ‌زیست کوثر گفت: 2 شکارچی متخلف در کوثر دستگیر و پرونده آنها برای اقدامات قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شد.
 برنامه پاکسازی ورودی شهر گیوی به مناسبت روز جهانی "بدون پلاستیک"
امروز انجام شد؛
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر گفت: به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک، ورودی و خروجی شهر گیوی با مشارکت جوانان ودکارکنان اداره حفاظت محیط زیست کوثر پاکسازی شد.

صفحه‌ها