نمایش 1 - 10 از 54
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: بسیجیان عاشورائی اند و خط بسیج ادامه خط عاشوراست تا بتوانند با فرهنگ عاشورایی مدافع خوبی برای نظام و انقلاب باشند همانطور که شهادت شهید حججی واقعه عاشورا را بازسازی کرد.
یک کارشناس محیط زیست:
کارشناس محیط زیست گفت: صنعت گردشگری یکی از بزرگترین شاخه های پویایی جامعه است اما متاسفانه به خاطر ارزيابي نامناسب محيط زيست، بسياري از مكان هاي گردشگري به سمت خود تخريبي پيش مي روند.
بخشدار ارشق:
بخشدار ارشق گفت: نخستین جشنواره اقتصادی، فرهنگی و هنری و گردشگری منطقه ارشق با هدف جذب سرمایه‎گذار و گردشگر در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در پارک فدک ارشق برگزار می‌شود.
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: بر اساس ارزیابی انگور مشگین‌شهر در بین سه رتبه اول کشوری است و زمینه برای برند سازی انگور مشگین‌شهر وجود دارد اما متاسفانه تاکنون اقدامی نشده است.
رئیس نهضت سوادآموزی مشگین‌شهر:
رئیس نهضت سوادآموزی مشگین‌شهر گفت: در سال جاری بالغ بر یک هزار بی‌سواد آموزش داده می‌شوند که برای آموزش این تعداد از افراد 230 آموزش دهنده در شهرستان وجود دارد که تحت نظر 9 موسسه مربوطه مشغول فعالیت هستند.
رئیس اداره اوقاف مشگین‌شهر:
رئیس اداره اوقاف مشگین‌شهر گفت: برای برنامه‌های فرهنگی در مساجد بودجه‌ای پیش بینی نشده است اما با جوان‌گرایی مساجد به دنبال جذب جوانان به مساجد و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن هستیم.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مسئولین مذاکره‌کننده هسته‌ای کسر شأن می‌دانند تا تاریخ مناسبات ایران با آمریکا و انگلیس را مطالعه کنند چرا که هر نوع اعتماد به غرب با تکیه بر پشتوانه‌های اطلاعات تاریخی، باطل و بیهوده است.
مجری پروژه مجتمع آهن و فولاد قائم سبلان:
مجری پروژه مجتمع فولاد قائم سبلان گفت: کل سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از مجتمع آهن و فولاد سبلان برای توسعه و اشتغال در خود شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری و هزینه شود.
کارشناس ارشد مدیریت شهری گفت: اکثر فعالیت‌ها در شهرها سازماندهی و شکل می گیرد اما متاسفانه در دولت های گذشته به بحث شهر و مسائل شهری و مدیریت شهری توجه چندانی نشده است و تنها به بهانه اینکه شهرها دارای پارلمان محلی هستند اکتفا شده است.
مدرس دانشگاه پیام نورمشکین شهر:
مسئولان به تنهایی نمی‌توانند پاسخگو باشند لذا مسئولان با تشکیل جلسات ماهانه با نخبگان شهرستان برای پیشرفت شهرستان برنامه‌ریری وشفاف سازی کنند تا پیام مقام معظم رهبری که همان همدلی مردم و مسئولان فراهم شود.

صفحه‌ها