نمایش 1 - 10 از 25
شهردار مشگین‌شهر خبر داد؛
شهردار مشگین‌شهر از دایر شدن بازار روز برای تامین مایحتاج مردم خبر داد.
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: قیام 9 دی ماه حماسه¬ای بود که میثاق با ولایت دهه انقلاب را زنده کرد، از این رو این روز را می¬توان روز میثاق با ولایت دانست که با انسجام جامعه تلاش فتنه گران به یأس بدل گشت.
رزمجو مربی کاراته:
یکی از مربیان کاراته گفت: ناهنجاری‌های اجتماعی با سرمایه گذاری در ورزش کاهش می‌یابد.
توسط مبتکر مشگین‌شهری ساخته شد
توسط مبتکر مشگین‌شهری دستگاه کنترل آلاینده‌های خروجی از وسایل نقلیه سنگین ساخته شد.
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه:
محقق و پژوهشگر حوزه مالی و اقتصادی و مدرس دانشگاه گفت: برای اعتلای اقتصادی، جای یک فراکسیون مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس خالی است.
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر:
مسئول دفتر بسیج دانش‌آموزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: راهپیمایی استکبار ستیزی 13 آبان متعلق به عموم مردم و خانواده‌هاست و دانش آموزان در این روز پیشرو مبارزه با استکبار هستند.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: از دو هفته پیش طرح رفتگران شهردار کوچه و محله هستند اجرا شده و رفتگران بر ساخت و سازهای محله نظارت می‌کنند و با احساس مسئولیت شهر به خوبی مدیریت می‌شود.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری طرح 15 روزه جمع آوری سد معبر در خیابان اصلی و خیابان‌های منتهی به خیابان اصلی را آغاز کرده است.

صفحه‌ها