نمایش 1 - 10 از 42
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مقام معظم رهبری با ارائه نقشه راه مبتنی بر تاکتیک آتش به اختیار در حوزه‌های فکری و فرهنگی، نظام فرهنگی، علمی و سیاسی کشور را در آستانه آغاز یک انقلاب فرهنگی جدید قرار داده است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشگین‌شهر گفت: فارغ التحصیلان دانشگاهی با ثبت نام در طرح کارورزی می‌توانند با حضور در دوره‌های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می‌شوند.
کارشناس ارشد مدیریت شهری:
کارشناس ارشد مدیریت شهری و دانشجوی دکتری تخصصی شهرسازی گفت: مشکلات و معضلات شهرها به حدی است که زندگی کردن در این شهرها به مسئله‌ای جدی و بغرنج تبدیل شده است چرا که در این شهرها ذهنیت اجتماعی و فرهنگی غایب است.
معاون فرماندار مشگین‌شهر خبر داد؛
معاون فرماندار مشگین‌شهر از افزایش 30 درصدی مسافران در مشگین‌شهر نسبت به مدت مشابه خبر داد و گفت: در دو روز گذشته 350 هزار مسافر از اماکن تاریخی و گردشگری مشگین شهر بازدید کردند.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا ایران را تنها چالش‌گر جدی در این منطقه برای خود می‌داند و با این تحریم‌ها از ظهور یک رقیب هم شأن و جدی در مناطق دیگر که بتواند قدرت برتر و نظم مطلوب آن را به چالش بکشد، جلوگیری می‌کند.
عضو جدید شورای شهر مشگین‌شهر:
عضو جدید شورای شهر مشگین‌شهر گفت: تغییر و تحول در شهردار امر عادی است اما در صورتی که خیرجو در این سمت ابقاء شود باید کارآمدتر از وضعیت فعلی فعالیت داشته باشد و مصوبات شورای شهر را به نحو احسن انجام دهد.
کارشناس ارشد مدیریت شهری:
کارشناس ارشد مدیریت شهری گفت: تنها راه جلوگیری از حاشیه نشینی، "توسعه پایدار" با بکار گیری کلیه منابع مادی و معنوی کشور در جهت رشد و توسعه متوازن و همه جانبه در بخش‌های مختلف است.
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: خدمات شهری در مشگین‌شهر برون سپاری می‌شود تا کارها به نحو احسن انجام گیرد.
مجری برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر:
مجری برگزاری مسابقات جام رمضان مشگین‌شهر گفت: برای اجرای مسابقات جام رمضان شهرستان مشگین‌شهر بالغ بر 60 تیم در 6 رده سنی ثبت نام کرده اند.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری به دنبال کارهای زیربنایی و اساسی است تا ماندگار شود لذا عملیات عمرانی در سطح شهر با رعایت استانداردهای لازم به سرعت در حال اجراست.

صفحه‌ها