نمایش 1 - 10 از 60
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر، گفت: بیش از 90 درصد کارهای عمرانی درمانگاه فرهنگیان مشگین‌شهر با اعتبار بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال انجام گرفته که تا دهه مبارکه فر آماده افتتاح می‌شود.
تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد؛
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مواضع اخیر ترامپ مواضع شخصی وی نیست بلکه این سیاست سیستمی هیات حاکمه آمریکا بوده و از بدو پیروزی انقلاب این دشمنی به دلیل ماهیت ایدئولوژیک انقلاب وجود دارد.
فعال و کارآفرین حوزه اقتصاد مقاومتی:
فعال اقتصاد مقاومتی گفت: با تجربیات شش ساله اکنون پرورش بلدرچین را در دو روش سنتی و صنعتی هر کدام در مساحت 30 مترمربع و با 9 هزار قطعه شروع کردم و در کنار سایر کارها سالانه بالغ بر 250 میلیون ريال سود آوری دارد.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: ایستادگی در برابر ترفندها و توطئه‌های آمریکا نشان از مردم سالاری دینی است که حاصل این حرکت انقلابی توسعه و پیشرفت کشور و همچنین تداوم انقلاب اسلامی و ایستادگی در مقابل ظالمان بوده است.
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق":خبر داد؛
دبیر سوگواره استانی "حدیث عشق" گفت: سوگواره داستان نویسی و شعر عاشورایی "حدیث عشق" به میزبانی شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده و تا پایان مهر ماه آثار هنرمندان در این جشنواره شرکت داده می شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر خبرداد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر، گفت: روز عاشورا در 200 نقطه از شهرستان مراسم شبیه خوانی برگزار می‌شود و در اکثر مساجد نیز به یاد نماز سیدسالار شهیدان نماز ظهر عاشورا اقامه می‌شود.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: بسیجیان عاشورائی اند و خط بسیج ادامه خط عاشوراست تا بتوانند با فرهنگ عاشورایی مدافع خوبی برای نظام و انقلاب باشند همانطور که شهادت شهید حججی واقعه عاشورا را بازسازی کرد.
یک کارشناس محیط زیست:
کارشناس محیط زیست گفت: صنعت گردشگری یکی از بزرگترین شاخه های پویایی جامعه است اما متاسفانه به خاطر ارزيابي نامناسب محيط زيست، بسياري از مكان هاي گردشگري به سمت خود تخريبي پيش مي روند.
بخشدار ارشق:
بخشدار ارشق گفت: نخستین جشنواره اقتصادی، فرهنگی و هنری و گردشگری منطقه ارشق با هدف جذب سرمایه‎گذار و گردشگر در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در پارک فدک ارشق برگزار می‌شود.
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: بر اساس ارزیابی انگور مشگین‌شهر در بین سه رتبه اول کشوری است و زمینه برای برند سازی انگور مشگین‌شهر وجود دارد اما متاسفانه تاکنون اقدامی نشده است.

صفحه‌ها