نمایش 1 - 10 از 33
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری به دنبال کارهای زیربنایی و اساسی است تا ماندگار شود لذا عملیات عمرانی در سطح شهر با رعایت استانداردهای لازم به سرعت در حال اجراست.
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مشگین‌شهر:
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان مشگین‌شهر گفت: این اعتلاف علیه ناکارآمدی دولت فعلی است و قطعاً این همگرایی قطعاً به نفع مردم خواهد بود.
دبیر جمنای شهرستان مشگین‌شهر:
دبیر جمنای شهرستان مشگین‌شهر گفت: با توجه به تخلفات انتخاباتی صورت گرفته، نگرانی‌هایی در خصوص برگزاری انتخابات سالم وجود دارد.
عضو هیأت علمی دانشگاه :
عضو هیأت علمی دانشگاه گفت: هرکس را که رسانه های معاند حمایت و تبلیغ و تمجید کنند، باید در رای دادن به آن کاندیدا تجدید نظر کرد.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سند2030 مغایر با آرمان‌های انقلاب اسلامی است و امضاء این سند در واقع خیانت به ملت ایران است .
داود حیدرزاده مبتکر مشگین‌شهری توانسته است دستگاهی اختراع کند که برق مورد نیاز یک واحد را تا 4 برابر بدون تحمیل هزینه اضافی افزایش دهد.
رئیس تبلیغات اسلامی مشگین‌شهر خبر داد؛
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مشگین‌شهر گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه رجب مراسم معنوی اعتکاف با شرکت بالغ بر 750 نفر در مساجد شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد که در مقایسه با سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سیاستمداران و در برخی از موارد قدرت طلبان با توسل به انواع و اقسام شیوه های فریبنده در ایام نزدیک به انتخابات مردم داری شان گل می‌کند و تمام توانمندی‌هایشان به یکباره ظهور و بروز می کند تا چهار سال دیگر نیز تکرار شود.
شهردار مشگین‌شهر خبر داد؛
شهردار مشگین‌شهر از دایر شدن بازار روز برای تامین مایحتاج مردم خبر داد.
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی:
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در مشگین شهر گفت: شترمرغ‌ها در كليه اقليم‌ها سرد و گرم قابل زيست و نگهداري است و این شهرستان بهترین محل برای پرورش شترمرغ است.

صفحه‌ها