نمایش 1 - 10 از 71
جذب 51میلیارد ریال تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی در گرمی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: شهرستان گرمی با جذب و ارائه 51میلیارد ریال تسهیلات خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی رتبه دوم استانی را به خود اختصاص داده است.
رییس اداره هواشناسی گرمی اعلام کرد؛
رییس اداره هواشناسی گرمی گفت: ارتفاع برف در گرمی به 15 سانتی‌متر رسیده و در سال زراعی جاری تا کنون 151 میلیمتر بارش در این شهرستان رخ داده است.
	محور توسعه گرمی مغان بر پایه کشاورزی است
فرماندار گرمی:
فرماندار گرمی گفت: بی شک محور توسعه گرمی مغان بر پایه کشاورزی است و برنامه ما نیز عمدتا حول این محور است.
	ارجاع 10 پرونده به دادگاه که بهداشت عمومی را تهدید می کرد
مسئول بهداشت محیط شهرستان گرمی خبر داد؛
مسئول بهداشت محیط شهرستان گرمی گفت: در 9ماهه گذشته سال جاری از 83مورد شکایت بهداشت محیط 10پرونده که بهداشت عمومی را تهدید می کرد به دادگاه ارسال شده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گرمی خبر داد؛
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گرمی گفت: 12 اکیپ در محورهای مواصلاتی گرمی فعالند و تردد بدلیل کولاک و یخبندان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
	75برنامه در دهه فجر از سوی سپاه ناحیه گرمی برگزار می شود
هم‌زمان با دهه مبارك فجر/
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي گفت: در ایام دهه فجر بیش از 75 عنوان برنامه در ناحيه مقاومت بسيج شهرستان گرمي برگزار می‌شود.
	ثبت نام بیش از76هزار نفر در سامانه سیب در گرمی
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی خبر داد؛
رئیس دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی گفت: بیش از 76هزار نفر از کل جمعیت شهرستان گرمی در سامانه یکپارچه بهداشت سیب ثبت نام کرده اند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی:
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی از مردم خواست هرگونه تلفات پرندگان اهلی و غیر اهلی را به شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی و یا خانه‌های بهداشت گزارش دهند.
	کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار می رسد
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی:
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: بخاطر افزایش علم و آگاهی کشاورزان به اهمیت تغییر الگوی کشت وافزایش اقلام حبوبات در بازار، انتظار می رود کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار برسد.
فرماندار گرمی:
فرماندار گرمی گفت: با اختصاص 5 میلیارد ریال از محل اعتبار حوادث، مسیر ویژه پیاده‌روی در حاشیه رودخانه مرکز شهر ایجاد می‌شود.

صفحه‌ها