نمایش 1 - 10 از 68
سرپرست مرکز بهداشت و درمان اصلاندوز خبر داد؛
سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهید چمران اصلاندوز از ویزیت رایگان بانوان به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن خبر داد.
بخشدار اصلاندوز:
بخشدار اصلاندوز گفت:هم اکنون مطالعات لازم در خصوص مکان یابی و جانمایی بندر خشک اصلاندوز توسط مبادی ذی ربط در حال انجام است.
یک استاد دانشگاه مطرح کرد؛
یک استاد دانشگاه گفت:مشاوره ژنتیک یک فرآیندی است که هدفش ارائه اطلاعات و حمایت از خانواده های در معرض خطر داشتن اختلالات ژنتیکی یا خانواده هایی که هم اکنون دارای اعضای متبلا به نقایص مادرزادی یا اختلالات ژنتیکی می باشند،است.
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز مطرح کرد؛
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:از تعداد 90 مدرسه موجود در منطقه، نزدیک 45 درصد به سیستم گرمایشی پکیج و شوفاژ مجهز هستند.
رییس اداره گاز اصلاندوز:
رییس اداره گاز اصلاندوز از بهره مندی 47 روستا از نعمت گاز خبر داد و گفت:26 روستا نیز در دست اقدام است.
فرمانده نمونه جشنواره مالک اشتر بسیج:
فرمانده پایگاه شهید واحدی اصلاندوز و منتخب جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج گفت:دیدار با رهبر معظم انقلاب شیرین ترین خاطره زندگی ام شد.
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل از اعزام 363 مامور سرشماری نفوس و مسکن به مناطق شهری و آبادی ها استان خبر داد.
قهرمان ورزش دوومیدانی دانشجویان کشور:
قهرمان ورزش دوومیدانی دانشجویان کشور گفت:از مسئولان انتظار می رود برای ایجاد انگیزه علاقمندان به ورزش نسبت به تشکیل پایگاه قهرمانی در اصلاندوز اقدام کنند.
 گفتگوی خواندنی با موذن نوجوان اصلاندوزی؛
گفتگوی خواندنی با موذن نوجوان اصلاندوزی؛
یک موذن نوجوان اصلاندوزی که این روزها صدای دلنشینش زبانرد عام و خاص شده مسئولان را به حمایت از استعدادهای منطقه دعوت کرد.
گفت و گو با یک رزمنده هشت سال دفاع مقدس؛
رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت:آن رشادت‌ها و آن چیزی که ما در دوران دفاع مقدس دیدیم یک درس بود.

صفحه‌ها