نمایش 1 - 10 از 87
قهرمان معلول اصلاندوزی مدال طلای جهانی خود را به زلزله زدگان اهدا کرد؛
دارنده مدال طلای جهانی آمریکا ضمن گلایه از بی توجهی مسئولان به اشتغال و مسکن معلولان گفت:ورزشکاران معلول با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.
رییس سازمان بسیج عشایری کشور:
رییس سازمان بسیج عشایری کشور گفت:ایران امن ترین کشور در ناامن ترین منطقه دنیا به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و خون شهداست.
رییس حوزه قضایی اصلاندوز:
رییس حوزه قضایی اصلاندوز گفت:پخش تصاویر خانوادگی دیگران جرم است و در صورت مشاهده مطابق مقررات برخورد خواهد شد.
به مناسبت قبولی دو خواهر و برادر اصلاندوزی در کنکور سراسری امسال از دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت و گوی صمیمانه ای انجام دادیم که در ادامه می آید.
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز مطرح کرد؛
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت:امسال چهار هزار و 583 دانش آموز منطقه اصلاندوز در 90 واحد آموزشی و 286 کلاس درس مشغول به تحصیل خواهند شد.
گفت‌وگوی خواندنی با پزشک باسابقه اصلاندوز
به مناسبت روز پزشک بر آن شدیم تا با یک پزشک عمومی و با سابقه شهر مرزی اصلاندوز مغان گفتگوی صمیمانه ای داشته باشیم که در ادامه می آید.
گفتگو با یک آزاده اصلاندوزی؛
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفتگوی صمیمانه ای را با یک آزاده و جانبار هشت سال دفاع مقدس از شهر مرزی اصلاندوز انجام داده ایم که در ادامه می آید.
منتخب شورای شهر اصلاندوز:
در آستانه آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستاها گفت و گویی با یک عضو منتخب شورای شهر اصلاندوز ترتیب دادیم.
رییس حوزه قضایی اصلاندوز خبر داد؛
رییس حوزه قضایی اصلاندوز از دستگیری 5 سارق حرفه ای در بهار امسال خبر داد و گفت:در سریعترین زمان آرای این سارقان صادر شد.
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار خبر داد؛
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس گفت:اخیرا اصلاندوز از محدوده منطقه آزاد تجاری خارج شده که با پیگیری‌ها و مکاتبات انجام گرفته امیدواریم این شهر نیز جزو مناطق آزاد تجاری محسوب شود.

صفحه‌ها