نمایش 1 - 10 از 77
رئيس اداره آموزش و فرهنگ ترافيك پليس راهور استان اردبیل:
رئيس اداره آموزش و فرهنگ ترافيك پليس راهور استان اردبیل گفت: معضل خودروهای تک سرنشین در اردبیل نیاز به اتخاذ برخی آیتم های فرهنگی دارد.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل:
مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل آخرین وضعیت مراکز درمانی شهرستانها و اقدامات آتی را تشریح و به چالش های این بخش پاسخ گفت.
کارشناس مطالعات زن و خانواده:
کارشناس مطالعات زن و خانواده در اردبیل گفت: خانواده پایگاهی مهم برای بروز استعدادهای زن و اعلام توانمندیهای او در نقش های بی بدیل مادری و همسری است و نقش برجسته و مهمی در آرامش و امنیت خانواده دارد.
رئیس ستاد کشوری 9دی:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
مسئول بسیج جامعه زنان استان:
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: حضور زنان در خلق تمامی وقایع ماندگار انقلاب اسلامی بی بدیل و به یاد ماندنی است و پایداری و استقامت زنان ایران در راه حفظ ارزش‌ها، باورها و حراست از اعتقادات همیشه ستودنی است.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران فتنه باید بگویند"غلط کردیم" گفت: 9 دی 88 از قیام به یک جنبش مردمی مطالبه گر تبدیل شده است.
مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان اردبیل:
سید حامد عاملی در گفتگوی تفصیلی در خصوص وضعیت پتروشیمی اردبیل، دهکده انرژی آذرشید، نتایج سفر تیم اقتصادی استان به کشورهای همسایه و دیگر طرح های صنعتی، معدنی و تجاری توضیح داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل هشدار داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اشاره به تشکیل پرونده 13واحد غیرقانونی دندانسازی و دندانپزشکی گفت: مردم فعالیت واحدهای غیرقانونی و بدون مجوز پزشکی و درمانی را گزارش کنند.
مدیر بهزیستی شهرستان اردبیل:
مدیر بهزیستی شهرستان اردبیل با اشاره به اینکه آزمایش ژنتیک از سال قبل آغاز شده است گفت: این آزمایش برای سنین 15 تا 25 سال در مدارس و زوجین در حال ازدواج رایگان انجام می گیرد.
کارشناس و مشاوره آرامش:
کارشناس و مشاوره آرامش در اردبیل گفت: بیشتر طلاق های خانوادگی به علت خشونت و بدرفتاری میان زوجین رخ می دهد.

صفحه‌ها