نمایش 1 - 10 از 120
رئیس پلیس راهور استان اردبیل:
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: برابر آمار موجود عمده علل وقوع تصادفات در ماه مبارك رمضان عجله و شتاب هنگام رانندگی بخصوص در لحظه های افطار است.
رئيس پليس راهور استان اردبيل هشدار داد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: رانندگانی كه از تلفن همراه در حين رانندگي استفاده مي كنند 4 برابر بيشتر از ساير رانندگان در معرض خطر تصادف هستند.
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: پاکدامنی و حجاب نشانه آزادگی است و زنان آزاد آنانند که با حیا و پاکدامنی به فعالیت های مختلف اجتماعی _سیاسی بپردازند.
کارشناس تحلیلگر فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس تحلیلگر فرهنگی در اردبیل گفت: عفاف و حجاب در جامعه اسلامی مایه عزت و دستیابی زن به شأن انسانی خود است و در کنار آن موجب تحکیم بنیان خانواده و تامین امنیت روحی، معنوی و جسمی زن می شود.
کارشناس مسائل اجتماعی در تببین شخصیت زن از دیدگاه امام راحل؛
کارشناس مسائل اجتماعی در تبیین شخصیت زن در خانواده و جامعه از دیدگاه امام خمینی (ره) در اردبیل گفت:در نگاه امام خمینی «ره» زن از نظر موقعیت و مسئولیت هایش در یکی از حیاتی ترین و زیر بنایی ترین نهادها و موقعیت های بشری یعنی خانواده تعیین کننده جهت حرکت جامعه است .
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل:
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان اردبیل امام راحل را عامل به آیه أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم دانست و گفت: امام با منافقین همانند برخورد حضرت علی (ع) با خوارج، برخورد کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل
احمد ناصری گفت: اندیشه و افکار امام باید در تمامی زمینه ها و برنامه های آموزش و پرورش، به منظور آشنایی نسل جوان با شخصیت امام راحل مد نظر قرار گیرد.
مدیرکل سازمان تبلیغات استان اردیبل:
مدیرکل سازمان تبلیغات استان اردیبل گفت: به تعبیر علما نقطه تمایز دین مبین اسلام با سایر ادیان نگاه ویژه اسلام به مطالعه، تدبر و اندیشه است.
کارشناس درحوزه فضای مجازی مطرح کرد؛
کارشناس در حوزه فضای مجازی در اردبیل گفت: تهدیدات فضای مجازی و گسترش تبلیغ سبک زندگی غیر اسلامی ، نوبرانه فضای مجازی است که در حال افزایش در بین خانواده های ایرانی است .
به مناست سوم خرداد؛
بانوی ایثارگر اردبیلی و پشتیبان جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس گفت: «با رشادت ها و تلاش های شبانه روزی بانوان و مردان ایثارگر در پشت جبهه بود که رزمندگان توانستند به پیروزی های ارزشمندی دست پیدا کنند.»

صفحه‌ها