نمایش 1 - 10 از 89
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان؛
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان در اردبیل گفت: بر زنان و بانوان جامعه لازم است که برای تربیت فرزندان خود از حضرت زهرا (س) الگو بگیرند.
بانوی کارآفرین اردبیلی مطرح کرد؛
بانوی اردبیلی با ایجاد کارگاه تولیدی فرش دستباف برای 2000 زن در این شهرستان اشتغال آفرینی کرده است که مسئله پشتکار ،خود باوری و انگیزه را اصلی ترین رمز موفقیت خود می داند.
مدیرکل سازمان هلال احمر استان اردبیل:
مدیرکل سازمان هلال احمر استان اردبیل گفت: شب گذشته بر اثر انفجار شدید مواد محترقه، 7 نفر شامل سه کودک در محله شهریار (آراز علی) جان سپرد.
رئیس بیمارستان سبلان اردبیل:
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل با اشاره به لزوم آگاهی مردم از خدمات تخصصی بیمارستان سبلان؛ خدمات تخصصی و فعالیت این بیمارستان را تشریح کرد.
درد دلهای یک پارکوکار؛
پارکورکار اردبیلی گفت: ورزش پارکور که نیاز به هوش، نیروی بدنی، چابکی و انعطاف بدنی دارد در اردبیل پا گرفته و علاقه مندان آن خواستار رسمیت یافتن و توجه به این ورزش هستند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از تعطیل و پلمپ سه مطب غیرمجاز دندانپزشکی و دندانسازی در اردبیل و گرمی خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز کلیه فعالیت ها و خدمات دهی مرتبط با نظارت تعزیرات حکومتی به دقت رصد می‌شود.
سید رحیمی برادر شهیده ، بانویی که در زمان انقلاب به شهادت رسیده برادرش از چگونگی حضور و شهادت وی این گونه می گوید.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اشاره به محول شدن رسیدگی به قاچاق کالا و ارز به این سازمان از برخورد جدی متخلفان خبر داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل مطرح کرد؛
دکتر مهدی نیک سیرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور در دفتر خبری، تحلیلی به سؤالات و انتقادهای مطرح شده پاسخ گفت.

صفحه‌ها