نمایش 1 - 10 از 83
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز کلیه فعالیت ها و خدمات دهی مرتبط با نظارت تعزیرات حکومتی به دقت رصد می‌شود.
سید رحیمی برادر شهیده ، بانویی که در زمان انقلاب به شهادت رسیده برادرش از چگونگی حضور و شهادت وی این گونه می گوید.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اشاره به محول شدن رسیدگی به قاچاق کالا و ارز به این سازمان از برخورد جدی متخلفان خبر داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل مطرح کرد؛
دکتر مهدی نیک سیرت مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور در دفتر خبری، تحلیلی به سؤالات و انتقادهای مطرح شده پاسخ گفت.
سرهنگ آقا محمدی مطرح کرد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به فرهنگ ترافیک و آموزش کاربران ترافیک در سطح استان گفت: در 9 ماه گذشته آموزش کاربران ترافیک از 70درصد عبور کرده است.
مسئول دفتر نمایندگی وزارت خارجه در اردبیل مطرح کرد؛
مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اردبیل آشنایی تجار داخلی به قوانین و قواعد بین المللی و زبان خارجی را ضروری عنوان کرد.
رئيس اداره آموزش و فرهنگ ترافيك پليس راهور استان اردبیل:
رئيس اداره آموزش و فرهنگ ترافيك پليس راهور استان اردبیل گفت: معضل خودروهای تک سرنشین در اردبیل نیاز به اتخاذ برخی آیتم های فرهنگی دارد.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل:
مدیردرمان تامین اجتماعی استان اردبیل آخرین وضعیت مراکز درمانی شهرستانها و اقدامات آتی را تشریح و به چالش های این بخش پاسخ گفت.
کارشناس مطالعات زن و خانواده:
کارشناس مطالعات زن و خانواده در اردبیل گفت: خانواده پایگاهی مهم برای بروز استعدادهای زن و اعلام توانمندیهای او در نقش های بی بدیل مادری و همسری است و نقش برجسته و مهمی در آرامش و امنیت خانواده دارد.
رئیس ستاد کشوری 9دی:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.

صفحه‌ها