نمایش 1 - 10 از 98
رئيس پليس راهور استان اردبيل:
سرهنگ رحيم آقامحمدی رئيس پليس راهور استان اردبيل از افزايش تعهدات بيمه تا سقف 7 میلیون تومان خبر داد.
مدیرعامل کارخانه گلدستون اردبیل:
مدیرعامل کارخانه آرتاویل تایر گلدستون اردبیل گفت: آیتم ها و مختصات لازم برای سرمایه گذاری و صادرات در استان اردبیل فراهم است.
کارشناس هواشناسی استان اردبیل:
کارشناس هواشناسی استان اردبیل سرعین را با 2- درجه سردترین شهر اعلام کرد و گفت: اردبیل و مشگین شهر امشب را با1- تا 3- درجه سپری خواهند کرد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل:
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اردبیل برنامه های اجرای مسابقات آسیایی والیبال به میزبانی اردبیل را تشریح کرد.
مدیر عامل کارخانه سیمان اسپندار اردبیل:
مدیر عامل سیمان اسپندار اردبیل در گفتگوی تفصیلی به سؤالات، موانع بر راه توسعه این کارخانه و آخرین وضعیت تولید و اشتغال پاسخ گفت.
عضوهیئت های ورزشی بانوان در اردبیل:
عضوهیئت های ورزشی بانوان در اردبیل گفت: دغدغه های اصلی بسیاری از جوانان اردبیل در حوزه اشتغال است که با حمایت بخش خصوصی و دولتی میتواندر جهت رفع ان تلاش کرد.
فرماند پلیس راهور استان اردبیل:
فرماند پلیس راهور استان اردبیل از وصل شدن اتوماتیک و هوشمند چراغ راهنمای تقاطع های اصلی شهر هنگام قطعی برق، به منبع تغذیه الکتریکی خبر داد.
رئیس پلیس راهور استان اردبیل خبر داد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل از كاهش 100% تصادفات فوتي و 13% تصادفات جرحی از اول طرح نوروزی خبر داد و از همراهی رانندگان با پليس قدردانی کرد.
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل:
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل گفت: آنچه بايد مورد توجه باشد روح انقلابی در آثار هنری بوده و آثار هنری بايد انقلابی بودن را در مخاطب زنده نگه دارد.
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان؛
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان در اردبیل گفت: بر زنان و بانوان جامعه لازم است که برای تربیت فرزندان خود از حضرت زهرا (س) الگو بگیرند.

صفحه‌ها