نمایش 1 - 10 از 136
دیگر آن دختری نبود که دلش پر از آرزوهای بزرگ برای آینده اش باشد. اوضاع اعصاب و روانش به هم ریخته بود. هیچ تمرکزی روی حافظه اش نداشت ؛ شبها از وحشت دیدن رویاهای آشفته و روزها با کوچکترین صدایی ناراحت می شد...
مسئول جامعه زنان استان اردبیل مطرح کرد؛
مسئول جامعه زنان تجمل گرایی، هوس های زودگذر و موقتی را عامل توقف و رکود زنان دانست و گفت: باید این وابستگی‌ها را از خود دور کرد.
کارشناس پیش بینی وضعیت جوی استان اردبیل خبر داد؛
مسئول پيش بينی اداره کل هواشناسی استان اردبيل از تداوم بارش‌ها تا امشب و کاهش دما و احتمال تبدیل باران به برف در شهرستان‌های نیر، سرعین و مشگین‌شهر خبر داد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل:
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل ضمن عذرخواهی و قدردانی از همکاری و حوصله مردم در توسعه فضای فیزیکی درمانگاه تامین اجتماعی میرزا حسینی از اتمام عملیات اجرایی این درمانگاه خبر داد.
معاون پیشگیری ناجا در سفر به اردبیل:
معاون پیشگیری از جرایم ناجا در سفر به اردبیل، گفت: تصمیم قوای سه گانه، ستاد کل و نظام بر تقویت دفاعی و تجهز اپتیکی مرزها بوده که بخشی از آن انجام شده است.
یک لوازم‌التحریر فروش اردبیلی:
یک لوازم‌التحریر فروش اردبیلی، گفت: واسطه‌هایی که اجناس را از کارخانه ها تهیه می کنند باید فقط جنس با کیفیت و استاندارد را از تولید کننده درخواست کنند زیرا در بازار عرضه محصولات توجه چندانی به این موضوع نمی شود در حالی که مسئله بهداشت و مرغوبیت لوازم مرتبط با دانش آموزان از اصلی ترین شاخصه های فروش است.
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل:
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: دفاع مقدس معجزه الهی بود.
"هنری استری پو" و "مهرداد شیرازی" دو جهانگرد اروپایی، دیدگاه جالبی نسبت به مردم ایران و اردبیل دارند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل:
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل درباره جسد کشف شده یک زن در روستای سولای نمین در استان اردیبل گفت: پرونده جنایی بوده و در حال بررسی است.
بانوی کارآفرین اردبيلی كه مدت 12 سال است در زمينه توليد فرش بافي فعاليت دارد. و با ايجاد كارگاه توليدي فرش دستباف براي 2000 زن در اردبیل اشتغال آفريني كرده است.

صفحه‌ها