نمایش 1 - 10 از 126
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل:
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
نماینده مردم اردبیل در مجلس از بی توجهی دولت به مطالبات استان اردبیل انتقاد کرد و افزود: بجز عنایت رهبری در ایجاد سد خداآفرین دولت طرح بخصوصی در این استان نداشته است.
کارشناس اجتماعی مرکز آرامش:
کارشناس اجتماعی مرکز آرامش در اردبیل گفت: راه های زیادی برای حفاظت از فرزندان در برابر مطالب مضر اینترنتی وجود دارد که البته هیچ یک از این روش ها خالی از اشکال نیست بنابراین انتخاب هریک به نوع زندگی افراد بستگی دارد.
درخشش دانش آموزان اردبیلی در کنکور 96؛
دانش آموزان اردبیلی بار دیگر موفق به کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری شدند و بار دیگر ثابت کردند که با تلاش میتوان تمام محدودیت را کنار زد.
مدیرکل دادگستری استان اردبیل:
مدیرکل دادگستری استان اردبیل از تکمیل بخش جنایی پرونده قتل آتنا و رسیدگی قریب الوقوع به صدور کیفر خواست آن در شعبه یک تجدید نظر استان خبر داد.
گفتگوی تفصیلی/استرداد رای تشکیل اسرائیل توسط آمریکا
اشتباه تاریخی و اساسی مبارزین و حامیان فلسطین در این بود که آنها به سازمان ملل و عوامل آن اعتماد کردند.
رئیس پلیس راهور استان اردبیل:
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: برابر آمار موجود عمده علل وقوع تصادفات در ماه مبارك رمضان عجله و شتاب هنگام رانندگی بخصوص در لحظه های افطار است.
رئيس پليس راهور استان اردبيل هشدار داد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: رانندگانی كه از تلفن همراه در حين رانندگي استفاده مي كنند 4 برابر بيشتر از ساير رانندگان در معرض خطر تصادف هستند.
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: پاکدامنی و حجاب نشانه آزادگی است و زنان آزاد آنانند که با حیا و پاکدامنی به فعالیت های مختلف اجتماعی _سیاسی بپردازند.
کارشناس تحلیلگر فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس تحلیلگر فرهنگی در اردبیل گفت: عفاف و حجاب در جامعه اسلامی مایه عزت و دستیابی زن به شأن انسانی خود است و در کنار آن موجب تحکیم بنیان خانواده و تامین امنیت روحی، معنوی و جسمی زن می شود.

صفحه‌ها