نمایش 1 - 10 از 101
امام جمعه کوثر مطرح کرد:
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر، گفت: دشمن امروزه با هدف قرار دادن دین و مذهب و با ورود به مسئله فرهنگ و تربیت ایرانیان جنگ را آغاز کرده است، باید مراقب نقشه شوم و منحرف آنها در عزاداری سرور و سالار شهیدان باشیم.
بخشدار ارشق:
بخشدار ارشق گفت: نخستین جشنواره اقتصادی، فرهنگی و هنری و گردشگری منطقه ارشق با هدف جذب سرمایه‎گذار و گردشگر در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در پارک فدک ارشق برگزار می‌شود.
یک لوازم‌التحریر فروش اردبیلی:
یک لوازم‌التحریر فروش اردبیلی، گفت: واسطه‌هایی که اجناس را از کارخانه ها تهیه می کنند باید فقط جنس با کیفیت و استاندارد را از تولید کننده درخواست کنند زیرا در بازار عرضه محصولات توجه چندانی به این موضوع نمی شود در حالی که مسئله بهداشت و مرغوبیت لوازم مرتبط با دانش آموزان از اصلی ترین شاخصه های فروش است.
مدیر سینما انقلاب اردبیل:
مدیر سینما انقلاب اردبیل گفت: در استان اردبیل حمایت شایسته‌ای از سینما صورت نمی‌گیرد.
	چاپ و توزیع لوازم التحریر برند خارجی در داخل کشور/نوشت افزار ایرانی در کتاب فروشی ها کم یاب است
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: مشکل اصلی تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی در حوزه کتاب و نوشت افزار، چاپ و توزیع برند های غربی در داخل کشور است.
	اصالت روستا نشینی در حال از بین رفتن است/جریان نفوذ حتی در روستاها نیز رسوخ کرده است
کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی عنوان کرد: متاسفانه درصد کمی از روستا نشینان آداب و رسوم،پوشش و گویش یک دهه قبل را حفظ کرده اند.
رئیس اداره اوقاف مشگین‌شهر:
رئیس اداره اوقاف مشگین‌شهر گفت: برای برنامه‌های فرهنگی در مساجد بودجه‌ای پیش بینی نشده است اما با جوان‌گرایی مساجد به دنبال جذب جوانان به مساجد و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن هستیم.
 لزوم تشکیل شورای رسانه ای در شهرستان/تیم اطلاع رسانی گیوی باید تقویت شود
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر مطرح کرد:
رئیس شورای فرهنگ عمومی کوثر گفت: شورای رسانه ای کوثر به عنوان نخبگان رسانه ای مهمترین نقش آفرینی را در یک اجتماع دارند و می توانند در راستای مرتفع ساختن مشکلات مردمی و همچنین اطلاع رسانی در حوزه های متعدد رونق اقتصادی را برای منطقه به ارمغان بیاورند.
	مساجد در حوزه فعالیت های فرهنگی مغفول مانده اند/مسئولان مساجد را زیربنای اعمال فرهنگی خود قرار دهند
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه امروزه مسجد تنها محل عبادت و انجام اعمال دینی روز مره مردم شده است در حالی که می بایست زیربنای همه اعمال فرهنگی و اجتماعی در این مکان مقدس تدارک دیده شود.
نماینده اردبیل قول پیگیری داد؛
با گذشت نزدیک به یکسال از وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکنون اقدامی برای ثبت روز شیخ صفی الدین اردبیلی در تقویم رسمی صورت نگرفته است.

صفحه‌ها