نمایش 1 - 10 از 88
مصطفی کافی
کافی گفت :خبر آزادی خرمشهر، شاید به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دستآوردهای ایران از آغاز انقلاب تا به اکنون می باشد.
	خرمشهر قهرمان، تجلی اراده ملی و دفاع از تمام ارزش هاست
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
کارشناس مسائل مذهبی اظهار داشت: سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر قهرمان نماد اقتدار ملی، تجلی اراده انقلابی و دفاع از تمامیت ارزش های اسلامی در مقابل دشمن تا دندان مسلح بود.
	تداوم صدرنشینی هنر جویان کوثری در مسابقات علمی - هنری استان
مدیر آموزش و پرورش کوثر خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش کوثر اظهار کرد: تداوم صدرنشینی دانش آموزان و هنر جویان کوثری در مسابقات علمی، هنری و همینطور حضور باشکوه در دیگر عرصه های فناوری در سطح استان و کشور قابل تحسین بوده و مایه مباهات است.
	جامعه نیازمند «مطهری» ها است
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی اظهار کرد: زمان شناسی و نیازشناسی در یک جامعه از مهمترین مولفه های کتاب انقلاب اسلامی است؛ تبیین این اصل در اجتماع از سوی فرهنگیان، شخصیت های سیاسی و اجتماعی و دیگر اقشار مردمی بیش از پیش در اجتماع احساس می شود که می طلبد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
	تشریح برنامه های هفته معلم/ 60 معلم کوثری تجلیل می شوند
رئیس آموزش و پرورش کوثر:
رئیس آموزش و پرورش کوثر گفت: همزمان با هفته معلم، 60 معلم نمونه و بازنشسته کوثری تجلیل می شوند.
	فرهنگ سازی سازنده تر از تفکر پوپولیستی
یک فعال فرهنگی مطرح کرد:
فعال فرهنگی گفت: میزان تاثیر گذاری فرهنگ سازان یک جامعه بتبع بهتر از افکار عوام گرایانه یا پوپولیستی است، چرا که فرهنگ به خواسته خود مردم در سطح جامعه ساری و جاری می شود و تنها ملزوم یک مشوق است ولی افکار پوپولیستی تنها شعار طرفداری از خواسته مردمی را داشته و تعهدی در برابر ارزش های بنیادین ندارد.
	ماهیت فضای مجازی در خیال پروری خلاصه می شود/جوانان نباید قربانی تهدید تخیلات خام شوند
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه این روزها جوانان و نوجوانان در فضای مجازی تخیلات خام را تجربه می کنند، در واقع از هرآنچه که واقعیت دارد ناخداگاه و بر اساس ماهیت خیال پروری شبکه های اجتماعی پرهیز می کنند.
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل:
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل گفت: آنچه بايد مورد توجه باشد روح انقلابی در آثار هنری بوده و آثار هنری بايد انقلابی بودن را در مخاطب زنده نگه دارد.
	اقتصاد مقاومتی محیطی سالم و بدور از فساد را می طلبد/اختلاس ها ریشه در فرهنگ مصرف گرایی دارد
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: همه نهاد ها و مسئولین اجرایی می بایست برای دست یابی به اقتصاد مقاومتی در وهله اول فساد های مالی و حقوق های نجومی را ریشه کن کنند و در ادامه نسبت به ارائه خدمات به مستمندان و ضعیفان جامعه، دولتی اسلامی را به ارمغان بیاورند.
	مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی
مدیر آموزش و پرورش کوثر مطرح کرد؛
مدیر آموزش و پرورش کوثر از آمادگی 30 مکان اسکان (اتاق) فرهنگیان برای میهمانان و مسافرین نوروزی در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها