نمایش 1 - 10 از 79
	مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی
مدیر آموزش و پرورش کوثر مطرح کرد؛
مدیر آموزش و پرورش کوثر از آمادگی 30 مکان اسکان (اتاق) فرهنگیان برای میهمانان و مسافرین نوروزی در این شهرستان خبر داد.
 جذب و بکارگیری جوانان با اجرای برنامه های مسجد محور
مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله گیوی گفت: می توان با برنامه ریزی دقیق و شناسایی نقاط ضعف و قوت، با اجرای مراسمات متنوع دینی و مذهبی در قالب برنامه های مسجد محور، جوانان و نوجوانان بیشتری را در راستای آگاهی بخشی و همچنین دوری از هرگونه معضلات اجتماعی جذب و بکارگیری کرد.
سرهنگ راعی: جریان اعتقادی و ارزشی راهیان نور استمرار فرهنگ دفاع مقدس است
سرهنگ راعی:
رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کوثر گفت: حرکت عظیم برادران و خواهران به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب نشات گرفته از دوران دفاع مقدس بوده و همین دیدگاه ها و افکار مقدس مردم است که شهدا را مایه افتخار و اقتدار میهمن اسلامی می دانند.
	والدین سطح افکار و بینش اجتماعی خود را ارتقا بخشند/امروزی بودن به معنای تقلید از غرب نیست
مشاور خانواده مطرح کرد:
یک مشاور خانواده گفت: در این برهه از زمان که دنیای مجازی با افکار جوانان و نوجوانان بازی میکند لازم است والدین نیز سطح افکار و بینش اجتماعی خود را هم تراز با افکار فرزندان خود ارتقا بخشند؛ درغیر این صورت افکار مجازی در قالب فرهنگ غربی برای فرزندان آنها حکم صادر خواهد کرد.
	والدین خود را با اندروید فرزندان خود آپدیت کنند/نوجوانان تشنه تبادل افکار با پدر و مادران خود هستند
مشاور خانواده در گفتگو با کوثرخبر مطرح کرد:
یک مشاور خانواده گفت: در این برهه از زمان که دنیای مجازی با افکار جوانان و نوجوانان بازی میکند لازم است والدین نیز سطح افکار و بینش اجتماعی خود را هم تراز با افکار فرزندان خود ارتقا بخشند؛ درغیر این صورت افکار مجازی در قالب فرهنگ غربی برای فرزندان آنها حکم صادر خواهد کرد.
 معلمان نهضت و آرزویی به نام "استخدام"!
معلمان نهضت از حقوق اندک در برابر قبولی دانش آموختگان تحت تعلیم خود می گویند و آرزو دارند با این تلاش خود عنوان معلمی را با پایه استخدام رسمی در آموزش و پرورش کسب کنند؛ اما این خواسته آنها همچنان در حد آرزو است.
	دخترانی که فریب ظاهر امن اینستاگرام را می خوردند/100 درصد از مجرمین فضای مجازی از هویت های زنانه استفاده می کنند!
محقق و پژوهشگر فضای مجازی:
محقق و پژوهشگر فضای مجازی گفت: تلگرام یا اینستاگرام؛ فرقی ندارند هر دو فضایی بی امن را برای کاربران بخصوص برای دختران جوان فراهم می سازند تا با غرق شدن در این فضای غیر حقیقی اطلاعات شخصی و یا ... مهم هر فرد را شناسایی و مورد سوء استفاده قرار دهند.
	استفاده ابزاری از زن در ماهواره ها و شبکه های اجتماعی/ارزش گذاری مدرن با القاب غربی بر اذهان بانوان ایرانی
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: متاسفانه جنبش حقوق زنان به عنوان فمنیسم یا زن مدرن در فضای مجازی و ماهواره ها همچنان وجود دارد که با ارزش گذاری غلط، خرافی و کاملاً غربی بر اذهان زنان ایرانی آنها را از خانواده جدا می کنند.
	بانوان پرچمدار مقابله با جنگ نرم/دشمن درصدد سلب عنوان مادری است
مسئول جامعه زنان شهرستان کوثر مطرح کرد:
مسئول جامعه زنان کوثر گفت: مادران مهمترین و به نوعی پرچمدار مقابله با این سلاح دشمن هستند؛ چرا که نقش مهم مادری در خانواده موثرترین راهکار استفاده مناسب از فضای مجازی در جامعه امروزی به شمار می رود.
	نقش رسانه ها در تبیین گسترش فرهنگ خیر و انسانیت ستودنی است
مدیر کمیته امداد کوثر مطرح کرد:
مدیر کمیته امداد کوثر گفت: رسانه ها، پایگاه های خبری و خبرنگاران از جمله حامیان کمیته امداد امام راحل هستند که با گسترش فرهنگ خیر و انسانیت بار سنگینی در امر اطلاع رسانی به دوش داشته و حرکت انقلابی آنها در راستای تبیین ارزش ها و اعتلای کمیته امداد حضرت امام(ره) ستودنی است.

صفحه‌ها