نمایش 1 - 10 از 73
	دخترانی که فریب ظاهر امن اینستاگرام را می خوردند/100 درصد از مجرمین فضای مجازی از هویت های زنانه استفاده می کنند!
محقق و پژوهشگر فضای مجازی:
محقق و پژوهشگر فضای مجازی گفت: تلگرام یا اینستاگرام؛ فرقی ندارند هر دو فضایی بی امن را برای کاربران بخصوص برای دختران جوان فراهم می سازند تا با غرق شدن در این فضای غیر حقیقی اطلاعات شخصی و یا ... مهم هر فرد را شناسایی و مورد سوء استفاده قرار دهند.
	استفاده ابزاری از زن در ماهواره ها و شبکه های اجتماعی/ارزش گذاری مدرن با القاب غربی بر اذهان بانوان ایرانی
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: متاسفانه جنبش حقوق زنان به عنوان فمنیسم یا زن مدرن در فضای مجازی و ماهواره ها همچنان وجود دارد که با ارزش گذاری غلط، خرافی و کاملاً غربی بر اذهان زنان ایرانی آنها را از خانواده جدا می کنند.
	بانوان پرچمدار مقابله با جنگ نرم/دشمن درصدد سلب عنوان مادری است
مسئول جامعه زنان شهرستان کوثر مطرح کرد:
مسئول جامعه زنان کوثر گفت: مادران مهمترین و به نوعی پرچمدار مقابله با این سلاح دشمن هستند؛ چرا که نقش مهم مادری در خانواده موثرترین راهکار استفاده مناسب از فضای مجازی در جامعه امروزی به شمار می رود.
	نقش رسانه ها در تبیین گسترش فرهنگ خیر و انسانیت ستودنی است
مدیر کمیته امداد کوثر مطرح کرد:
مدیر کمیته امداد کوثر گفت: رسانه ها، پایگاه های خبری و خبرنگاران از جمله حامیان کمیته امداد امام راحل هستند که با گسترش فرهنگ خیر و انسانیت بار سنگینی در امر اطلاع رسانی به دوش داشته و حرکت انقلابی آنها در راستای تبیین ارزش ها و اعتلای کمیته امداد حضرت امام(ره) ستودنی است.
	لزوم توجه به ارکان جهاد کبیر و تحقق اقتصاد مقاومتی در فضای مجازی
کارشناس مسائل فرهنگی در فضای مجازی عنوان کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی در فضای مجازی گفت: اقدامات خصمانه غرب در فضای مجازی تهدیدهای بسیاری را با رویکرد اقتصادی و فرهنگی برای ایرانیان در پی داشته و خواهد داشت و این مهمترین خطر و نفوذی است که می‌تواند نظام جمهوری اسلامی ایران را تحت‌الشعاع قرار دهد.
 برگزاری 40 برنامه فرهنگی-بصیرتی همزمان با دهه مبارک فجر در کوثر
فرمانده سپاه ناحیه کوثر خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه کوثر با بیان اینکه بیش از 40 عنوان برنامه برای بزرگداشت دهه فجر در نظر گرفته شده است، گفت: برپایی چند کارگاه آموزشی، اجرای همایش و جشن، تقدیر و تجلیل از برگزیدگان عرصه های مختلف فرهنگی هنری، نشست تخصصی با اصحاب فرهنگ و هنر، مصاحبه ها و تبلیغات رسانه ای از برنامه های شاخص در این ایام خواهد بود.
	ماهیت ایام الله دهه مبارک فجر عاری از میتینگ انتخاباتی و سیاسی است
فرمانده سپاه ناحیه کوثر:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: ایام الله دهه مبارک فجر اختصاص به یک ارگان و جناح خاصی نیست بلکه همه نهاد های انقلابی در کنار مردم جزو ارکان این ماهیت است که از این رو لازم است در این ایام الله مبارک فارغ از هرگونه بهره برداری های سیاسی و میتینگ های تبلیغاتی باشد.
	دولت بر مقوله "نفوذ" حاکمیت داشته باشد/غرب، سناریوی تسلط بر افکار مسئولان را بازی می کند
کارشناس مسائل علمی و فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل علمی و فرهنگی گفت: غرب با نمایشنامه "نفوذ" در تلاش است دستگاه های اجرایی کشور و مسئولان فرهنگی را از اهداف انقلابی و اسلامی دور سازد و هر آنچه که به ضرر ایران است را پیاده سازی کند که در این رابطه نیاز است دولت بر مقوله "نفوذ" حاکمیت داشته باشند.
	کار زیاد به معنای عمل مفید نیست/مسئولان در برابر شببیخون فرهنگی منفعلانه عمل نکنند
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: اعمال بسیاری در به ثمر رساندن کارهای فرهنگی و حرکت در مسیر اهداف منسجم اجتماعی وجود دارد و این کارها تنها با وقت و زمان مشخص شده اداری و همچنین حرکت منفعلانه مسئولان مفید نخواهد بود.
کارشناس ارشد تهیه کنندگی رادیو:
کارشناس ارشد تهیه کنندگی رادیو، می گوید: مسئولین فرهنگی و هنری و مدیریت های کلان، هنوز نتوانسته با این جشنواره ارتباط برقرار کنند و این را باید در روحیۀ محافظه‌کارانۀ آن‌ها جستجو کرد.

صفحه‌ها