نمایش 1 - 10 از 67
	ماهیت ایام الله دهه مبارک فجر عاری از میتینگ انتخاباتی و سیاسی است
فرمانده سپاه ناحیه کوثر:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: ایام الله دهه مبارک فجر اختصاص به یک ارگان و جناح خاصی نیست بلکه همه نهاد های انقلابی در کنار مردم جزو ارکان این ماهیت است که از این رو لازم است در این ایام الله مبارک فارغ از هرگونه بهره برداری های سیاسی و میتینگ های تبلیغاتی باشد.
	دولت بر مقوله "نفوذ" حاکمیت داشته باشد/غرب، سناریوی تسلط بر افکار مسئولان را بازی می کند
کارشناس مسائل علمی و فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل علمی و فرهنگی گفت: غرب با نمایشنامه "نفوذ" در تلاش است دستگاه های اجرایی کشور و مسئولان فرهنگی را از اهداف انقلابی و اسلامی دور سازد و هر آنچه که به ضرر ایران است را پیاده سازی کند که در این رابطه نیاز است دولت بر مقوله "نفوذ" حاکمیت داشته باشند.
	کار زیاد به معنای عمل مفید نیست/مسئولان در برابر شببیخون فرهنگی منفعلانه عمل نکنند
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: اعمال بسیاری در به ثمر رساندن کارهای فرهنگی و حرکت در مسیر اهداف منسجم اجتماعی وجود دارد و این کارها تنها با وقت و زمان مشخص شده اداری و همچنین حرکت منفعلانه مسئولان مفید نخواهد بود.
کارشناس ارشد تهیه کنندگی رادیو:
کارشناس ارشد تهیه کنندگی رادیو، می گوید: مسئولین فرهنگی و هنری و مدیریت های کلان، هنوز نتوانسته با این جشنواره ارتباط برقرار کنند و این را باید در روحیۀ محافظه‌کارانۀ آن‌ها جستجو کرد.
	تک زیستی جوانان و گرایش آن ها به زندگی مجردی آسیب شناسی شود
کارشناس مسائل اجتماعی مطرج کرد:
کارشناس مسائل اجتماعی گفت: این روزها شکاف نسلی بین والدین و جوانان و دیدگاه متفاوت این دو نسل (گذشته و حال) باعث شده است قشر جوان خلق و خوی مجردی خود را از دوران نوجوانی حفظ کرده و بیشتر به زندگی تک زیستی سوق پیدا کنند.
افکار شوم شوالیه های جنگ نرم نظام سلطه/تخریب هدفمند اعتقادات و ارزش های انقلابی
کارشناس مسائل فرهنگی - اجتماعی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل فرهنگی - اجتماعی گفت: کارسازترین اهداف نظام سلطه و استکبار علیه ایران اسلامی، پیاده سازی جنگ نرمی حساب شده توسط شوالیه های این جنگ با هدف قرار دادن سبک زندگی و تخریب اعتقادات و ارزش های انقلابی است.
همزمان با طرح ملی نمایشگاه کتاب در مدارس کشور؛
همزمان با طرح ملی نوزدهمین نمایشگا کتاب درمدارس کشور ، 956 نمایشگاه کتاب در مدارس استان اردبیل آغاز به کار کرد.
ملکی گلندوز خبر داد؛
مدیر اجرایی همایش ملی یافته های نوین در علوم انسانی و امنیت اجتماعی گفت: تاکنون 158 پژوهشگر و استاد دانشگاه در همایش ملی " ملی یافته های نوین در علوم انسانی و امنیت اجتماعی" شرکت کرده‌اند و 75 مقاله اعلام وصول شده است.
	دانش آموزان در 13 آبان انزجار خود را از بدعهدی های شیطان بزرگ فریادخواهند زد
مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کوثر:
مسئول بسیج دانش آموزی کوثر گفت: دانش آموزان کوثری همگام با سایر امت اسلامی با حضور حداکثری در 13 آبان ماه انزجار خود را از چهره شیطانی استکبار و بدعهدی های کفار غربی و سعودی اعلام خواهند کرد.
	احیای امر به معروف و نهی از منکر شاخصه اصلی قیام عاشورا بود
امام جمعه کوثر:
خطیب جمعه کوثر گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر یکی از برجسته ترین و شاخصه های اصلی اباعبدالله الحسین در قیام عاشورا بود.

صفحه‌ها