نمایش 1 - 10 از 92
نماینده اردبیل قول پیگیری داد؛
با گذشت نزدیک به یکسال از وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکنون اقدامی برای ثبت روز شیخ صفی الدین اردبیلی در تقویم رسمی صورت نگرفته است.
	هدف حلقه های صالحین جلوگیری از انحراف و هموار ساختن مسیر انقلاب است
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوثر:
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوثر گفت: هدف از ایجاد حلقه های تربیتی صالحین جلوگیری از انحراف در جامعه، تربیت بسیجیان متدین، بصیر، توانمند و تعالی معنوی کارکنان بسجی در عرصه های معرفت دینی، تربیت اسلامی، بصیرت سیاسی و مهارت تشکیلاتی در جامعه می باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل
احمد ناصری گفت: اندیشه و افکار امام باید در تمامی زمینه ها و برنامه های آموزش و پرورش، به منظور آشنایی نسل جوان با شخصیت امام راحل مد نظر قرار گیرد.
	جوانان رفع معضل بیکاری را به نشاط مقطعی ترجیح می دهند/نسل سوم نیازمند تبیین فرهنگ انقلابی است
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: نشاط و امید بخشی به جامعه بخصوص برای قشر جوان از جمله مهمترین ارکان عبور از هرگونه معضلات اجتماعی است، ولی این نشاط و امید بخشی در قبال معضل بیکاری و دیگر مسائل اقتصادی کاملا تناقض داشته و قطعاً به یک نشاط مقطعی تبدیل خواهد شد.
مصطفی کافی
کافی گفت :خبر آزادی خرمشهر، شاید به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دستآوردهای ایران از آغاز انقلاب تا به اکنون می باشد.
	خرمشهر قهرمان، تجلی اراده ملی و دفاع از تمام ارزش هاست
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
کارشناس مسائل مذهبی اظهار داشت: سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر قهرمان نماد اقتدار ملی، تجلی اراده انقلابی و دفاع از تمامیت ارزش های اسلامی در مقابل دشمن تا دندان مسلح بود.
	تداوم صدرنشینی هنر جویان کوثری در مسابقات علمی - هنری استان
مدیر آموزش و پرورش کوثر خبر داد:
مدیر آموزش و پرورش کوثر اظهار کرد: تداوم صدرنشینی دانش آموزان و هنر جویان کوثری در مسابقات علمی، هنری و همینطور حضور باشکوه در دیگر عرصه های فناوری در سطح استان و کشور قابل تحسین بوده و مایه مباهات است.
	جامعه نیازمند «مطهری» ها است
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی اظهار کرد: زمان شناسی و نیازشناسی در یک جامعه از مهمترین مولفه های کتاب انقلاب اسلامی است؛ تبیین این اصل در اجتماع از سوی فرهنگیان، شخصیت های سیاسی و اجتماعی و دیگر اقشار مردمی بیش از پیش در اجتماع احساس می شود که می طلبد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
	تشریح برنامه های هفته معلم/ 60 معلم کوثری تجلیل می شوند
رئیس آموزش و پرورش کوثر:
رئیس آموزش و پرورش کوثر گفت: همزمان با هفته معلم، 60 معلم نمونه و بازنشسته کوثری تجلیل می شوند.
	فرهنگ سازی سازنده تر از تفکر پوپولیستی
یک فعال فرهنگی مطرح کرد:
فعال فرهنگی گفت: میزان تاثیر گذاری فرهنگ سازان یک جامعه بتبع بهتر از افکار عوام گرایانه یا پوپولیستی است، چرا که فرهنگ به خواسته خود مردم در سطح جامعه ساری و جاری می شود و تنها ملزوم یک مشوق است ولی افکار پوپولیستی تنها شعار طرفداری از خواسته مردمی را داشته و تعهدی در برابر ارزش های بنیادین ندارد.

صفحه‌ها