نمایش 1 - 10 از 83
	فرهنگ سازی سازنده تر از تفکر پوپولیستی
یک فعال فرهنگی مطرح کرد:
فعال فرهنگی گفت: میزان تاثیر گذاری فرهنگ سازان یک جامعه بتبع بهتر از افکار عوام گرایانه یا پوپولیستی است، چرا که فرهنگ به خواسته خود مردم در سطح جامعه ساری و جاری می شود و تنها ملزوم یک مشوق است ولی افکار پوپولیستی تنها شعار طرفداری از خواسته مردمی را داشته و تعهدی در برابر ارزش های بنیادین ندارد.
	ماهیت فضای مجازی در خیال پروری خلاصه می شود/جوانان نباید قربانی تهدید تخیلات خام شوند
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: متاسفانه این روزها جوانان و نوجوانان در فضای مجازی تخیلات خام را تجربه می کنند، در واقع از هرآنچه که واقعیت دارد ناخداگاه و بر اساس ماهیت خیال پروری شبکه های اجتماعی پرهیز می کنند.
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل:
عضو هئيت مديره انجمن نمايش استان اردبيل گفت: آنچه بايد مورد توجه باشد روح انقلابی در آثار هنری بوده و آثار هنری بايد انقلابی بودن را در مخاطب زنده نگه دارد.
	اقتصاد مقاومتی محیطی سالم و بدور از فساد را می طلبد/اختلاس ها ریشه در فرهنگ مصرف گرایی دارد
کارشناس مسائل فرهنگی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: همه نهاد ها و مسئولین اجرایی می بایست برای دست یابی به اقتصاد مقاومتی در وهله اول فساد های مالی و حقوق های نجومی را ریشه کن کنند و در ادامه نسبت به ارائه خدمات به مستمندان و ضعیفان جامعه، دولتی اسلامی را به ارمغان بیاورند.
	مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی
مدیر آموزش و پرورش کوثر مطرح کرد؛
مدیر آموزش و پرورش کوثر از آمادگی 30 مکان اسکان (اتاق) فرهنگیان برای میهمانان و مسافرین نوروزی در این شهرستان خبر داد.
 جذب و بکارگیری جوانان با اجرای برنامه های مسجد محور
مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله گیوی گفت: می توان با برنامه ریزی دقیق و شناسایی نقاط ضعف و قوت، با اجرای مراسمات متنوع دینی و مذهبی در قالب برنامه های مسجد محور، جوانان و نوجوانان بیشتری را در راستای آگاهی بخشی و همچنین دوری از هرگونه معضلات اجتماعی جذب و بکارگیری کرد.
سرهنگ راعی: جریان اعتقادی و ارزشی راهیان نور استمرار فرهنگ دفاع مقدس است
سرهنگ راعی:
رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کوثر گفت: حرکت عظیم برادران و خواهران به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب نشات گرفته از دوران دفاع مقدس بوده و همین دیدگاه ها و افکار مقدس مردم است که شهدا را مایه افتخار و اقتدار میهمن اسلامی می دانند.
	والدین سطح افکار و بینش اجتماعی خود را ارتقا بخشند/امروزی بودن به معنای تقلید از غرب نیست
مشاور خانواده مطرح کرد:
یک مشاور خانواده گفت: در این برهه از زمان که دنیای مجازی با افکار جوانان و نوجوانان بازی میکند لازم است والدین نیز سطح افکار و بینش اجتماعی خود را هم تراز با افکار فرزندان خود ارتقا بخشند؛ درغیر این صورت افکار مجازی در قالب فرهنگ غربی برای فرزندان آنها حکم صادر خواهد کرد.
	والدین خود را با اندروید فرزندان خود آپدیت کنند/نوجوانان تشنه تبادل افکار با پدر و مادران خود هستند
مشاور خانواده در گفتگو با کوثرخبر مطرح کرد:
یک مشاور خانواده گفت: در این برهه از زمان که دنیای مجازی با افکار جوانان و نوجوانان بازی میکند لازم است والدین نیز سطح افکار و بینش اجتماعی خود را هم تراز با افکار فرزندان خود ارتقا بخشند؛ درغیر این صورت افکار مجازی در قالب فرهنگ غربی برای فرزندان آنها حکم صادر خواهد کرد.
 معلمان نهضت و آرزویی به نام "استخدام"!
معلمان نهضت از حقوق اندک در برابر قبولی دانش آموختگان تحت تعلیم خود می گویند و آرزو دارند با این تلاش خود عنوان معلمی را با پایه استخدام رسمی در آموزش و پرورش کسب کنند؛ اما این خواسته آنها همچنان در حد آرزو است.

صفحه‌ها