نمایش 1 - 10 از 423
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد:
مدیر آموزش و پرورش پارس آباد با بیان اینکه 30 هزار دانش آموز سال تحصیلی جدید را در نخستین روز مهر آغاز کردند، گفت: این افراد در 225 مدرسه دولتی و غیردولتی تحصیل می کنند.
به مناسبت قبولی دو خواهر و برادر اصلاندوزی در کنکور سراسری امسال از دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت و گوی صمیمانه ای انجام دادیم که در ادامه می آید.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: بسیجیان عاشورائی اند و خط بسیج ادامه خط عاشوراست تا بتوانند با فرهنگ عاشورایی مدافع خوبی برای نظام و انقلاب باشند همانطور که شهادت شهید حججی واقعه عاشورا را بازسازی کرد.
	احیای فرهنگ غنی جهاد و شهادت مهم ترین هدف مسئولان باشد/گرامیداشت هفته دفاع مقدس ملزوم بر جامعه امروزی است
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر گفت: اهمیت دفاع مقدس همه ساله در تقویم ایران اسلامی با ارزش تر جلوه می دهد، فلذا احیای بیش از پیش فرهنگ غنی جهاد و شهادت مهم ترین هدفی است می طلبد هم مردم و هم مسئولان فرهنگی به آن توجه ویژه داشته باشند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تغییر سبک زندگی افراد جامعه عامل اصلی شیوع بسیاری از بیماری های خطرناک در بدن است.
یک کارشناس محیط زیست:
کارشناس محیط زیست گفت: صنعت گردشگری یکی از بزرگترین شاخه های پویایی جامعه است اما متاسفانه به خاطر ارزيابي نامناسب محيط زيست، بسياري از مكان هاي گردشگري به سمت خود تخريبي پيش مي روند.
معاون پیشگیری ناجا در سفر به اردبیل:
معاون پیشگیری از جرایم ناجا در سفر به اردبیل، گفت: تصمیم قوای سه گانه، ستاد کل و نظام بر تقویت دفاعی و تجهز اپتیکی مرزها بوده که بخشی از آن انجام شده است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر:
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کوثر گفت: مهمترین شاخصه اصلی حضرت علی(ع) حفظ بیت المال بود و مسئولان باید توجه کنند که در استفاده از اموال دولتی حساسیت داشته باشند در غیر این صورت استفاده شخصی ازآن اموال حرام شرعی است.
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر گفت: بر اساس ارزیابی انگور مشگین‌شهر در بین سه رتبه اول کشوری است و زمینه برای برند سازی انگور مشگین‌شهر وجود دارد اما متاسفانه تاکنون اقدامی نشده است.
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل:
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: دفاع مقدس معجزه الهی بود.

صفحه‌ها