نمایش 1 - 10 از 373
	تزریق 8 هزار میلیارد تومان اعتبار به بیمه سلامت/دولت برای جبران بدهی بیمارستان ها وارد عمل شود
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال گفت: با توجه به بدهی های بیمه سلامت مجلس مصوب کرد تا 8 هزار میلیارد تومان به بیمه سلامت تزریق اعتبار شود حال به نظر می رسد برای جبران بدهی بیمارستان ها به شرکت های دارویی نیز دولت باید وارد عمل شود.
	آقازاده ها بین خود و مردم برتری ایجاد نکنند/«ژِن خوب» ازآن مردمانی است که در برابر تحریم ها ایستادگی کرده اند
کارشناس مسائل سیاسی در واکنش به سخنان اخیر پسر عارف:
کارشناس مسائل سیاسی گفت:برخی آقازاده ها خون خود را رنگین تر و مرغوب تر از خون اقشار متعدد مردم می دانند و این درحالی است که موقعیت کنونی آنها که بی دردسر، با رانت و از جیب پدر برایشان فراهم شده است این حس کاذب و شکننده را در وجودشان ترسیم کرده است.
 بیمه سلامت بدهی های زیادی دارد/افراد دارای تمکن مالی حق بیمه خود را پرداخت کنند
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال در مجلس گفت: بدون شک افزایش منابع نمی‌تواند راهکار اساسی برای ارایه با کیفیت خدمات باشد و باید برنامه ریزی ها به سمت مدیریت منابع حرکت کند زیرا امروزه بیمه سلامت بدهی های زیادی دارد و نباید بار این بدهی ها را افزایش داد.
نماینده اردبیل قول پیگیری داد؛
با گذشت نزدیک به یکسال از وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکنون اقدامی برای ثبت روز شیخ صفی الدین اردبیلی در تقویم رسمی صورت نگرفته است.
	آیت الله عاملی: جوان های آرمانی و انقلابی زمینه توسعه کشور را رقم بزنند
انتقاد شدید الحن امام جمعه کوثر از صدا و سیمای مرکز استان/
امام جمعه کوثر گفت: بارها و بارها تذکر داده شده است که صدا و سیمای مرکز استان اردبیل عدالت رسانه ای را بین شهرستان ها رعایت کند ولی هیچ گوش شنوایی در عمل به این مهم نیست.
	2 شکارچی متخلف دستگیر شدند/رهاسازی 2 بهله عقاب صحرایی به طبیعت کوثر
رئیس حفاظت مخیط زیست کوثر:
رئیس نمایندگی حفاظت محیط ‌زیست کوثر گفت: 2 شکارچی متخلف در کوثر دستگیر و پرونده آنها برای اقدامات قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شد.
 برنامه پاکسازی ورودی شهر گیوی به مناسبت روز جهانی "بدون پلاستیک"
امروز انجام شد؛
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر گفت: به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک، ورودی و خروجی شهر گیوی با مشارکت جوانان ودکارکنان اداره حفاظت محیط زیست کوثر پاکسازی شد.
 کمبود امکانات آموزشی باعث رشد مهاجرت شده است
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر با اشاره به دو عامل مهاجرت در شهرستان کوثر گفت: عدم درآمد کافی مردم منطقه بویژه جوانان و همچنین کمبود امکانات آموزشی باعث رشد مهاجرت شده که زنگ خطرها در این خصوص به صدا درآمده است.
رئیس انجمن صنفی شرکتهای امدادخودرویی کشور:
دکتر سید مهدی حسینی نیری گفت: در جذب سرمایه گذار کلان برای شهرستان نیر تلاش خواهم کردد.
یک کارشناس فرهنگی در اردبیل:
یک کارشناس فرهنگی در اردبیل گفت: برخی متولیان فرهنگی با کم‌کاری و سهل‌انگاری، در حد رفع تکلیف به مسئله بدحجابی و راه مقابله با آن می پردازند.

صفحه‌ها