نمایش 1 - 10 از 704
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس گفت:تمامی قواى حاكم بر كشور بايد با اتفاق و انسجام لازم با بسيج كليه ى منابع و امكانات مورد نياز و انجام وظايف مرتبط براى تحقق رونق تولید تلاش کنند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی اردبیل:
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان اردبیل از آماده باش کامل نیروهای امدادی اورژانس در اردبیل خبرداد.
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل:
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت:فعالیت غیر قانونی افرادی با عناوین جارچی وبا بهانه های راهنمایی مسافران به مراکز مورد اعتراض جامعه هتلداران است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما:
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از ارسال اولین محموله کمک رسانی به سیل زدگان شمال کشور در قالب دو کامیون و یک تریلی خبرداد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال 1500 بسته غذایی ظرف 72ساعته و در دو روز اخیر به سیل‌زدگان استان گلستان خبرداد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمراردبیل:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارسال۷۰۰ پکیج غذایی به سیل زدگان این استان گلستان، گرگان و مازندران خبرداد.
رئیس پلیس راه اردبیل؛
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی در استان اردبیل باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بنا به روایات، ایام البیض ماه‌های رجب، شعبان و رمضان دارای فضیلت بسیار و زمان استجابت دعا هستند.
دادستان اردبیل خبر داد؛
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از احضار رئیس سازمان خصوصی سازی در رابطه با بدهی خرید مجتمع گوشت اردبیل به بیت‌المال خبر داد و گفت: تاکید شده است که ظرف یک ماه آینده کل پرداخت‌ها انجام شود.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، گفت: تا ساعت 23 امشب 100 مصدوم به بیمارستانهای استان اردبیل مراجعه کرده اند که شهر اردبیل با 65 مصدوم بیشترین مصدوم چهارشبه سوری امسال را داشت.

صفحه‌ها