نمایش 1 - 10 از 225
	واردات بی رویه تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است/"اقتصاد" مد نظر رهبری فصل الخطاب مسئولین باشد
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی، گفت: نباید در کوتاهی‌های صورت گرفته در حوزه‌های اقتصادی و واردات بی رویه که تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است دنبال مقصر گشت، چرا که اقدام و عملی درون‌زا که کارآیی اقتصادی کشور را بالا می‌برد هنوز از سوی مسئولین مشاهده نشده است.
	اعضای هیات نظارت بر انتخابات در شهرستان کوثر معرفی شدند+اسامی
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان کوثر، اسامی اعضای هیات نظارت بر انتخابات را در این شهرستان اعلام کرد.
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کوثر از تشکیل کمیته‌های ۵ گانه گفتمان و محتوا، سیاسی، رسانه، اقشار و نخبگان و فرهیختگان این جبهه در این شهرستان خبر داد.
	توزیع 75 تن میوه شب عید در 3 غرفه سطح شهرستان کوثر
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: با برنامه ریزی انجام شده امسال 3 غرفه در سطح شهرستان کوثر کار توزیع میوه شب عید را برعهده دارند که از این تعداد 2 غرفه در منطقه 1 و 2 شهری و یک غرفه در بخش فیروز آباد برپا می‌شود.
 جذب و بکارگیری جوانان با اجرای برنامه های مسجد محور
مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله گیوی گفت: می توان با برنامه ریزی دقیق و شناسایی نقاط ضعف و قوت، با اجرای مراسمات متنوع دینی و مذهبی در قالب برنامه های مسجد محور، جوانان و نوجوانان بیشتری را در راستای آگاهی بخشی و همچنین دوری از هرگونه معضلات اجتماعی جذب و بکارگیری کرد.
	کمک 111000000 میلیون تومانی مردم کوثر به جشن نیکوکاری
مدیر کمیته امداد شهرستان کوثر خبر داد؛
مدیر کمیته امداد شهرستان کوثر گفت: مردم نیکوکار و همیشه در صحنه کوثر امسال در هفته احسان و نیکوکاری 111 میلیون تومان به مددجویان و اقشار نیازمند شهرستان کمک کردند.
سرهنگ راعی: جریان اعتقادی و ارزشی راهیان نور استمرار فرهنگ دفاع مقدس است
سرهنگ راعی:
رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کوثر گفت: حرکت عظیم برادران و خواهران به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب نشات گرفته از دوران دفاع مقدس بوده و همین دیدگاه ها و افکار مقدس مردم است که شهدا را مایه افتخار و اقتدار میهمن اسلامی می دانند.
شهردار مشگین‌شهر خبر داد؛
شهردار مشگین‌شهر از دایر شدن بازار روز برای تامین مایحتاج مردم خبر داد.
مدیرکل سازمان هلال احمر استان اردبیل:
مدیرکل سازمان هلال احمر استان اردبیل گفت: شب گذشته بر اثر انفجار شدید مواد محترقه، 7 نفر شامل سه کودک در محله شهریار (آراز علی) جان سپرد.
	عزم دادستاني در برخورد با متخلفان جدي است
هشدار دادستان كوثر به فروشندگان مواد محترقه غيرمجاز؛
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان كوثر گفت: عزم دادستاني شهرستان كوثر در برخورد با متخلفان فروش مواد محترقه غیر مجاز جدي بوده و تلاش بر این است که با برنامه ريزي هاي انجام يافته، طرح هاي موثري با همكاري دستگاههاي مرتبط به مرحله اجرا گذاشته شود.

صفحه‌ها