نمایش 1 - 10 از 261
سرمایه گذاری 15 میلیاردی بخش خصوصی در خلخال؛
سرمایه گذار بخش خصوصی مجتمع بام خلخال گفت: تا سه سال آینده فاز اول مجتمع بام خلخال به بهره برداری می رسد.
 دولت برای تحقق تولید و اشتغال خلاقیت نشان دهد
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: کلید حل مشکلات جامعه ما تولید و اشتغال است که همه باید برای تحقق آن تلاش کرده و مسئولان باید با ابتکار و خلاقیت آن را عملی سازند تا با ظرفیت های مملو کشور توسعه و پیشرفت ماوراء واردات بی رویه برای ایران اسلامی به وجود آوریم.
	ماهیت سبزپوشان در خدمت بی شائبه به مردم و انقلاب خلاصه شده است
فرمانده سپاه ناحیه کوثر:
فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: حرکت در مسیر فرازمند و آرمان های مکتبی از سوی سبزپوشان انقلاب اسلامی تا زمان حکومت عدل جهانی امام مهدی (عج) گسترده است؛ این هویت سبزپوشان انقلابی در خدمت بی شائبه به مردم و انقلاب است.
	برگزاری 15 برنامه شاخص هفته سلامت در کوثر/اولویت استخدام در بیمارستان گیوی با اهالی کوثر است
رئیس شبکه بهداشت و درمان کوثر مطرح کرد؛
رئیس شبکه بهداشت و درمان کوثر گفت: بیش از 15 برنامه شاخص در طول هفته سلامت با مشارکت و همکاری کارشناسان مجموعه و دیگر ادارات در سطح شهرستان کوثر برگزار می شود.
	اهمیت حوزه سلامت در قانون برنامه 5 ساله ششم/سال 2020 اوج بیماری های روانی است
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بنا به آمارهای ارائه شده و نظرات کارشناسان حوزه سلامت، در سال 2020 بیماری های روانی در صدر آسیب های اجتماعی قرار خواهد گرفت.
	عدم پخشِ زنده ی مناظرات، «نَه» به مردم سالاری دینی است/صدا و سیما استقلال خود را حفظ کند
یک فعال سیاسی مطرح کرد:
یک فعال سیاسی گفت: رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را داشته است، بدون هیچ سمت و سویی آن چرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.
	فرهنگ سازی سازنده تر از تفکر پوپولیستی
یک فعال فرهنگی مطرح کرد:
فعال فرهنگی گفت: میزان تاثیر گذاری فرهنگ سازان یک جامعه بتبع بهتر از افکار عوام گرایانه یا پوپولیستی است، چرا که فرهنگ به خواسته خود مردم در سطح جامعه ساری و جاری می شود و تنها ملزوم یک مشوق است ولی افکار پوپولیستی تنها شعار طرفداری از خواسته مردمی را داشته و تعهدی در برابر ارزش های بنیادین ندارد.
مدیر عامل کارخانه سیمان اسپندار اردبیل:
مدیر عامل سیمان اسپندار اردبیل در گفتگوی تفصیلی به سؤالات، موانع بر راه توسعه این کارخانه و آخرین وضعیت تولید و اشتغال پاسخ گفت.
عضوهیئت های ورزشی بانوان در اردبیل:
عضوهیئت های ورزشی بانوان در اردبیل گفت: دغدغه های اصلی بسیاری از جوانان اردبیل در حوزه اشتغال است که با حمایت بخش خصوصی و دولتی میتواندر جهت رفع ان تلاش کرد.
	دولت، مسبب اصلی فاجعه جانباختگان سیل در آذر شهر است/اگر بسیج و سپاه نبود فرزندانمان زیر گل و لای مدفون می ماندند
خطیب جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر که خود اصالتا اهل آذرشهر تبریز است، با انتقاد شدید از بی کفایتی مسئولین گفت: مسبب اصلی وقوع سیل و همینطور جانباختگان آذرشهری، مسئولان بی کفایتی هستند که با بی توجهی به منابع طبیعی و فندانسیون منطقه ای موجب فاجعه ای غمبار برای اهالی شهر شدند.

صفحه‌ها