نمایش 1 - 10 از 314
	برخورد قاطع با حرمت شکنان ماه مبارک رمضان/مراکز اقامتی و خدماتی شئونات ماه میهمانی خدا را حفظ کنند
دادستان عمومی و انقلاب کوثرمطرح کرد؛
دادستان عمومی انقلاب کوثر گفت: تمامی مراکز اقامتی، خدماتی، پذیرایی و صنف اغذیه فروشان مکلفند برای امکان فعالیت در ایام ماه مبارک رمضان از نیروی انتظامی، مجوز لازم را دریافت کنند و ارائه خدمات را با حفظ شئون این ماه و پوشش کامل محل انجام دهند.
 مراکز فناوری اطلاعات و داروهای گیاهی در دانشگاه آزاد اسلامی خلخال راه‌اندازی می شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خلخال:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال گفت: دو مرکز فناوری اطلاعات (ICT) و داروهای گیاهی در این دانشگاه راه‌اندازی می شود.
	برخی در ایجاد و احداث جاده سرچم کم لطفی کردند/مطالعات باند دوم اتوبان اردبیل-سرچم به اتمام رسیده است
نماینده کوثر و خلخال:
نماینده شهرستان های کوثر و خلخال گفت: راه ارتباطی اردبیل به مرکز کشور درقسمت جنوبی این استان،قرار بود از روستاهای گنجگاه درشهرستان کوثر و روستاهای مزرعه و دایی کندی خلخال بگذرد که متاسفانه برخی ها با کم لطفی مسیر راتغییر دادند.
	صله ارحام و دست گیری از نیازمندان من جمله اعمال با برکت ماه مبارک رمضان است
کارشناس مسائل مذهبی مطرح کرد:
کارشناس مسائل مذهبی اظهار کرد: صله ارحام و دست گیری از نیازمندان، خدمت به خلق، رنگ و بوی خدایی گرفتن، فرصت استغفار و ... از برکات خدا است که می توان در ماه مهمانی خدا از این فرصت به خوبی بهره مند شد.
کارشناس درحوزه فضای مجازی مطرح کرد؛
کارشناس در حوزه فضای مجازی در اردبیل گفت: تهدیدات فضای مجازی و گسترش تبلیغ سبک زندگی غیر اسلامی ، نوبرانه فضای مجازی است که در حال افزایش در بین خانواده های ایرانی است .
	49 نوعروس کوثری روانه خانه بخت شدند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر مطرح کرد:
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کوثر با اشاره به مشارکت خیرین در امر تهیه جهیزیه نوعروسان، گفت: سال گذشته 49 نوعروس کمیته امداد امام(ره) کوثر با کمک مالی 152 میلیون و 300 هزار تومان روانه خانه بخت شدند.
 بهره برداری از4پروژه محرومیت زدایی درکوثربااعتباربالغ بر350میلیون ریال
مسئول بسیج سازندگی کوثر خبر داد؛
مسئول بسیج سازندگی کوثر گفت: در 2 ماه گذشته، 4 پروژه محرومیت زدایی با اعتبار بالغ بر 350 میلیون ریال در شهرستان کوثر به بهره برداری رسیده است.
	یادمان شهدای منطقه 2 شهری گیوی بهسازی می شود
رئیس اداره بنیاد شهید کوثر گفت:
رئیس اداره بنیاد شهید کوثر گفت: یادمان شهدای منطقه 2 شهری گیوی بصورت سازه و با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان بهسازی و تکمیل می شود.
به مناست سوم خرداد؛
بانوی ایثارگر اردبیلی و پشتیبان جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس گفت: «با رشادت ها و تلاش های شبانه روزی بانوان و مردان ایثارگر در پشت جبهه بود که رزمندگان توانستند به پیروزی های ارزشمندی دست پیدا کنند.»
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از صدور حکم محکومیت 28 میلیونی یک تبعه آذربایجانی در پرونده قاچاق زالو در شهرستان بیله سوار خبر داد.

صفحه‌ها