نمایش 1 - 10 از 445
مدیرعامل خانه خیریه دیابت اردبیل عنوان کرد:
مدیرعامل خانه خیریه دیابت اردبیل نسبت به بروز سونامی دیابت در بین کودکان اردبیلی هشدار داد.
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:
مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر، گفت: بیش از 90 درصد کارهای عمرانی درمانگاه فرهنگیان مشگین‌شهر با اعتبار بالغ بر هفت میلیارد و 500 میلیون ریال انجام گرفته که تا دهه مبارکه فر آماده افتتاح می‌شود.
	فنی وحرفه ای عالی ترین مرکزایجاد کسب وکار درسطح شهرستان کوثراست
رئیس مرکز فنی و حرفه ای کوثر:
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان کوثر با بیان اینکه باید امر تولید و اشتغال را افزایش داده و بیکاری را مدیریت کرد گفت: فنی و حرفه ای عالی ترین مرکز ایجاد کسب و کار در سطح شهرستان کوثر است که لازم است با گذراندن دوره های آموزشی و اخذ مدرک تحصیلی در ایجاد اشتغال بصورت ابتکاری عمل کنیم.
 اعلام آمادگی جمعیت هلال احمر کوثر در امداد رسانی به مردم کرمانشاه
جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر طی اطلاعیه ای ضمن اعلام آمادگی در امداد رسانی به مردم کرمانشاه، از اهالی این شهرستان خواست تا در صورت تمایل کمک های نقدی و اقلام مورد نیاز مردم مناطق زلزله زده را به اداره هلال احمر کوثر تحویل دهند.
 لزوم رصد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در کوثر/مسئولان همچون دیدبان عمل کنند
کارشناس مسائل اجتماعی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اجتماعی گفت: اینکه تنها مسائل مربوط به آسیب شناسی در حوزه فرهنگی و اجتماعی را مطرح کنیم دردی از معضلات جامعه درمان و مرتفع نمی شود، پیشگیری و درمان مهمترین رکن در معضلات اجتماعی است که می بایست از سوی مردم و مسئولین عملیاتی شود.
کارشناس ارشد و مشاوره خانواده عنوان کرد:
کارشناس ارشد و مشاوره خانواده در اردبیل گفت: وجود نگرش های غلط، یکی از موانع محبت در دوران عقد است به گونه ای که برخی می گویند اگر به همسر خود محبت کنیم، سوءاستفاده می کند، توقعات او بالا می رود یا حساب نمی برد، لذا از اظهار محبت دریغ می کنند، اما مراد از محبت، محبت افراطی نیست.
امام جمعه نیر:
امام جمعه نیر گفت: 13 آبان روز تبلور بیداری و هوشیاری ملت ایران است که همه ساله در این روز شعار مرگ بر آمریکا فضای کشور را معطر و آماده تر برای مبارزه با استکبار می کند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر 13 آبان ماه را مظهر مقاومت ملت ایران در برابر نظام سلطه و آمریکای مستکبر دانست.
جامعه شناس اردبیلی مطرح کرد؛
جامعه شناس اردبیلی با بیان اینکه نجابت، اصالت، تقوا و پایبندی به ارزشها از معیارهایی است که امروزه در سایه، استقبال عجولانه از فرهنگ و گفتمان غربی، رنگ باخته اند گفت: امروز شبکه‌های ماهواره ای، توانسته قبح طلاق و برخی رفتارهای نامشروع را، در جامعه ما بشکند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی و صدور حکم محکومیت در خصوص عرضه خارج از شبکه الکل صنعتی سفید در اردبیل خبر داد.

صفحه‌ها