نمایش 1 - 10 از 207
	دخترانی که فریب ظاهر امن اینستاگرام را می خوردند/100 درصد از مجرمین فضای مجازی از هویت های زنانه استفاده می کنند!
محقق و پژوهشگر فضای مجازی:
محقق و پژوهشگر فضای مجازی گفت: تلگرام یا اینستاگرام؛ فرقی ندارند هر دو فضایی بی امن را برای کاربران بخصوص برای دختران جوان فراهم می سازند تا با غرق شدن در این فضای غیر حقیقی اطلاعات شخصی و یا ... مهم هر فرد را شناسایی و مورد سوء استفاده قرار دهند.
 جلوگیری از اتلاف 20 هزار قطعه جوجه یک روزه در کوثر
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: با تلاش و همکاری جهاد کشاورزی و اداره راه شهرستان کوثر از اتلاف تعداد 20 هزار قطعه جوجه یک روزه که در برف و کولاک گرفتار شده بودند، جلوگیری شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در آستانه عید نوروز کلیه فعالیت ها و خدمات دهی مرتبط با نظارت تعزیرات حکومتی به دقت رصد می‌شود.
رییس اداره هواشناسی گرمی اعلام کرد؛
رییس اداره هواشناسی گرمی گفت: ارتفاع برف در گرمی به 15 سانتی‌متر رسیده و در سال زراعی جاری تا کنون 151 میلیمتر بارش در این شهرستان رخ داده است.
	جاده سرچم بازگشایی شد
رئیس اداره راه و شهرسازی کوثر:
رئیس اداره راه و شهرسازی کوثر گفت: جاده سرچم که از بامداد امروز به دلیل بارش برف و کولاک و همچنین سقوط بهمن مسدود شده بود، بازگشایی شد.
	زن بیمار گرفتار شده در برف وکولاک نجات یافت
بخشدار فیروز کوثر خبر داد:
بخشدار فیروز کوثر گفت: زن بیمار گرفتار شده در برف کولاک واقع در حوزه استحفاظی بخش فیروز شهرستان کوثر با همیاری نیروهای امدادی نجات یافت.
	استفاده ابزاری از زن در ماهواره ها و شبکه های اجتماعی/ارزش گذاری مدرن با القاب غربی بر اذهان بانوان ایرانی
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی مطرح کرد:
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی گفت: متاسفانه جنبش حقوق زنان به عنوان فمنیسم یا زن مدرن در فضای مجازی و ماهواره ها همچنان وجود دارد که با ارزش گذاری غلط، خرافی و کاملاً غربی بر اذهان زنان ایرانی آنها را از خانواده جدا می کنند.
	ضرورت گنجاندن علوم کامپیوتری در سیستم آموزشی پایه در مدارس کشور
کارشناس آی تی:
کارشناس فناوری اطلاعات گفت: بر کسی پوشیده نیست که اهمیت علم کامپیوتر به عنوان نمود اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان امرزی یکی از ضروریات توسعه و پیشرفت بشر است؛ بر همین اساس لازم است این علوم به عنوان سیستم آموزشی پایه در مدارس کشورمان نیز تدریس شود.
	خروش مردم بخش فیروز در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام بود
بخشدار فیروز کوثر مطرح کرد:
بخشدار فیروز گفت: خروش مردم بخش فیروز شهرستان کوثر در راهپیمایی 22 بهمن همانند سال های گذشته همچون مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و انقلاب بود.
 پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

صفحه‌ها