نمایش 1 - 10 از 189
	پرداخت 2 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کوثری
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر عنوان کرد؛
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر گفت: در 2 سال اخیر 2 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اشتغالزایی جدید و پشتیبانی از طرح های صنوات گذشته به مددجویان پرداخت شده است.
	آمریکا پشیزی برای جسم و روح برجام قائل نشد/تحریم های امروز بی سابقه ترین تهدید 40 سال اخیر است
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در تعهدات، تصویب ها و مذاکرات هسته ای که به برجام ختم شد داشته هایمان را بدون اخذ تعهدی از سوی آمریکا از دست دادیم که نخستین عقب‌نشینی‌ ایران اسلامی و بی سابقه ترین تهدید در 40 سال اخیر را نشان می دهد.
	ضرورت گسترش و راه اندازی مکان‌های فرهنگی و ورزشی برای حمایت از بانوان کارآفرین
مسئول جامعه زنان کوثر مطرح کرد؛
مسئول جامعه زنان کوثر گفت: به صورت جزئی می‌توان با گسترش و راه اندازی مکان‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی برای حمایت از بانوان کارآفرین بدسرپرست و بی‌سرپرست در جهت ایجاد اشتغال، آموزش زنان و دختران آسیب‌دیده تلاش کرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت که تا کنون ریالی از بودجه سال 96 پروژه راه آهن اردبیل تخصیص نیافته است.
	فعالیت نخبگان در ابعاد ملی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد/نباید در برابر جنگ اقتصادی دشمن منفعل عمل کرد
عضو خانه نخبگان شهرستان کوثر :
عضو خانه نخبگان شهرستان کوثر گفت: هم اکنون ایده ها و خلاقیت هایی در حوزه فرهنگ سازی عمل به سیاست اقتصاد مقاومتی در ابعاد ملی از سوی نخبگان انجام یافته که لازم است برای دفع هجمه های اقتصادی دشمن از این ظرفیت های نخبگان استفاده شود.
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: لازم است دولت، پس از اخذ رای اعتماد از مردم و در راستای تحقق شعار سال، تولید و اشتغال را مبنای اعمال اقتصادی خود قرار داده و مدیران استانی و شهرستانی نیز همسو با این رویه، برنامه های خود را معطوف به اشتغال و تولید کنند.
کارشناس گیاهان دارویی مطرح کرد؛
کارشناس گیاهان دارویی گفت: مزارع و مراتع جنوب استان اردبیل مملو از گیاهان دارویی بوده و در نوع های متعدد حاوی خواص درمانی هستند که ایجاد نشاط و شادابی، تقویت اعصاب، قلب، عروق و کبد را می توان از جمله خاصیت درمانی این گیاهان دارویی عنوان کرد.
عضو مجمع نمایندگان استان تاکید کرد؛
نماینده کوثر و خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای مطالعات و تکمیل 6 سد معیشتی روستاهای نیلق، سنگ آباد، زرج آباد، مرشت، زاویه کرد و سد شهید پستی هشجین با هماهنگی های انجام یافته با وزارت نیرو و آب منطقه ای استان در حال انجام است.
	مبارزه با آفات کشاورزی خسارت زا در گرمی
مدیر جهاد کشاورزی گرمی مطرح کرد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت:‌ با شناسایی به موقع مناطق و سیطره ی کانونی آفات کشاورزی از جمله ملخ توسط کارشناسان جهاد کشاورزی، با این آفت ها قبل از ورود به مزارع و چرخه زندگی، به روش شیمیایی مبارزه و مقابله می شود.
	برخی در ایجاد و احداث جاده سرچم کم لطفی کردند/مطالعات باند دوم اتوبان اردبیل-سرچم به اتمام رسیده است
نماینده کوثر و خلخال:
نماینده شهرستان های کوثر و خلخال گفت: راه ارتباطی اردبیل به مرکز کشور درقسمت جنوبی این استان،قرار بود از روستاهای گنجگاه درشهرستان کوثر و روستاهای مزرعه و دایی کندی خلخال بگذرد که متاسفانه برخی ها با کم لطفی مسیر راتغییر دادند.

صفحه‌ها