نمایش 1 - 10 از 178
	آموزش رایگان 7 رشته فنی و حرفه ای برای جوانان جویای کار در کوثر
رئیس اداره فنی و حرفه ای کوثر خبر داد؛
رئیس اداره فنی و حرفه ای کوثر گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر درسال اقصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از جوانان جویای کار در 7 رشته متعدد به صورت رایگان کارآموز می پذیرد.
صادرات فرش دستباف بیله سوار به ترکیه/ سارا توکلی:حمایت مسئولان از بخش تولید کافی نیست
بانوی فعال در عرصه صنایع دستی:
بانوی فعال بیله سواری در عرصه صنایع دستی و تولید فرش گفت: اخیرا 4 تخته فرش دستباف به کشور ترکیه صادر کردیم که در صورت حمایت مسئولان این کار در روزهای اتی نیز ادامه خواهد داشت.
مردم اردبیل که در سال 86، وجود کارخانه سبلان پارچه را روزنه امیدی می‎دانستند که قفل های زنگ زده محرومیت این استان جوان را بشکند، حال با نگرانی به آینده این کارخانه چشم دوخته اند که سرگردان در بی‌تدبیری‎ها است.
کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل 15 ماه است حقوق نمی‎گیرند؛
چندی است تعلیق قرارداد و تعویق چندین ماهه حقوق کارگران در اردبیل عادی شده؛ 15 ماه است کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل حقوق نمی‎گیرند؛ این قشر آسیب پذیر چاره ای ندارند جز اینکه بسازند و بسوزند.
زاکانی در سفر به اردبیل:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه سخنرانی برای مردم اردبیل گفت: فرار فاسدان اقتصادی و مالی کم کم زیاد خواهد شد و دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند.
مدیر کارخانه آذرساروج سبلان مطرح کرد؛
مدیر داخلی کارخانه تولید بلوک اتوکلاو و فرآورده های ساختمانی آذرساروج سبلان اردبیل در گفتگوی تفصیلی از رقابت دست بالا و برتر این کارخانه در منطقه خبر داد.
مدیرعامل کارخانه گلدستون اردبیل:
مدیرعامل کارخانه آرتاویل تایر گلدستون اردبیل گفت: آیتم ها و مختصات لازم برای سرمایه گذاری و صادرات در استان اردبیل فراهم است.
 دولت برای تحقق تولید و اشتغال خلاقیت نشان دهد
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: کلید حل مشکلات جامعه ما تولید و اشتغال است که همه باید برای تحقق آن تلاش کرده و مسئولان باید با ابتکار و خلاقیت آن را عملی سازند تا با ظرفیت های مملو کشور توسعه و پیشرفت ماوراء واردات بی رویه برای ایران اسلامی به وجود آوریم.
 وضعیت معماری و زیرساختی گیوی بسیار بحرانی است/شوراهای آینده باید 24 ساعته در تلاش باشند
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: مردم در انتخابات آتی شوراهای اسلامی شهرگیوی بایستی به کاندیداهایی رای دهند که نقشه اقتصاد مقاومتی را در منطقه عملیاتی کنند چرا که وضعیت معماری شهری و زیرساختی در این شهر بسیار بحرانی است.
نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: تنها مصوبه عمده عمرانی سفر رئیس جمهور به اردبیل، "خط آهن" بود که آن هم محقق نشده و از این جهت از دولت گله مندیم.

صفحه‌ها