نمایش 1 - 10 از 208
بانوی کارآفرین اردبيلی كه مدت 12 سال است در زمينه توليد فرش بافي فعاليت دارد. و با ايجاد كارگاه توليدي فرش دستباف براي 2000 زن در اردبیل اشتغال آفريني كرده است.
	اجرای 4پروژه شاخص راهداری با اعتبار بیش از 60میلیارد ریال در گرمی
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عنوان کرد؛
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی گفت: 4پروژه شاخص راهداری با اعتبار بیش از 60میلیارد ریال در شهرستان گرمی در حال اجرا است.
نماینده مردم اردبیل در گفتگو با خبرنگار "سبلان‌ما":
عضو برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که در صحن علنی مجلس از وزیر راه و شهرسازی برای تحقق وعده هایش برای پروژه راه آهن اردبیل، قول گرفته است.
 رمز گشایی دکتر خالقی از نامه محرمانه وزارت نیرو/سازمان محیط زیست به کمبودها پایان دهد
رمز گشایی از نامه محرمانه وزارت نیرو؛
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: مردم خلخال و کوثر صاحبان اصلی 90 کیلومتر از رودخانه خروشان قزل اوزن هستند، این درحالی است که از طرف معاون امور آب و آبفا وزارت نیروی وقت(در سال 93)، حقآبه تعیین و طی یک نامه بسیار محرمانه به استان ابلاغ می‌شود که مردم منطقه از جزئیات آن بی خبرند.
	کشاورزان آبیاری نوین را در مزارع خود احیا کنند/80 درصد کل زمین های جهان دیمی هستند
کارشناس حوزه کشاورزی:
کارشناس کشاورزی گفت: با وجود اینکه شهر گیوی جزو 8 شهر بحرانی استان اردبیل در حوزه کمبود آب است لازم است کشاورزان منطقه آبیاری نوین را در مزارع خود احیا کنند تا با هزینه اندک با یاری دولت محصولات با کیفیت و مرغوبی را برداشت کنند.
	اختلاف، عامل اصلی توقف پروژه راه آهن اردبیل-میانه است/با وضعیت اعتباری موجود امیدی به تکمیل این پروژه حیاتی نیست
نماینده کوثر و خلخال:
نماینده کوثر و خلخال گفت: اختلاف مسئولان وقت استان اردبیل بر سر تغییر مسیر راه آهن اردبیل -میانه موجب توقف این طرح مهم و حیاتی استان شده است و هم اکنون نیز با وضعیت اعتباری موجود امیدی به تکمیل و بهره برداری از آن نیست.
مجری پروژه مجتمع آهن و فولاد قائم سبلان:
مجری پروژه مجتمع فولاد قائم سبلان گفت: کل سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از مجتمع آهن و فولاد سبلان برای توسعه و اشتغال در خود شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری و هزینه شود.
	کسب مهارت، حلقه مفقوده رفاه اجتماعی و اشتغالزایی
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کوثر مطرح کرد؛
کسب مهارت های اشتغالزایی به علاوه مهارت های فردی و اجتماعی متعادل ترین و ایده آل ترین زندگی را هم در زمینه اقتصادی و هم در زمینه اجتماعی برای جوانان فراهم می سازد.
	ارائه تسهیلات با کارمزد پایین از منابع امدادی و بانکی به مددجویان
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر خبر داد؛
مدیر کمیته امداد امام راحل شهرستان کوثر با بیان اینکه تسهیلات اعطایی به مددجویان بصورت قرض الحسنه می باشد گفت: این تسهیلات از دو منبع منابع امدادی و منابع بانکی پرداخت می شود.
	امیدوارم دولت دوازدهم راحت از کنار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نگذرد
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: امیدوارم روحانی در دولت دوازدهم با همکاری وزرا و دیگر مدیران استانی خود به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مد نظر رهبری و مردم عمل کند .

صفحه‌ها