نمایش 1 - 10 از 148
	حربه اقتصادی دشمن با فرهنگ مدگرایی القا می شود/جوانان متعهد، زمینه های احیای اقتصاد مقاومتی را فراهم سازند
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
استاد دانشگاه تهران خاطر نشان کرد: امروز اگر نگاه کنیم به وفور شاهد مد گرایی که مقدمه مصرف گرایی و حربه اقتصادی دشمن در صرف پول در راه غیر صحیح است، خواهیم بود.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: وضعیت استان اردبیل ایجاب می‌کند تا محوریت سیاست های اقتصاد مقاومتی در این استان، کشاورزی، آب و بویژه صنایع تبدلی و به تبع آن فراوری، بازرگانی و صادرات محصولات کشاورزی باشد که دولت را در این امر موفق نمی بینم .
 سهم جوان کوثری از اقتصاد مقاومتی
جوان 28 ساله کوثری با مهیا ساختن زیرساخت های اقتصادی در حوزه پرورش ماهی های سردآبی و همچنین با دریافت وام از بسیج سازندگی برای 5 نفر اشتغالزایی کرده و از شغل خود راضی است.
اختصاصی/
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل،آخرین وضعیت پرونده قاچاق تعاونی‎های مرزنشین اردبیل را تشریح کرد.
	اقتصادمقاومتی ارتباطی به بروکراسی اداری ندارد/امرتولیدمنوط به حمایت مسئولین است/دولت همچنان به دنبال توجیه نقض برجام ازسوی آمری
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: احیای اقتصاد مقاومتی در کشور منوط به حمایت مسئولین امر، استفاده از داشته های منطقه ای و تلاش تولیدکنندگان در عرصه های متعدد است و هیچ ارتباطی به بروکراسی اداری ندارد.
مقاومت،کلید واژه اقتصادمقاومتی است/تقویت برندسازی از سوی تولیدکنندگان ضرورت دارد
رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی سپاه کوثر:
رئیس کارگروه اقتصاد مقاومتی سپاه کوثر گفت: مقاومت، تنها کلید واژه اقتصاد مقاومتی و مهمترین رکن توسعه اقتصادی در کشور که لازم است ضمن توجه به این مهم، برند سازی را در اوج تحریم ها و تهدید ها تقویت کنیم.
	تولید 14 هزار تن فراوده دامی سهم جهاد کشاورزی کوثر در حوزه اقتصاد مقاومتی/توزیع 660 تن انواع نهاده های دامی بین دامداران
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: بیش از 14 هزار تن فرآورده دامی در این شهرستان تولید شده است که افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: روند استیضاح وزیر راه به دلیل ضرورت بررسی برنامه ششم توسعه، طولانی شد؛ استیضاح آخوندی هفته آینده در کمیسیون عمران بررسی می شود.
رئیس اصناف استان خبر داد؛
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل، این هفته میهمان سبلانه بود تا پاسخگوی سوالاتی باشد که مردم در بخش "هر هفته با یک مدیر" مطرح کرده‌اند.
	بانوان، موثرترین اهرم راه اندازی کسب و کار هستند/ توجه به ایده های نو و خلاقانه کارآفرینان لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
کارشناس و فعال فرهنگی حوزه بانوان:
کارشناس و فعال فرهنگی حوزه بانوان گفت: هدایت فرهنگ یک جامعه بیشتر از سوی بانوان میسر است که می توان با تکیه بر این مهم، آنها را در هدایت بافت اقتصادی و صنعتی در منطقه نیز دخیل داد.

صفحه‌ها