نمایش 1 - 10 از 159
کارشناس مسائل اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: مسئولین می بایست در همین ابتدای کار ایده ای نوین، اندیشمندانه و توجهی اورژانسی در رابطه با اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال داشته باشند تا ضمن ایجاد فرصت های شغلی، تولید ملی نیز مورد حمایت قرار گیرد.
	واردات بی رویه تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است/"اقتصاد" مد نظر رهبری فصل الخطاب مسئولین باشد
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی، گفت: نباید در کوتاهی‌های صورت گرفته در حوزه‌های اقتصادی و واردات بی رویه که تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است دنبال مقصر گشت، چرا که اقدام و عملی درون‌زا که کارآیی اقتصادی کشور را بالا می‌برد هنوز از سوی مسئولین مشاهده نشده است.
محمدی، روزنامه نگار در گفتگو با سبلان ما:
روزنامه نگار و مدرس اصول خبرنگاری با اشاره به تاکید نامگذاری سال جدید به اقتصاد، اشتغال و تولید، گفت: تاکید بر معیشت در چهارمین سال متوالی در واقع هشداری به مسئولین است تا این بار جدی تر از همیشه پیگیر رفع مشکلات باشند.
	مسئولان در حوزه گردشگری جبران مافات کنند/لزوم استقرار راهنمای مسافران در ورودی شهر گیوی
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی و گردشگری مطرح کرد؛
کارشناس مسائل اقتصادی و گردشگری گفت: شهرستان کوثر با 75 منطقه توریستی، گردشگری و تاریخی نیاز به مدیریت کارآمد دارد.
	توزیع 75 تن میوه شب عید در 3 غرفه سطح شهرستان کوثر
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: با برنامه ریزی انجام شده امسال 3 غرفه در سطح شهرستان کوثر کار توزیع میوه شب عید را برعهده دارند که از این تعداد 2 غرفه در منطقه 1 و 2 شهری و یک غرفه در بخش فیروز آباد برپا می‌شود.
بانوی کارآفرین اردبیلی مطرح کرد؛
بانوی اردبیلی با ایجاد کارگاه تولیدی فرش دستباف برای 2000 زن در این شهرستان اشتغال آفرینی کرده است که مسئله پشتکار ،خود باوری و انگیزه را اصلی ترین رمز موفقیت خود می داند.
بخشدار اصلاندوز:
بخشدار اصلاندوز گفت:هم اکنون مطالعات لازم در خصوص مکان یابی و جانمایی بندر خشک اصلاندوز توسط مبادی ذی ربط در حال انجام است.
	احیای دوباره روستاها با راه اندازی کارگاه های کوچک و زود بازده/واردات بی رویه مانع کارکرد اقتصاد مقاومتی است
کارشناس اقتصاد مقاومتی کوثر تشریح کرد؛
کارشناس اقتصاد مقاومتی در کوثر، با راه اندازی کارگاه های کوچک و زودبازده طی پروسه ای در حوزه صنایع تبدیلی می توان مهاجرتی که هم اکنون اکثر روستاهای شهرستان کوثر را خالی از سکنه کرده است را باری دیگر آباد و اشتغالی متناسب با آن روستا را احیا کرد.
جذب 51میلیارد ریال تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی در گرمی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: شهرستان گرمی با جذب و ارائه 51میلیارد ریال تسهیلات خرید ماشین آلات و ادوات کشاورزی رتبه دوم استانی را به خود اختصاص داده است.
	محور توسعه گرمی مغان بر پایه کشاورزی است
فرماندار گرمی:
فرماندار گرمی گفت: بی شک محور توسعه گرمی مغان بر پایه کشاورزی است و برنامه ما نیز عمدتا حول این محور است.

صفحه‌ها