نمایش 1 - 10 از 250
نماینده مردم کوثر و خلخال:
نماینده مردم کوثر و خلخال، گفت: بی تردید حضور حداکثری در روز قدس، سلطه‌گران جهانی از جمله صهیونیست‌های نژادپرست و قطعا آمریکایی ها را عصبانی و ناراحت می‌کند.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا ایران را تنها چالش‌گر جدی در این منطقه برای خود می‌داند و با این تحریم‌ها از ظهور یک رقیب هم شأن و جدی در مناطق دیگر که بتواند قدرت برتر و نظم مطلوب آن را به چالش بکشد، جلوگیری می‌کند.
حقیقت پور در گفتگو با سبلان ما؛
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که موشکباران دیشب مقر تروریستهای تکفیری در دیرالزور سورریه قلق گیری بوده و داعش منتظر حمله واقعی باشد.
	آمریکا پشیزی برای جسم و روح برجام قائل نشد/تحریم های امروز بی سابقه ترین تهدید 40 سال اخیر است
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: در تعهدات، تصویب ها و مذاکرات هسته ای که به برجام ختم شد داشته هایمان را بدون اخذ تعهدی از سوی آمریکا از دست دادیم که نخستین عقب‌نشینی‌ ایران اسلامی و بی سابقه ترین تهدید در 40 سال اخیر را نشان می دهد.
دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق:
دبیر سیاسی سابق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: دشمنی آمریکا با ایران حتی با وجود خوش‌بینی برخی ها، پابرجاست و مصوبه اخیر سنا مصداقی روشن از آن است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد:
رئيس اداره تبليغات اسلامي پارس آباد با بیان این‌که امام خمینی(ره) از شخصیت‌های بی‌نظیر تاریخ معاصر است، گفت: اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی بعد از رهبری امام راحل مرهون ایستادگی، صلابت و تدابیر حکیمانه معظم له است.
	بهترین راه برای مقابله با نفوذ دشمن، معرفی «اسلام» با فقه منطق است/«الاغ خِپِل» رویای دخالت در امور داخلی ایران را به گور خواهد
امام جمعه کوثر مطرح کرد:
خطیب جمعه کوثر گفت: بهترین راه مقابله با نفوذ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دشمن، معرفی اسلام با فقه منطق و تمام جامعیتش است.
قالیباف پس از انداختن رای خود به صندوق در اردبیل:
محمدباقر قالیباف دقایقی پیش پس از انداختن رای خود به صندوق در اردبیل، گفت: همه امید من این است، با هرگرایشی دست به دست هم بدهیم برای خدمت به مردم.
	حرکت جهادی قالیباف قطعاً به نفع انقلاب و مردم است/ستاد های قالیباف و رئیسی در استان متحّد شده اند
رئیس ستاد مرکزی آيت الله رئیسی در استان اردبیل:
رئیس ستاد مرکزی آيت الله رئیسی در استان اردبیل گفت: ستاد های مرکزی و مردمی آقای قالیباف و رئیسی در سطح استان اردبیل برای تغییر وضع موجود به نفع مردم متحد شده اند.
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مشگین‌شهر:
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان مشگین‌شهر گفت: این اعتلاف علیه ناکارآمدی دولت فعلی است و قطعاً این همگرایی قطعاً به نفع مردم خواهد بود.

صفحه‌ها