نمایش 1 - 10 از 235
	عدم پخشِ زنده ی مناظرات، «نَه» به مردم سالاری دینی است/صدا و سیما استقلال خود را حفظ کند
یک فعال سیاسی مطرح کرد:
یک فعال سیاسی گفت: رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را داشته است، بدون هیچ سمت و سویی آن چرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.
	شیشلیک خورها و مُنحرفان جایی در میان انقلابیون ندارند/رئیس جمهور آینده باید دغدغه مبارزه با فساد داشته باشد
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر مطرح کرد:
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کوثر گفت: رئیس جمهور آینده می بایست با رعایت اصل قانون در راستای عدالت اجتماعی، دغدغه مبارزه با فساد را داشته باشد.
 انتخابات و مشارکت مردمی تجلی نظام اسلامی است
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر گفت: نظام و انقلاب اسلامی میراث گرانبهای امام راحل بوده و انتخابات و مشارکت مردمی نیز در آن نظام اسلامی تجلی یافته است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سیاستمداران و در برخی از موارد قدرت طلبان با توسل به انواع و اقسام شیوه های فریبنده در ایام نزدیک به انتخابات مردم داری شان گل می‌کند و تمام توانمندی‌هایشان به یکباره ظهور و بروز می کند تا چهار سال دیگر نیز تکرار شود.
 فرماندار سابق کوثر هم به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پیوست
علیرضا حسینی، فرماندار سابق شهرستان کوثر در دولت دهم ضمن اعلام حمایت از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، این خیز و حرکت نیروهای انقلاب را گامی موثر در راستای پیشرفت اقتصادی، احیای تولید ملی و اشتغال عنوان کرد.
کمیسیون عمران قانع نشد؛
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی به هیات رئیسه مجلس ارسال می شود.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ترامپ امروز جوابش را گرفت، گفت: ما به تعامل سازنده معتقدیم و اگر غیر از این باشد ترامپ مطمئن باشد که در مقابل هر عملی که از وی سر بزند عکس العملی مناسب از طرف ملت ایران خواهد دید.
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
رئیس ستاد کشوری 9دی:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
یک کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با سبلانه؛
یک کارشناس مسایل سیاسی، گفت: 9 دی یک عنایت غیبی بود، امداد غیبی کاری کرد که در عاشورا چهره فتنه گران برای مردم رو شد و تردید را در برخی ها از بین برد.

صفحه‌ها