نمایش 1 - 10 از 243
قالیباف پس از انداختن رای خود به صندوق در اردبیل:
محمدباقر قالیباف دقایقی پیش پس از انداختن رای خود به صندوق در اردبیل، گفت: همه امید من این است، با هرگرایشی دست به دست هم بدهیم برای خدمت به مردم.
	حرکت جهادی قالیباف قطعاً به نفع انقلاب و مردم است/ستاد های قالیباف و رئیسی در استان متحّد شده اند
رئیس ستاد مرکزی آيت الله رئیسی در استان اردبیل:
رئیس ستاد مرکزی آيت الله رئیسی در استان اردبیل گفت: ستاد های مرکزی و مردمی آقای قالیباف و رئیسی در سطح استان اردبیل برای تغییر وضع موجود به نفع مردم متحد شده اند.
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مشگین‌شهر:
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان مشگین‌شهر گفت: این اعتلاف علیه ناکارآمدی دولت فعلی است و قطعاً این همگرایی قطعاً به نفع مردم خواهد بود.
دبیر جمنای شهرستان مشگین‌شهر:
دبیر جمنای شهرستان مشگین‌شهر گفت: با توجه به تخلفات انتخاباتی صورت گرفته، نگرانی‌هایی در خصوص برگزاری انتخابات سالم وجود دارد.
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی، اتحاد و همگرایی نیروهای انقلاب را حرکتی بجا و هوشمندانه به نفع مردم دانست.
عضو هیأت علمی دانشگاه :
عضو هیأت علمی دانشگاه گفت: هرکس را که رسانه های معاند حمایت و تبلیغ و تمجید کنند، باید در رای دادن به آن کاندیدا تجدید نظر کرد.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: سند2030 مغایر با آرمان‌های انقلاب اسلامی است و امضاء این سند در واقع خیانت به ملت ایران است .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحيه پارس آباد:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحيه شهرستان پارس آباد گفت: تبیین اندیشه‎های شهید مطهری از برنامه‎های اولویت‎دار سپاه و بسيج است.
	عدم پخشِ زنده ی مناظرات، «نَه» به مردم سالاری دینی است/صدا و سیما استقلال خود را حفظ کند
یک فعال سیاسی مطرح کرد:
یک فعال سیاسی گفت: رسانه ملی می بایست با رجوع به هویت ملی خود که از جنس مردم بوده و ذاتی مستقل را داشته است، بدون هیچ سمت و سویی آن چرا که مردم از آن استقبال می کنند برایشان مهیا کرده و مقدمات انتخاب شخص اصلح، انقلابی و متعهد و متخصص را فراهم سازد.
	شیشلیک خورها و مُنحرفان جایی در میان انقلابیون ندارند/رئیس جمهور آینده باید دغدغه مبارزه با فساد داشته باشد
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر مطرح کرد:
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کوثر گفت: رئیس جمهور آینده می بایست با رعایت اصل قانون در راستای عدالت اجتماعی، دغدغه مبارزه با فساد را داشته باشد.

صفحه‌ها