نمایش 1 - 10 از 228
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
رئیس ستاد کشوری 9دی:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
یک کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با سبلانه؛
یک کارشناس مسایل سیاسی، گفت: 9 دی یک عنایت غیبی بود، امداد غیبی کاری کرد که در عاشورا چهره فتنه گران برای مردم رو شد و تردید را در برخی ها از بین برد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خبر داد؛
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته آینده با حضور وی در جلسه کمیسیون عمران مجلس بررسی می‌شود.
مسئول بسیج جامعه زنان استان:
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: حضور زنان در خلق تمامی وقایع ماندگار انقلاب اسلامی بی بدیل و به یاد ماندنی است و پایداری و استقامت زنان ایران در راه حفظ ارزش‌ها، باورها و حراست از اعتقادات همیشه ستودنی است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: قیام 9 دی ماه حماسه¬ای بود که میثاق با ولایت دهه انقلاب را زنده کرد، از این رو این روز را می¬توان روز میثاق با ولایت دانست که با انسجام جامعه تلاش فتنه گران به یأس بدل گشت.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران فتنه باید بگویند"غلط کردیم" گفت: 9 دی 88 از قیام به یک جنبش مردمی مطالبه گر تبدیل شده است.
عباس‌زاده در گفتگو با سبلانه:
معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه استان اردبیل از حماسه ماندگار 9 دی به عنوان اوج ولایت‌مداری مردم ایران اسلامی یاد کرد.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: بدون تردید نمایندگان ملت تحریم های جدید آمریکا را بررسی کرده و با در نظر گرفتن حیثیت ،آبرو و عزت ایران اسلامی تصمیمات لازم را اتحاذ خواهند کرد.
سرپرست فرمانداری گرمی:
سرپرست فرمانداری گرمی در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: به ارتباط خوب، سازنده و مستمر با رسانه ها اعتقاد دارم.

صفحه‌ها