نمایش 1 - 10 از 269
	اخبار مرتبط با معرفی گزینه نهایی استانداری اردبیل کذب است/در حال بررسی نامزد های پیشنهادی هستیم
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در خصوص معرفی یا انتخاب استاندار اردبیل همچنان در حال بررسی نامزدهای پیشنهادی هستیم و هر آنچه که در فضای مجازی مطرح می شود شایعه است.
عضو مجمع نمایندگان استان:
عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه وقت گذاشتن برای تحلیل سخنان فردی همچون ترامپ بیهوده است گفت: امروز حتی افکار عمومی آمریکا نیز سیاست‌های ترامپ را قبول ندارند.
تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مسئولین مذاکره‌کننده هسته‌ای کسر شأن می‌دانند تا تاریخ مناسبات ایران با آمریکا و انگلیس را مطالعه کنند چرا که هر نوع اعتماد به غرب با تکیه بر پشتوانه‌های اطلاعات تاریخی، باطل و بیهوده است.
	سن دولت دوازدهم بالاست/مجلس، به تبع قانون، نظر مردمی را هم مبنای صلاحیت ها قرار دهد
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: رئیس جمهور کشورمان در وزرای پیشنهادی و معرفی شده خود تنها یک وزیر 36 ساله دارد و مابقی وزرا بالای 50 سال سن دارند، این درحالی است که روحانی قول خود مبنی بر جوانگرایی در کابینه را، عملیاتی نساخته و هم اکنون سن دولت 58/2 است.
بدری در گفتگو با "سبلان‌ما":
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین، گفت: در کنار منافع ملی کلان کشور، قطعا نقش و عملکرد وزرا در توسعه استان، در رای به وزرا لحاظ خواهد شد؛ عملکرد برخی وزرا خوب و برخی قابل نقد است.
کارشناس ارشد مدیریت شهری گفت: اکثر فعالیت‌ها در شهرها سازماندهی و شکل می گیرد اما متاسفانه در دولت های گذشته به بحث شهر و مسائل شهری و مدیریت شهری توجه چندانی نشده است و تنها به بهانه اینکه شهرها دارای پارلمان محلی هستند اکتفا شده است.
	امیدوارم دولت دوازدهم راحت از کنار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نگذرد
کارشناس مسائل اقتصادی:
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: امیدوارم روحانی در دولت دوازدهم با همکاری وزرا و دیگر مدیران استانی خود به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مد نظر رهبری و مردم عمل کند .
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: لازم است مسئولان کشوری در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا مبنی بر تحریم پی‌درپی ایران اسلامی برخورد قاطع داشته باشند و فعالیت‌های هسته ای ایران اسلامی را بدون هیچ وقفه ای آغاز کنند.
	برجام بهانه بود، شیطان بزرگ با اصل نظام ایران اسلامی مشکل دارد/باید در برابر تحریم های خصمانه استکبار مقابله به مثل کنیم
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: هدف شیطان بزرگ برجام یا نقض دیگر تعهدات دولت روحانی نیست، آمریکا با اصل نظام و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در خاورمیانه و جهان مشکل دارد و این از اول مشخص بود که هیچ تعهدی از سوی آنان پابرجا نخواهد ماند.
واکنش رضا کریمی به اظهارات فرماندار اردبیل؛
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان اردبیل گفت:فرماندار اردبیل مجری معرفی متخلفان انتخابات شورای شهر به مراجع قانونی است و صلاحیت تشخیص در این باره را ندارد.

صفحه‌ها