نمایش 1 - 10 از 230
کمیسیون عمران قانع نشد؛
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی به هیات رئیسه مجلس ارسال می شود.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل،نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ترامپ امروز جوابش را گرفت، گفت: ما به تعامل سازنده معتقدیم و اگر غیر از این باشد ترامپ مطمئن باشد که در مقابل هر عملی که از وی سر بزند عکس العملی مناسب از طرف ملت ایران خواهد دید.
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر:
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور مشگین‌شهر گفت: آنان که ادعای آزادی بیان، انصاف در گفتار و دلسوزی برای ملت ایران دارند، همان «کورخواب»هایی هستند که به خود اجازه می‌دهند رسانه های بیگانه و سلطنت طلب‌ها از گورخوابی چند نفر بهره‌برداری و سوء استفاده کند.
رئیس ستاد کشوری 9دی:
علی محمد نائینی رئیس ستاد کشوری 9 دی گفت: تمام رفت و آمد و جلسات سران فتنه با عوامل خارجی، غربی و سفارت خانه ها حول محور فروپاشی از درون بود.
یک کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با سبلانه؛
یک کارشناس مسایل سیاسی، گفت: 9 دی یک عنایت غیبی بود، امداد غیبی کاری کرد که در عاشورا چهره فتنه گران برای مردم رو شد و تردید را در برخی ها از بین برد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خبر داد؛
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، گفت: استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته آینده با حضور وی در جلسه کمیسیون عمران مجلس بررسی می‌شود.
مسئول بسیج جامعه زنان استان:
مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: حضور زنان در خلق تمامی وقایع ماندگار انقلاب اسلامی بی بدیل و به یاد ماندنی است و پایداری و استقامت زنان ایران در راه حفظ ارزش‌ها، باورها و حراست از اعتقادات همیشه ستودنی است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: قیام 9 دی ماه حماسه¬ای بود که میثاق با ولایت دهه انقلاب را زنده کرد، از این رو این روز را می¬توان روز میثاق با ولایت دانست که با انسجام جامعه تلاش فتنه گران به یأس بدل گشت.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی:
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران فتنه باید بگویند"غلط کردیم" گفت: 9 دی 88 از قیام به یک جنبش مردمی مطالبه گر تبدیل شده است.
عباس‌زاده در گفتگو با سبلانه:
معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه استان اردبیل از حماسه ماندگار 9 دی به عنوان اوج ولایت‌مداری مردم ایران اسلامی یاد کرد.

صفحه‌ها