نمایش 1 - 10 از 160
گفتگوی تفضیلی "سبلان‌ما" با عبدالله محمدی ینگجه؛
15 ساله بود که اسیر دشمن شد، 15 ماه از اسارتش می‌گذشت که اولین نامه از خانواده‌اش به همراه دو تا عکس خانوادگی به دستش رسید...
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی، اتحاد و همگرایی نیروهای انقلاب را حرکتی بجا و هوشمندانه به نفع مردم دانست.
محمدی، روزنامه نگار در گفتگو با سبلان ما:
روزنامه نگار و مدرس اصول خبرنگاری با اشاره به تاکید نامگذاری سال جدید به اقتصاد، اشتغال و تولید، گفت: تاکید بر معیشت در چهارمین سال متوالی در واقع هشداری به مسئولین است تا این بار جدی تر از همیشه پیگیر رفع مشکلات باشند.
	سهم استرس و اضطراب از سرطان/به‌ازای هر هزار تولد شاهد مرگ ‌و میر۱۳ نوزاد هستیم
عضو کمسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افراد در معرض استرس و اضطراب بیش از دیگران به سرطان دچار می‌شوند.
	کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار می رسد
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی:
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: بخاطر افزایش علم و آگاهی کشاورزان به اهمیت تغییر الگوی کشت وافزایش اقلام حبوبات در بازار، انتظار می رود کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار برسد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
نماینده مردم اردبیل- نیر - نمین و سرعین در مجلس گفت: همانطور که مراجع تقلید گفته اند سیستم بانکی مرسوم، ربا بوده و باید باز بینی شرعی شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با سبلانه:
عضو کمیسیون عمران مجلس با اظهار تاسف از حادثه رخ داده در سمنان و کشته و مصدوم شدن بیش از ده ها نفر از مسافران قطارهای حادثه دیده اظهار کرد: قطعا شخص وزیر، به مجلس فراخوانده می شود تا نسبت به علل وقوع حادثه توضیح دهد.
در گفتگوی اختصاصی با سبلانه مطرح شد؛
حاج باقر تمدن می گوید: فخرالذاکرین نظیری ندارد و قطعا موذن زاده ‏ دیگری ظهور نخواهد کرد؛ کوچکتر از آنم که در مورد سبک مداحی وی سخن بگویم؛ سبک مداحی و گیرایی صدای ایشان فوق العاده بود؛ الحق والانصاف لقب سلطان الذاکرین فقط و فقط لایق ایشان بود و لاغیر.
سردار مستعدحصاری:
فرمانده تیپ حضرت عباس(ع) سپاه استان اردبیل گفت: تامین امنیت اشنویه و شمالغرب کشور را مدیون رزمندگان اسلام و مردم بومی آن منطقه هستیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین تاکید کرد: نگه داشتن حرمت خانواده، ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی بیش از هر حرکت دیگری در استان ما نیازمند فرهنگ سازی است.

صفحه‌ها