نمایش 1 - 10 از 159
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی، اتحاد و همگرایی نیروهای انقلاب را حرکتی بجا و هوشمندانه به نفع مردم دانست.
محمدی، روزنامه نگار در گفتگو با سبلان ما:
روزنامه نگار و مدرس اصول خبرنگاری با اشاره به تاکید نامگذاری سال جدید به اقتصاد، اشتغال و تولید، گفت: تاکید بر معیشت در چهارمین سال متوالی در واقع هشداری به مسئولین است تا این بار جدی تر از همیشه پیگیر رفع مشکلات باشند.
	سهم استرس و اضطراب از سرطان/به‌ازای هر هزار تولد شاهد مرگ ‌و میر۱۳ نوزاد هستیم
عضو کمسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افراد در معرض استرس و اضطراب بیش از دیگران به سرطان دچار می‌شوند.
	کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار می رسد
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی:
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: بخاطر افزایش علم و آگاهی کشاورزان به اهمیت تغییر الگوی کشت وافزایش اقلام حبوبات در بازار، انتظار می رود کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار برسد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
نماینده مردم اردبیل- نیر - نمین و سرعین در مجلس گفت: همانطور که مراجع تقلید گفته اند سیستم بانکی مرسوم، ربا بوده و باید باز بینی شرعی شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با سبلانه:
عضو کمیسیون عمران مجلس با اظهار تاسف از حادثه رخ داده در سمنان و کشته و مصدوم شدن بیش از ده ها نفر از مسافران قطارهای حادثه دیده اظهار کرد: قطعا شخص وزیر، به مجلس فراخوانده می شود تا نسبت به علل وقوع حادثه توضیح دهد.
در گفتگوی اختصاصی با سبلانه مطرح شد؛
حاج باقر تمدن می گوید: فخرالذاکرین نظیری ندارد و قطعا موذن زاده ‏ دیگری ظهور نخواهد کرد؛ کوچکتر از آنم که در مورد سبک مداحی وی سخن بگویم؛ سبک مداحی و گیرایی صدای ایشان فوق العاده بود؛ الحق والانصاف لقب سلطان الذاکرین فقط و فقط لایق ایشان بود و لاغیر.
سردار مستعدحصاری:
فرمانده تیپ حضرت عباس(ع) سپاه استان اردبیل گفت: تامین امنیت اشنویه و شمالغرب کشور را مدیون رزمندگان اسلام و مردم بومی آن منطقه هستیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین:
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین تاکید کرد: نگه داشتن حرمت خانواده، ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی بیش از هر حرکت دیگری در استان ما نیازمند فرهنگ سازی است.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر نفت اعلام کرده که در قراردادهای نفتی فرامین رهبری فصل الخطاب خواهد بود.

صفحه‌ها