نمایش 1 - 10 از 42
به مناست سوم خرداد؛
بانوی ایثارگر اردبیلی و پشتیبان جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس گفت: «با رشادت ها و تلاش های شبانه روزی بانوان و مردان ایثارگر در پشت جبهه بود که رزمندگان توانستند به پیروزی های ارزشمندی دست پیدا کنند.»
مصاحبه با رزمنده فاتح خرمشهر در بیله سوار/ شاکی پور: مدافعان حرم همان فاتحان خرمشهر هستند
از خاطرات شیرین تا بی مهری های مسئولان در قبال رزمندگان با رزمنده فاتح خرمشهر ؛
یکی از رزمندگان بیله سواری که شاهد فتح خرمشهر بود می گوید: روزهای به یاد ماندنی دفاع مقدس هیچ گاه از ذهنم پاک نخواهد شد و البته روز فتح خرمشهر نیز یکی از روزهای موفقیت آمیز نظام و انقلاب بود.
	«خون» یعنی «خرمشهر»
سوم خرداد سال 1361 امواج رادیو غرق شادی را در سراسر ایران برانگیخت؛ شنوندگان عزیز توجه فرمایید "خرمشهر شهر خون و قیام آزاد شد".
	پرداخت بیش از 13 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان/50 نفر در کوثر اشتغالزایی شدند
بسیج سازندگی کوثر در یک نگاه/
بسیج سازندگی کوثر در سال 95 توانست با ارائه تسهیلات 13 میلیارد ریالی به متقاضیان طرح های اقتصاد مقاومتی 50 نفر از اهالی این شهرستان را اشتغالزایی کند.
12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.
	خروش مردم بخش فیروز در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام بود
بخشدار فیروز کوثر مطرح کرد:
بخشدار فیروز گفت: خروش مردم بخش فیروز شهرستان کوثر در راهپیمایی 22 بهمن همانند سال های گذشته همچون مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و انقلاب بود.
 پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.
 جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر گفت: این جبهه با رویکرد ارزش‌های انقلابی و اسلامی در راستای احیای منویات مقام معظم رهبری و همچنین جبهه مطالبه‌گر حقوق مردمی از مسئولان در شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرده است.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کوثر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر با بیان اینکه 9 دی قوت دل رهبری و ولایت است خاطر نشان کرد: 9 دی مشت محکم امت بر دهان تمام معاندین داخلی و خارجی و همچنین سیلی بر صورت مرددین است
	ابعاد جنبش مردمی نهم دی بین جوانان تبیین شود/فتنه گران عامل اصلی وضع تحریم‌ها علیه ایران هستند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال با اشاره به اینکه فتنه گران عامل اصلی وضع تحریم‌ها علیه ایران هستند، گفت: حماسه 9 دی بایستی برای مردم بخصوص جوانان تبیین شود تا ابعاد فتنه و اهداف شوم فتنه گران آشکار و هویدا گردد.

صفحه‌ها