نمایش 1 - 10 از 59
مسئول ستاد پشتیبانی کمک‌های مردمی جبهه مقاومت در اردبیل خبر داد؛
مسئول ستاد پشتیبانی کمک‌های مردمی جبهه مقاومت در اردبیل گفت: با توجه به آغاز ایام سرد سال و در پیش بودن زمستان، اقلامی همچون پتو و پوشش‌های گرم و بافتنی و انواع آجیل و خشکبار و مواد شوینده بیشترین اولویت نیاز را نسبت به سایر اقلام در جبهه مقاومت اسلامی دارا است.
رییس سازمان بسیج عشایری کشور:
رییس سازمان بسیج عشایری کشور گفت:ایران امن ترین کشور در ناامن ترین منطقه دنیا به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و خون شهداست.
دیگر آن دختری نبود که دلش پر از آرزوهای بزرگ برای آینده اش باشد. اوضاع اعصاب و روانش به هم ریخته بود. هیچ تمرکزی روی حافظه اش نداشت ؛ شبها از وحشت دیدن رویاهای آشفته و روزها با کوچکترین صدایی ناراحت می شد...
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل
رییس اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل گفت: 8 سال دفاع مقدس دارای مولفه های ارزشمندی از رشادت ها، دلاوری ها و مدیریت پیچیده نظام جمهوری اسلامی در آن دوران، برای دانش آموزان و نسل جوان است.
بدری در گفتگو با "سبلان‌ما":
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، گفت: هر گونه بی‌اعتنایی به خانواده‌های شهدا و از جمله شهدای مدافع حرم، خیانت است و اگر آنها نبودند امروز باید در خیابان های شهرمان با داعش می‌جنگیدیم.
	شهید حججی صلابت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید/استکبار تشنه سلب هویت ما است
کارشناس مسائل فرهنگی:
کارشناس مسائل فرهنگی گفت: شهید حججی صلابت و اقتدار ایران اسلامی را باری دیگر به رخ جهانیان کشید و این نشان دهنده ضرورت توجه به مسئله ایثار، شهامت و شهادت در جامعه و مبارزه با تروریست است.
گفتگوی تفضیلی "سبلان‌ما" با عبدالله محمدی ینگجه؛
15 ساله بود که اسیر دشمن شد، 15 ماه از اسارتش می‌گذشت که اولین نامه از خانواده‌اش به همراه دو تا عکس خانوادگی به دستش رسید...
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل:
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
	اگر اقتدار موشکی یمان نبود، نشریه تان محل عیش و نوش تکفیری ها بود
پیشکسوت دفاع مقدس در واکنش به مطلب توهین آمیز "قانون":
پیشکسوت 8 سال دفاع مقدس گفت: جای تعجب است که روزنامه ای با نام قانون این چنین حرمت شکنی و بی قانونی را در داخل کشور ترویج می دهد و خود صدای آمریکا را فریاد می زند و پیام آور مطلبی است که می بایست از آمریکا تبعیت کرد؛ درحالی که اگر اقتدار موشکی یمان نبود اینک همین نشریه محل عیش و نوش تکفیری ها بود.
	کربلای ایران میزبان 90 نفر از بسیجیان کوثری خواهد بود
فرمانده سپاه کوثر خبر داد:
فرمانده سپاه کوثر گفت: روز های یکشنبه و دوشنبه هفته آینده کربلای ایران در شمالغرب کشور میزبان 90 نفر از بسیجیان برادر شهرستان کوثر خواهد بود.

صفحه‌ها