نمایش 1 - 10 از 38
12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.
	خروش مردم بخش فیروز در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام بود
بخشدار فیروز کوثر مطرح کرد:
بخشدار فیروز گفت: خروش مردم بخش فیروز شهرستان کوثر در راهپیمایی 22 بهمن همانند سال های گذشته همچون مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و انقلاب بود.
 پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن/امت اسلامی شعار"مرگ بر آمریکا" را با اقتدار فریاد خواهند زد
پیام مشترک مسئولین شهرستان کوثر برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
مسئولان کوثر مردم این شهرستان را برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.
 جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرد
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوثر گفت: این جبهه با رویکرد ارزش‌های انقلابی و اسلامی در راستای احیای منویات مقام معظم رهبری و همچنین جبهه مطالبه‌گر حقوق مردمی از مسئولان در شهرستان کوثر اعلام موجودیت کرده است.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کوثر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر با بیان اینکه 9 دی قوت دل رهبری و ولایت است خاطر نشان کرد: 9 دی مشت محکم امت بر دهان تمام معاندین داخلی و خارجی و همچنین سیلی بر صورت مرددین است
	ابعاد جنبش مردمی نهم دی بین جوانان تبیین شود/فتنه گران عامل اصلی وضع تحریم‌ها علیه ایران هستند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال با اشاره به اینکه فتنه گران عامل اصلی وضع تحریم‌ها علیه ایران هستند، گفت: حماسه 9 دی بایستی برای مردم بخصوص جوانان تبیین شود تا ابعاد فتنه و اهداف شوم فتنه گران آشکار و هویدا گردد.
 تزویر معاندان داخلی و خارجی در حماسه "9 دی" عیان شد/واژه "فتنه" این روزها به مذاق برخی ها تلخ می آید
فرمانده سپاه کوثر:
فرمانده سپاه کوثر گفت: فعالان عرصه رسانه و سخنرانان، ابعاد حماسه تاریخی نهم دی و فتنه‌گری‌های معاندان داخلی و خارجی را بازگو کنند تا نسل آینده ما بهتر از هر دوره‌ای تزویرگری‌های استکبار جهانی و ایادی کفر را به عینه مشاهده کنند.
نماینده جبهه مقاومت اسلامی در شمالغرب کشور:
نماینده جبهه مقاومت اسلامی در شمالغرب کشور در سفر به اردبیل گفت: طی امروز یا فردا آزادی حلب اعلام می شود.
	دانشجویان رگ حیاتی انقلاب هستند/افکار استکبار ستیزی 16 آذری ها تغییری نکرده است
رئیس دانشگاه پیام نور گیوی:
رئیس دانشگاه پیام نور گیوی گفت: روز دانشجو یادگار مقاومت و ایستادگی دانشجویان آزاده این سرزمین در برابر استعمار غرب و استبداد است و این نشان می دهد که افکار و ذهنیت این قشر از جامعه از زمان تسخیر لانه جاسوسی تا به این تاریخ تغییری نکرده است.
	بسیج؛ کلید طلایی فرهنگ و اقتصاد ایران اسلامی است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال گفت: امروزه بسیج به عنوان کلید طلایی انقلاب عمل کرده و توانسته است با نبوغ و استعداد انقلابی خود فراتر از مرزها عمل کند و متغیر ها را به نفع اسلام و انقلاب تغییر دهد.

صفحه‌ها