نمایش 1 - 10 از 47
 دعوت مسئولان شهرستان کوثر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
مسئولان شهرستان کوثر در پیام هایی جداگانه ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی قدس و یکدلی مسلمانان جهان در این روز تاریخی، مردم را برای حضور باشکوه و دشمن شکن در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دعوت کردند.
	جواب یاوه گویان سنای آمریکا را دادیم/موشک ذولفقار شب قدر دیگری را برای ایران اسلامی رقم زد
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: در عملیات انتقام سپاه، سیلی نرمی به تروریست های داعش زدیم تا صدایش به گوش سناتور های آمریکایی برسد و بفهمند که ایران اسلامی بر سر امنیت کشور و ملتمان با هیچ کسی شوخی ندارد.
	روز قدس،روز انزجار ازاستکبار جهانی وحامیان واقعی تروریسم است/جزیره امن ایران اسلامی درمیان جهنمی از آتش رامدیون مدافعین حرم هستیم
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: راهپیمایی روز قدس، روز حمایت از مظلومان جهان و پاسخ محکم و روشنی به استکبار جهانی، قبیله سعودی با افکار صهیونیستی و حامیان واقعی تروریسم در منطقه و جهان است.
	حجت الاسلام والمسلمین بیگی:امنیت پایدار کشور مدیون مدافعان حرم است
امام جمعه کوثر در واکنش به حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره)؛
امام جمعه کوثر گفت: در حادثه تروریستی مجلس و حرم امام (ره) به عینه مشاهده کردیم که امنیتمان و نان مان مدیون مدافعان حرم می باشد.
	خالقی: تروریست ها نتوانست کوچکترین خللی در کار مجلس ایجاد کنند
جزئیات حادثه تروریستی مجلس از زبان نماینده کوثر و خلخال؛
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: حادثه تروریستی تهران، نتوانست کوچکترین خللی در کار مجلس ایجاد کند، نمایندگان از این پس نیز به روال کاری خود به صورت عادی ادامه خواهند داد.
به مناست سوم خرداد؛
بانوی ایثارگر اردبیلی و پشتیبان جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس گفت: «با رشادت ها و تلاش های شبانه روزی بانوان و مردان ایثارگر در پشت جبهه بود که رزمندگان توانستند به پیروزی های ارزشمندی دست پیدا کنند.»
مصاحبه با رزمنده فاتح خرمشهر در بیله سوار/ شاکی پور: مدافعان حرم همان فاتحان خرمشهر هستند
از خاطرات شیرین تا بی مهری های مسئولان در قبال رزمندگان با رزمنده فاتح خرمشهر ؛
یکی از رزمندگان بیله سواری که شاهد فتح خرمشهر بود می گوید: روزهای به یاد ماندنی دفاع مقدس هیچ گاه از ذهنم پاک نخواهد شد و البته روز فتح خرمشهر نیز یکی از روزهای موفقیت آمیز نظام و انقلاب بود.
	«خون» یعنی «خرمشهر»
سوم خرداد سال 1361 امواج رادیو غرق شادی را در سراسر ایران برانگیخت؛ شنوندگان عزیز توجه فرمایید "خرمشهر شهر خون و قیام آزاد شد".
	پرداخت بیش از 13 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان/50 نفر در کوثر اشتغالزایی شدند
بسیج سازندگی کوثر در یک نگاه/
بسیج سازندگی کوثر در سال 95 توانست با ارائه تسهیلات 13 میلیارد ریالی به متقاضیان طرح های اقتصاد مقاومتی 50 نفر از اهالی این شهرستان را اشتغالزایی کند.
12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.

صفحه‌ها