نمایش 1 - 10 از 52
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل:
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
	اگر اقتدار موشکی یمان نبود، نشریه تان محل عیش و نوش تکفیری ها بود
پیشکسوت دفاع مقدس در واکنش به مطلب توهین آمیز "قانون":
پیشکسوت 8 سال دفاع مقدس گفت: جای تعجب است که روزنامه ای با نام قانون این چنین حرمت شکنی و بی قانونی را در داخل کشور ترویج می دهد و خود صدای آمریکا را فریاد می زند و پیام آور مطلبی است که می بایست از آمریکا تبعیت کرد؛ درحالی که اگر اقتدار موشکی یمان نبود اینک همین نشریه محل عیش و نوش تکفیری ها بود.
	کربلای ایران میزبان 90 نفر از بسیجیان کوثری خواهد بود
فرمانده سپاه کوثر خبر داد:
فرمانده سپاه کوثر گفت: روز های یکشنبه و دوشنبه هفته آینده کربلای ایران در شمالغرب کشور میزبان 90 نفر از بسیجیان برادر شهرستان کوثر خواهد بود.
	120خواهر بسیجی در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم اعزام شدند /فعالیت 10 گروه جهادی در کوثر
مسئول بسیج جامعه زنان کوثر مطرح کرد:
مسئول بسیج جامعه زنان کوثر گفت: 120 نفر از خواهران بسیجی شهرستان کوثر در قالب اردوهای جهادی یک روزه با حضور در مناطق محروم شهری و روستایی به فعالیت در عرصه فرهنگی و آسیب های اجتماعی پرداختند.
فرمانده سپاه مشگین‌شهر:
فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: گردان حضرت علی اصغر (ع) به فرماندهی سردار شهید بنی‌هاشم از جمله گردان‌های مهم و خط شکن و پیاده بود و بیشتر شهدای این گردان نیز از شهرستان مشگین‌شهر بود.
 دعوت مسئولان شهرستان کوثر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
مسئولان شهرستان کوثر در پیام هایی جداگانه ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی قدس و یکدلی مسلمانان جهان در این روز تاریخی، مردم را برای حضور باشکوه و دشمن شکن در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دعوت کردند.
	جواب یاوه گویان سنای آمریکا را دادیم/موشک ذولفقار شب قدر دیگری را برای ایران اسلامی رقم زد
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: در عملیات انتقام سپاه، سیلی نرمی به تروریست های داعش زدیم تا صدایش به گوش سناتور های آمریکایی برسد و بفهمند که ایران اسلامی بر سر امنیت کشور و ملتمان با هیچ کسی شوخی ندارد.
	روز قدس،روز انزجار ازاستکبار جهانی وحامیان واقعی تروریسم است/جزیره امن ایران اسلامی درمیان جهنمی از آتش رامدیون مدافعین حرم هستیم
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر گفت: راهپیمایی روز قدس، روز حمایت از مظلومان جهان و پاسخ محکم و روشنی به استکبار جهانی، قبیله سعودی با افکار صهیونیستی و حامیان واقعی تروریسم در منطقه و جهان است.
	حجت الاسلام والمسلمین بیگی:امنیت پایدار کشور مدیون مدافعان حرم است
امام جمعه کوثر در واکنش به حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره)؛
امام جمعه کوثر گفت: در حادثه تروریستی مجلس و حرم امام (ره) به عینه مشاهده کردیم که امنیتمان و نان مان مدیون مدافعان حرم می باشد.
	خالقی: تروریست ها نتوانست کوچکترین خللی در کار مجلس ایجاد کنند
جزئیات حادثه تروریستی مجلس از زبان نماینده کوثر و خلخال؛
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: حادثه تروریستی تهران، نتوانست کوچکترین خللی در کار مجلس ایجاد کند، نمایندگان از این پس نیز به روال کاری خود به صورت عادی ادامه خواهند داد.

صفحه‌ها