نمایش 1 - 10 از 2178
با وجود استقبال مناسب از پروازها؛
پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان با وجود استقبال مناسب مسافران و زيان ده نبودن کنسل شد.
مشاور رییس مجلس:
مشاور رییس مجلس گفت: اگر بافساد مبارزه نکینم سونامی فساد مملکت را به باد خواهد داد.
دادستان سرعین خبرداد:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرعین گفت:تدابیر لازم در جهت کارآمدتر شدن فرایند عرضه و توزیع کالاهای اساسی و هدف با لحاظ ایام نوروز در چهارچوب مصوباتی ابلاغ شد.
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: مسئولان از جوانان نخبه ی تربیت یافته ی مکتب انقلاب در گشایش مشکلات مختلف و مرتفع کردن آنها یاری طلبیده و از ظرفیت ارزشمند نیروی انسانی کشور که حقیقتا هبه ای است الهی نهایت بهره را ببرند.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اولین پل تمام شیشه ای کشور که در هیر در حال ساخت است، در فروردین سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.
نماینده مردم گرمی:
نماینده مردم گرمی گفت: در برنامه ششم توسعه برای کارآفرینان و صاحبان ایده و آنهایی که صاحبان ابتکار و خلاقیت هستند بستر اشتغال فراهم شده البته به شرطی که به دنبال آدرس درست بروند.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت:بیشترین بارش برف در شهرستان سرعین مربوط به آلوارس به میزان 50 سانتیمتر است.
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت:پس از گذشت ۴۰ سال در کشور، متاسفانه آمایش سرزمینی نداریم بنابراین الزامی است که بودجه به طبق ظرفیتهای کشور به مناطق مختلف کشور تزریق و توزیع شود.
نماینده مردم گرمی مطرح کرد؛
نماینده مردم گرمی گفت: در حالی که گرمی در محرومیت به سر می برد ، هنوز یک ردیف بودجه ملی هم برای این شهرستان تعریف نشده است.
ما توانستیم/ 15
قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان کمتر از یک درصد بوده هم اکنون این رقم به 7.8 درصد رسیده است.

صفحه‌ها