نمایش 1 - 10 از 2073
شهردار ایردموسی:
شهردار ایردموسی گفت:اولین باغ مزار کشور در شهر ایردموسی احداث می شود.
مدیر کل امور اقتصادی و دارائی استان اردبیل خبرداد؛
مدیر کل امور اقتصادی و دارائی استان اردبیل گفت: بر اساس رقم خط فقر اعلامی مرکز پژوهش‌های مجلس عموما کارمندان دولتی و کارگران شرکت های رسمی این استان، در بالای خط فقر قرار دارند.
امام جمعه بیله سوار:
تغییرات فضای اندیشه ای نسل جدید نسبت به دهه های اول انقلاب، اهمیت فعالیتهای دانشجویی در حوزه های سیاسی - اجتماعی، تاثیر انتقادات بی پروای دانشجویان را در گفتگوی تفصیلی سبلان‌ما با امام جمعه بیله سوار که استاد حوزه و دانشگاه است، بخوانید.
استاندار اردبیل در گفتگو با سبلان ما:
استاندار اردبیل گفت: موانع و مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی در اردبیل برطرف خواهد شد.
رئيس آموزشكده فني و حرفه اي سما اردبيل از راه اندازي مدارس بازي محور و كارآفرين در سماي اردبيل خبر داد و گفت:افتتاح مركز تحقيقاتي هوش مصنوعي و رباتيك، كارگاه آسانسور، كارگاه تست بتن و جوش از جمله برنامه های پیش روی مرکز سما در اردبیل است.
عضو شورای شهر سرعین:
عضو شورای شهر سرعین گفت:با توجه به مصوبه مجلس برای تخصیص درآمد آبهای معدنی به شهرداری و دهیاری ها و پیگیری های نمایندگان استان و اعضای شورای سرعین این امر تاکنون محقق نشده که امیدواریم مسولان ذیربط وقت کشی ها را کنار بگذارند.
در دومین روز از رقابت های تخصصی فضای مجازی مطرح شد؛
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: تیم های اردبیلی حاضر در این رویداد بزرگ با تمام توان در حال پیشروی هستند.
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل:
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: صبح امروز رویداد بزرگ تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور صد تیم از سراسر کشور در تهران آغاز شد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی اردبیل:
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان اردبیل گفت: تورم بخش خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها و بخش مسکن استان اردبیل نسبت به سطح ملی پایین است و بر این اساس می‌توان تحلیل کرد با توجه به تأثیر بالای این دو بخش در سبد کالای مردم، میزان تورم در استان اردبیل نسبت به سطح کشور پایین باشد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: چون آغاز کننده مسکن مهر دولت احمدی‌نژاد بوده است دولت فعلی و وزیر سابق راه و شهرسازی اولویتی برای تأمین بودجه مربوط به آن قائل نبودند اما امیدواریم که مسئولین به خود آمده و از نگاه سیاسی به مسکن مهر دست بردارند.

صفحه‌ها