نمایش 1 - 10 از 2328
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران؛
کاپیتان سابق تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم ملی ایران، امروز از آبرو و اعتبار والیبال آسیا در جهان دفاع می کند، گفت: برگزاری لیگ ملت ها در اردبیل بهترین فرصت برای معرفی فرهنگ آذربایجان به جهان است.
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل خبرداد:
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۲۸ میلیارد و ۲۸۸ میلیون تومان مستمری در سه ماهه نخست سال‌جاری به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل واریز شده است.
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران:
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: انگیزه بالایی برای برد هر سه تیم حاضر در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال داریم و پیروزی مقابل پرتغال را مدیون مردم اردبیل هستیم.
بازیکن تیم ملی والیبال ایران
سید محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت:بازی با پرتغال سخت بود آما ما پیروز میدان شدیم که 2 بازی خیلی سخت و مهم دیگر در اردبیل داریم که امیدوارم آنها را هم ببریم.
استاد حوزه و دانشگاه های اردبیل :
استاد حوزه و دانشگاه های اردبیل به خطبه تاريخي رهبر فرزانه انقلاب در 29 خرداد سال 88 اشاره کرد و گفت: این سخن رهبري كه حاضرند جان خويش را در راه انقلاب داده و در مقابل دشمنان بايستند، در واقع زمينه ساز حماسه هاي 8 و 9 دي شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان؛
معاون ورزش و جوانان کشور گفت: با همت مردم و مسئولان استان اردبیل شرایط میزبانی در اردبیل برای هفته چهارم لیگ والیبال جهانی مهیا است و امیدواریم هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس :
نماینده مردم اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس گفت: تناقض در حرف و عمل ترامپ مشهود است و قاعدتا مذاکره با بدعهدان اشتباهی محض است.
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت:تنها راه پیروزی کشور در برابر غرب مقاومت است و ملت ایران در ۴۰ سال انقلاب این را ثابت کرده اند.
مشاور رییس مجلس :
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت:مقاومت را بعنوان بهترین اسلحه برای دفاع از ارزش های ملی و دینی به دنیا عرضه کردیم.
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل خبرداد؛
سرپرست شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: فرآيند صدور پروانه فعالیت خانه مسافرهای سرعین و مشگين شهر در ایام تعطیلات نیز در حال انجام است و تسریع می یابد.

صفحه‌ها