نمایش 1 - 10 از 1972
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل گفت: باند 4 نفره غیر بومی که اقدام به سرقت از منازل مسکونی در اردبیل می کردند دستگیر شدند.
رئیس پلیس راه اردبیل به سبلان ما خبر داد :
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: متاسفانه امسال ۲۵نفر افزایش متوفی نسبت به چهار ماهه نخست سال ۹۶ داشتیم که ۶۶درصد از تصادفات فوتی را جاده های شمال استان به خود اختصاص داده است .
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: طرح یاوران ولایت در تحقق سند تحول بنیادین که از سوی مقام معظم رهبری به تعلیم و تربیت آموزش و پرورش کشور ابلاغ شده است بسیار با اهمیت است و نیازمند مشارکت همه دستگاه های فرهنگی دولت است.
معاون استاندار اردبیل؛
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: هزینه نگهداری معتادین متجاهر که توسط دستگاه محترم قضایی ارجاء می شوند باید بصورت دقیق مدیریت شود.
سرپرست میراث فرهنگی اردبیل؛
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: آماده کمک و حمایت از آژانس‌های گردشگری در استان اردبیل هستیم.
معاون استانداری استان وان ترکیه از اختصاص غرفه گردشگری استان اردبیل در سومین نمایشگاه بین المللی ترکیه خبر داد.
مدیر کل هواشناسی اردبیل؛
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از تداوم خنکی دمای هوا در بیشتر مناطق استان اردبیل تا اواخر هفته جاری خبر داد.
استاندار اردبیل گفت: اعتبارات اشتغال روستائی و عشایری استان در مرحله اول به مبلغ 120 میلیارد تومان بطور کامل جذب می شود.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بکارگیری از ظرفیت بسیج برای مبارزه با احتکار امروز همچون زمان جنگ تحمیلی یک حرکت انقلابی وجهادی است.
پیشکسوت روزنامه نگار اردبیلی:
خبرنگار و روزنامه نگار پیشکسوت استان اردبیل گفت: خبرنگاران مرزداران جبهه فرهنگی کشور هستند و مدام با دشمنان داخلی و خارجی در حال نبردند.

صفحه‌ها