نمایش 1 - 10 از 2013
مدیر عامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل:
مدیر عامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل گفت: دولت نه تنها همکاری لازم را با فعالان این صنعت انجام نمی‌دهد بلکه تبدیل به رقیب ما نیز شده است به شکلی که اکثر دستگاه‌های دولتی با احداث میهمانسرا و پرداخت هزینه‌های آن از محل بیت‌المال، عملا وارد صنعت هتلداری شده‌اند.
بازیکن لژیونر خلخالی در گفتگو با سبلان ما عنوان کرد:
بازیکن لژیونر نادیده المسایل عمان گفت: قبل از کشور عمان در یکی از تیم های لیگ کشور فیلیپین توپ می زدم که با ارائه بازی های خوب در این تیم توانستم آوای گل کشور فیلیپین در سال 2016 شوم.
صبح امروز انجام شد؛
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: 300 دانش آموز دختر پارس آبادی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: پیام این حضور باشکوه در رزمایش بزرگ محمد رسول الله مقاومت، همدلی و وحدت ملت بزرگ ایران برای ساختن ایران اسلامی و ادامه راه شهدا است.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی اردبیل:
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل گفت: دانش آموزان اردبیلی فردا اقتدار عاشورایی خود را در رزمایش محمد رسول الله 2 به دنیا نشان خواهد داد.
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت:همزمان با سراسر کشور اجتماع باشکوه بسیجیان این استان با عنوان اقتدار عاشورایی فردا در اردبیل برگزار می شود.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد:
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد، گفت: بی تردید برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله 2، در روز پنجشنبه این هفته، باردیگر اقتدار و عظمت نیروهای مسلح ایران اسلامی به ویژه بسیج و سپاه را به نمایش گذاشته و این رزمایش دوستان نظام جمهوری اسلامی ایران را خوشحال و دشمنان را نا امید خواهد کرد.
برای اولین بار در طول تاریخ ورزش استان سه ورزشکار تیمی اردبیلی به صورت همزمان راهی مسابقات پاراآسیایی جاکارتا می شوند.
از14تا 19 مهرماه صورت می‌گیرد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: با هدف کسب رضایتمندی مردم واحدهای مختلف پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در هفته ناجا خدمات مضاعف به شهروندان ارائه می دهد.
فرمانده سپاه بیله‌سوار:
فرمانده سپاه بیله‌سوار با تاکید بر آمادگی کامل برای حضور در مرحله دوم رزمایش محمد رسول الله 2، گفت: :۳۸ سال از دوران دفاع مقدس گذشته و امسال ما رزمایش اقتدارمان را در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌کنیم.

صفحه‌ها