نمایش 1 - 10 از 1412
	آیت الله عاملی: جوان های آرمانی و انقلابی زمینه توسعه کشور را رقم بزنند
انتقاد شدید الحن امام جمعه کوثر از صدا و سیمای مرکز استان/
امام جمعه کوثر گفت: بارها و بارها تذکر داده شده است که صدا و سیمای مرکز استان اردبیل عدالت رسانه ای را بین شهرستان ها رعایت کند ولی هیچ گوش شنوایی در عمل به این مهم نیست.
	رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر کتبی گرفتند/پیگیر ثبت روز شیخ‌ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم ملی هستیم
نماینده کوثر و خلخال در مجلس:
نماینده شهرستان های کوثر و خلخال گفت: در خصوص مشکلات مرتبط با مناطق حفاظت شده محیط زیست خلخال و عدم آغاز عملیات اجرایی پایاب سد گیوی رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر کتبی گرفتند.
	2 شکارچی متخلف دستگیر شدند/رهاسازی 2 بهله عقاب صحرایی به طبیعت کوثر
رئیس حفاظت مخیط زیست کوثر:
رئیس نمایندگی حفاظت محیط ‌زیست کوثر گفت: 2 شکارچی متخلف در کوثر دستگیر و پرونده آنها برای اقدامات قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شد.
 برنامه پاکسازی ورودی شهر گیوی به مناسبت روز جهانی "بدون پلاستیک"
امروز انجام شد؛
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کوثر گفت: به مناسبت روز جهانی بدون پلاستیک، ورودی و خروجی شهر گیوی با مشارکت جوانان ودکارکنان اداره حفاظت محیط زیست کوثر پاکسازی شد.
در مصاحبه با دووميداني كار پارس آبادي عضو تيم ملي؛
بهنام شيري این روزها در پارس آباد سخت در حال آماده سازی برای حضور در مسابقات بین المللی جام مهر رضوی و همچنين مسابقات بازیهای آسیایی جاکارتا است.
 دکتر خالقی: بیماری تب کریمه کنگو بوسیله "کَنِه" منتقل می شود/دامداران بهداشت فردی را رعایت کنند
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بیماری تب کریمه کنگو را می توان با شناسایی به موقع کنترل کرد، اظهار کرد: این بیماری به وسیله کنه منتقل می شود و در دام ها موجود است که گاهی به دلیل بی دقتی، به انسان منتقل می شود.
 کمبود امکانات آموزشی باعث رشد مهاجرت شده است
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر با اشاره به دو عامل مهاجرت در شهرستان کوثر گفت: عدم درآمد کافی مردم منطقه بویژه جوانان و همچنین کمبود امکانات آموزشی باعث رشد مهاجرت شده که زنگ خطرها در این خصوص به صدا درآمده است.
	پیش بینی برداشت 15 هزار تن گندم از مزارع کوثر/کاهش محسوس گندم به دلیل سرمازدگی و وزش باد گرم
مدیر جهاد کشاورزی کوثر مطرح کرد؛
جلیلی گفت: برخلاف سال گذشته که میزان تولید و برداشت گندم سه برابر افزایش یافته بود، امسال به دلیل باد های گرم و سرمازدگی پاییزه با کاهش تولید و برداشت محصول مواجه هستیم.
رئیس انجمن صنفی شرکتهای امدادخودرویی کشور:
دکتر سید مهدی حسینی نیری گفت: در جذب سرمایه گذار کلان برای شهرستان نیر تلاش خواهم کردد.
یک کارشناس فرهنگی در اردبیل:
یک کارشناس فرهنگی در اردبیل گفت: برخی متولیان فرهنگی با کم‌کاری و سهل‌انگاری، در حد رفع تکلیف به مسئله بدحجابی و راه مقابله با آن می پردازند.

صفحه‌ها