اخبار ويژه

معاون پرورشی مدرسه خوارزمی در شهرستان پارس آباد مورد ضرب و شتم یکی از دانش آموزان این هنرستان قرار گرفت.
کنگره شهدای دانشجو و مدافع حرم استان به روایت تصاویر
سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان با حضور سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و تجلیل از خانواده های معظم شهدای دانشجو در مسجد دانشگاه محقق برگزار شد.
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز:
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز شورای دانش آموزی را بازوی توانمند برای مدارس دانست و گفت:روسای شورای دانش آموزی باید با مسئولیت پذیری بیشتر در مدارس، الگوی خوبی برای سایر دانش آموزان باشند.
یکی از مدیران استان اردبیل که برای تصدی فرمانداری یکی از شهرستانهای این استان در دوران کش و قوس انتخاب استاندار اردبیل به وزارت کشور معرفی شده بود پس از صدور و موافقت حکم فرمانداری لغو شد.
يادداشت/ جعفر سعدی پور
حقوق شهروندی نیاز مبرم جامعه ماست و در شهری مثل پارس آباد مغان، این حقوق و مطالبات اصلی مردم به راحتی تضییع میگردد، غافل از کوچکترین واکنشی.
مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاددانشگاهی:
مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاددانشگاهی، گفت: با توجه به نرخ بالای ناباروری در استان اردبیل ضرورت دارد فعالیت های مرکز درمان ناباروری قفقاز گسترش یابد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به ضرورت افزایش بودجه طرح های فصلی خانه کتاب، گفت: طرح «پائیزه کتاب» جزء فوریت های فرهنگی است که به موقع اجرا شد.
سردار فضلی در کنگره شهدای دانشجوی مدافع حرم اردبیل:
جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور در کنگره شهدای دانشجوی مدافع حرم استان اردبیل گفت: ایثار، شهادت و پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم، ترامپ را عصبی کرده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص تعطیلی چندین طرح مطالعاتی سد در استان اردبیل گفت: یک سری از این طرحها هنوز به مرحله اجرا نرسیده اند و برخی نیز در آبیاری پایاب سد مشکل دارند.
چقدر سخت است هر روز با دَرد بخوابی و با دَرد بیداری شوی ، انگار اینجا همه به زخم های چرکین عادت دارند، چیزی جز مِحنت و رنج و فقر نمی بینی ،چقدر دَرد بزرگیست درد مردم من ،جوانانی که مشتاقانه دنبال لقمه ای نان هستند و امیدشان نا امید و خدا می داند که چه دَرد هایی بر دل دارد ، دَرد نان ، دَرد عشق، دَرد فقر، دَرد ازدواج ،دَرد هزینه ی تحصیل و...
با حضور نماينده ولي فقيه در استان اردبيل؛
یادواره سرداران و 261 شهید شهرستان پارس آباد با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل برگزار مي شود.
یک دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اردبیل:
یک دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اردبیل، با بیان اینکه بی‌برنامگی اوقات فراغت، سمی مهلک برای دانشگاه فرهنگیان است، گفت: متاسفانه تلفن همراه و فضای مجازی تنها ابزار سرآمد در این فضا است.
در حالی که این روزها، برخی از چهره های هنری و سیاسی، از رای به روحانی ابراز پشیمانی کرده اند، امروز در صفحه یک روزنامه های حامی دولت، این موضوع، با تلاش برای القای شرایط دیگر گون، به صفحه یک آمد.
آیین تجلیل از حسین شایقی
مراسم تجلیل از مقام علمی حسین شایقی دانشمند برجسته اردبیلی با حضور مقامات استانی در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
بیکاری زخم چرکینی در شهرستان گرمی است که برای التیام آن هیچگونه اقدامی صورت نمی گیرد.

صفحه‌ها