اخبار ويژه

	200 معتاد پارس آبادي توسط انجمن معتادان گمنام نجات بافتند
توسط انجمن معتادان گمنام؛
معاون فرماندار پارس آباد گفت: با فرهنگ سازی كه در بین مردم شده 200 نفر از معتادان شهرستان پارس آباد از طریق انجمن معتادان گمنام نجات یافته اند.
سرپرست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل خبر داد؛
سرپرست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از فعالیت 90 مرکز درمانی MMT در سطح استان اردبیل خبر داد.
	مرغ پرکشید/سیب و گوجه فرنگی نجومی شدند!
در حالی که یک ماه به عید نوروز مانده، مردم شهرستان کوثر با افزایش قیمت ناگهانی و نجومی برخی اقلام مصرفی و میوه ها مواجه شده اند.
بخشدار مرکزی مشگین‌شهر:
بخشدار مرکزی مشگین‌شهر گفت: همایش مردان یخی با حضور بیش از 30 نفر از رکورداران کشور در مشگین‌شهر برگزار می شود.
راهداران زحمت کش شهرستان نیر در تلاشي بي‌وقفه براي باز نگهداشتن محورهاي مواصلاتي با حداكثر توان خود مشغول به فعاليت هستند.
 جلوگیری از اتلاف 20 هزار قطعه جوجه یک روزه در کوثر
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: با تلاش و همکاری جهاد کشاورزی و اداره راه شهرستان کوثر از اتلاف تعداد 20 هزار قطعه جوجه یک روزه که در برف و کولاک گرفتار شده بودند، جلوگیری شد.
آغازغربالگری رایگان بیماری های غیرمسری در بیله سوار
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیله سوار از اجرای طرح غربالگری بیماریهای غیر واگیر برای افراد بالای سی سال این شهرستان خبر داد.
روستای اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: : اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود و مسوولان نیز باید این را بفهمند که مشکلات اجیرلو به نام مسوولان پارس اباد نوشته می شود.
نمایشگاه عبرت
اساتید و دانشجویان دانشگاه های اردبیل با حضور در نمایشگاه عبرت که در محل فرمانداری اردبیل برپاشده است با تاریخ انقلاب اسلامی آشنا شدند.
در نامه اي به مديركل اوقاف استان اردبيل؛
جمعي از اهالي مساجد شهرستان پارس آباد در نامه اي به مديركل اوقاف و امور خيريه استان اردبيل خواستار راه اندازي اداره اوقاف در اين شهرستان شدند.
اینجا خيابان بازارچه مرزی بیله سوار است+عکس
قابل توجه ستاد تسهیلات سفر نوروزی؛
تصویر زیر نمایی از خيابان بازارچه مرزی بیله سوار است که در چند روز مانده به ایام نوروز و آغار سفرهای نوروزی وضعیت مناسبی ندارد.
رفت و آمد در کوچه‌ها به سختی انجام می‌گیرد؛
مردم مشگین‌شهر از دیروز شروع به برف روبی حیات خود کرده و آن را در کوچه‌ها انباشته‌اند به طوری که در برخی از کوچه‌ها رفت و امد به سختی انجام می‌گیرد لذا لازم است شهرداری با دستگاه های برفروبی نسبت به بازگشایی کوچه ها اقدام کنند.
برودت دما مدارس اکثر شهرهای اردبیل را در اولین روز زمستان به تعطیلی کشاند.
پس از یک هفته مسدود بودن راه روستایی آقبلاغ بخش مرکزی خلخال با تصمیم شورای مدیریت بحران شهرستان خلخال و بازگشایی این راه روستایی مشکلات اهالی مرتفع شد.
سخنگوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان:
سخنگوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان گفت: ایران از هرگونه اقدامی که باعث عدم برقراری صلح و امنیت شده و تمامیت ارضی کشورها را در معرض مخاطره قرار دهد، حمایت نمی‌کند.

صفحه‌ها