• استاندار اردبیل :
    استاندار اردبیل گفت: با توجه به مطالعه تیمی و بررسی همه جانبه خانوارهای ساکن در محله ایران آباد اردبیل، این محله بعنوان پایلوت بازآفرینی اجتماعی و عمران شهری انتخاب شده است.

اخبار ويژه

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل:
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ۱۳ دستگاه سامانه ضد تگرگ در باغات و اراضی کشاورزی استان اردبیل نصب شده است.
سرپرست معاونت صنایع دستی استان اردبیل :
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور بیش از 800 پروانه تولید صنایع دستی انفرادی و کارگاهی در این استان طی سال جاری خبر داد.
رئیس اداره توسعه کارآفرینی اردبیل:
رئیس اداره توسعه کارآفرینی گفت: کنفرانس ملی "راهکارها و چالشهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی " با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل و دانشگاه جامع علمی و کاربردی آرمان سوله برگزار می شود.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی رئیس بازسازی 500 مترمربع از صحن حضرت زهرا(س) برعهده گرفتند.
در راستای ترویج فرهنگ فاطمی نهمین نمایشگاه یاس کبود در پارس آباداز ۹ تا۲۰ بهمن ماه دایر خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد؛
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، پنج پروژه عمرانی ورزشی در سطح استان به بهره برداری می رسد.
یادداشت؛
جنگ اقتصادی مجموعه ای از اقدامات عامدانه، غرض ورزانه، خصمانه و هدفمند دشمن با ابزارهای اقتصادی مانند پول،بانک، تحریم، محاصره ی اقتصادی است که با هدف تضعیف و کاهش توان اقتصاد و مقاومت ملی و در نهایت تغییر رفتار یا رژیم انجام می گیرد.
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد؛
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: 2 تن لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد خوراکی فاسد در اردبیل امحا شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از برپایی نمایشگاه نقاشی «یاران کوچک انقلاب» در اردبیل خبر داد.
طبق اعلام استاندار اردبیل افق ایجاد اشتغال و کاستن از آمار بیکاران در سال آینده بهتر از امسال خواهد بود و در سال 98 با بهره‌گیری از تجارب امسال، برنامه ایجاد 20 هزار شغل را در 8 ماهه سال خواهیم بست.
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شد؛
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه انقلاب اسلامی در منطقه، بسیار والا و گرانقدر است به گونه ای که امروزه اعتبار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حتی جهان غیرقابل انکار است.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل:
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: فاز اول مجموعه موزه دفاع مقدس استان 15 بهمن ماه امسال افتتاح می شود.
طبق اعلام رییس اداره هواشناسی خلخال، دمای هوای این شهر در شب گذشته و صبح امروز به 19 درجه زیر صفر رسید.
برای چهارمین بار متوالی
حسین شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان و عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی برای چهارمین بار متوالی در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.

صفحه‌ها