• یادداشت/
    یادمان نرفته که مردم استان اردبیل در انتخابات ریاست جمهوری 1392 قریب 400 هزار رای به آقای روحانی دادند با این انتظار که او به واسطه شعارها و طرح‌هایی که داشت، فقر و محرومیت را از این استان بکاهد اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در بدترین شرایط خود قرار دارد.

اخبار ويژه

همزمان با دیگر شهرهای کشور تنور انتخابات شوراها در اصلاندوز نیز روز به روز داغ تر شده است.
ماموران پلیس شهرستان پارس آباد در بازرسی از يك مغازه خواربارفروشي، هفت هزار و 400 نخ انواع سیگارهای خارجی قاچاق را کشف کردند.
درمان بستر اصلاندوز همچنان بستری است/
مرکز درمان بستر 12 تختخوابی اصلاندوز که بارها وعده افتتاح آن توسط مسئولان به مردم داده شده، پس از گذشت 6 سال هنوز بلاتکلیف است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مشگین‌شهر:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مشگین‌شهر از رونمایی نرم افزار معرفی شهدای دانش‌آموز در شهرستان خبر داد.
سریال تکراری جولان گله ای سگ ها ؛
جولان گله اي سگ هاي ولگرد در نیر موجب ایجاد مشکلات عدیده ای برای مردم این شهر شده است.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: مستمری معلولین و مددجویان 2.5 الی 3 برابر افزایش یافته است و مناسب سازی فضای شهری برای معلولین از اولویت های ما است.
 بازار داغ خرید و فروش «وعده» های انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی
صراحتاً باید عنوان کرد که وعده های انتخاباتی این روزها جزء ویژه برنامه های کاندیداها در آستانه انتخابات بوده و یکی از ترفند های جلب اعتماد مردمی نیز محسوب می شود؛ حال چه این وعده ها در زمان مشخص عملیاتی شوند یا صرفاً برای کسب آرا پی ریزی شده باشد.
	مساعدت160میلیون تومانی380 خَیِّر کوثری به ایتام ومحسنین در سال95
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کوثر مطرح کرد؛
مدیر کمیته‌ی امداد شهرستان کوثر گفت: در سال 95 حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین بیش از 160 میلیون تومان به ایتام تحت تکفل خود مساعدت کرده اند.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد خبر داد؛
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت:اصلاندوز مجدداً بعنوان نقطه مرزی مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان و اولین بندر ریلی کشور در هیئت دولت به تصویب رسید.
تیم ملی والیبال امید ایران برای شرکت در مسابقات والیبال امیدهای آسیا، وارد اردبیل شد.
یادداشت/
مردم اردبیل در این 4 سال و 4 سال های گذشته هرچه فریاد زدند به داد فقر، محرومیت، عدم توسعه یافتگی، طلاق، بیکاری، معیشت و آینده فرزندان این استان برسید هیچ گوش شنوایی پیدا نشد.
کندی و اختلال در شبکه اینترنت شهرستان بیله سوار
قطعی های اینترنت و سرعت پایین آن در برخی ساعات ناراحتی و ابراز گلایه بسیاری از کاربران اینترنت در شهرستان بیله سوار را موجب شده است.
مدیرعامل کارخانه گلدستون اردبیل:
مدیرعامل کارخانه آرتاویل تایر گلدستون اردبیل گفت: آیتم ها و مختصات لازم برای سرمایه گذاری و صادرات در استان اردبیل فراهم است.
مدیرآموزش‌ و پرورش شهرستان سرعین:
مدیرآموزش‌ و پرورش شهرستان سرعین گفت:ارتقای سلامت و افزایش سطح آگاهی های بهداشتی در جامعه، بویژه در مدارس صورت گیرد.
با بروز اختلال در اینترنت مخابرات اردبیل کاربران تنها با استفاده از فیلتر شکن می تواند به سایت ها و موتور های جستجوی دسترسی پیدا کنند.

صفحه‌ها