اخبار ويژه

امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با انتقاد از ناملايمتي ها نسبت به مطالبات كارگران اين شهرستان گفت: عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران توسط پیمانکاران حرام شرعی است.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با بیان اینکه چهار سال کشور با فکر و سلیقه و تشخیص وزراء اداره خواهد شد گفت: نمایندگان مجلس در انتخاب وزیر اصلح مصالحه یا مماشات نکنند.
بارش شدید باران موجب آبگرفتگی معابر و خیابان‌های شهر خلخال شد.
افزایش تهدیدات بهداشتی آب شرب مغان و نظارتی که چنگی به دل نمی زند!
افتادن فضولات حیوانی و موارد غیر بهداشتی در مسیرهایی از کانال های بهره برداری اب موجب نگرانی مردم و اهالی ساکن در مغان شده است.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: شورا علاوه بر انتخاب شهردار، باید در جهت توسعه شهر نیز برنامه ریزی داشته باشد تا کارها به نحو احسن پیش رود چرا که شهر ویترین خدمات دولت و نظام در کشور است.
گفتگوی تفضیلی "سبلان‌ما" با عبدالله محمدی ینگجه؛
15 ساله بود که اسیر دشمن شد، 15 ماه از اسارتش می‌گذشت که اولین نامه از خانواده‌اش به همراه دو تا عکس خانوادگی به دستش رسید...
درخشش ووشوکاران دختر بیله سوار در مسابقات کشوری با 6 مدال
ووشوکاران دختر بیله سوار در مسابقات کشوری خواچوان کونگ فو شهر قم با کسب 6 مدال درخشش خیره کننده ای داشتند.
گفتگو با یک آزاده اصلاندوزی؛
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفتگوی صمیمانه ای را با یک آزاده و جانبار هشت سال دفاع مقدس از شهر مرزی اصلاندوز انجام داده ایم که در ادامه می آید.
فرماندار خلخال تاکید کرد؛
فرماندار خلخال بر تسریع در ساخت و تکمیل پروژه گردشگری بام خلخال تاکید کرد.
	سازش یا چالش؛ کدام هزینه بر است؟
یادداشتی به بهانه کودتای 28 مرداد؛
ملتی که تاریخ نمی خواند، اشتباهات تاریخ را دوباره تکرار می کند، پس بیایید تاریخ بخوانیم تا اشتباهات تاریخ در سازش ملت ها با استکبار را تکرار نکنیم.
26 مرداد 1369، نخستین گروه از آزادگان شهرستان پارس آباد مغان پس از سال ‏ها اسارت در اردوگاه های رژیم بعث عراق به اين منطقه مرزي بازگشتند.
براي اولين بار در استان اردبیل؛
با حضور رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، نخستین مرکز درمان اجتماع مدار اعتیاد (TC) در شهرستان پارس آباد به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان:
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان:
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه اردبیل در تولید غلات پرچمدار تولید کنندگان کشور است،گفت:استان اردبیل نقش بسزایی در امنیت غذایی کشور دارد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد:
فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: خاطرات آزادگان، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس به عنوان اسناد متقن و ارزشمند باید به نسل های منتقل شود.
اولین کنفرانس بین المللی کشاورزی ارگانیک در اردبیل
به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی ؛
اولین کنفرانس بین المللی و پنجمین همایش ملی کشاورزی ارگانیک توسط دانشگاه محقق اردبیلی و با همکای جهاد کشاورزی در سالن بصیرت این دانشگاه برگزار شد.

صفحه‌ها