• انتقاد از کم کاری ها در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال، لزوم هوشیاری در برابر توطئه های جدید دشمنان و تاکید بر پاسخ قاطعانه به ترامپ، گلایه مردم اردبیل بابت بی توجهی به مطالبه اصلی استان اردبیل و قرار نگرفتن راه آهن اردبیل در لیست پروژه های در اولویت در مصرف فایناس و لزوم پرهیز از سهم خواهی‌ها در انتخاب استاندار اردبیل از جمله موضوعات مهمی است که امامان جمعه اردبیل این هفته مطرح کردند.

اخبار ويژه

کارشناس مسائل اجتماعی در اردبیل گفت: فرزند ارشد خانواده معمولا وظیفه شناس تر، جاه طلب تر و سلطه جوتر از خواهر و برادرهای کوچک تر از خود است.
امام جمعه نیر:
حجت الاسلام مقدسی گفت: رفتار ترامپ نه تنها دیوانه وار نیست بلکه در راستای دشمنی با ایران و پیشبرد اهداف آمریکا در منطقه است.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مسئولان کم کاری کرده ‌اند و محصولات تولیدی کشاورزان بر زمین مانده و تدابیری برای صادرات محصولات کشاورزان ندارند.
رییس سازمان بسیج عشایری و اقوام عشایر کشور از تالاب و سدمیل و مغان در اصلاندوز بازدید کردند.
رییس سازمان بسیج عشایری کشور:
رییس سازمان بسیج عشایری کشور گفت:ایران امن ترین کشور در ناامن ترین منطقه دنیا به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و خون شهداست.
مسابقه تیراندازی بسیجیان اقوام عشایر کشور که در اصلاندوز برگزار شده بود با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.
20 استان شرکت کننده در مسابقه تیراندازی کشوری در اصلاندوز سخنان ابلهانه ترامپ بر علیه سپاه را محکوم کردند.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
صدیف بدری نماینده مردم اردبیل - نیر - نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری خود گزارش اقدامات حوزه انتخابیه و ملی خود را تشریح کرد.
رئیس دانشگاه ازاد ار دبیل
رييس دانشگاه آزاد اسلامي اردبیل؛
رييس دانشگاه آزاد در دیدار با شهردار اردبیل به نقش اعضای هیات علمی دانشگاه در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: تخصص های مورد نیاز مديريت شهري در دانشگاه ها نهفته است.
شصت چالش و کمبود و معضلات اقتصادی سیاسی و اجتماعی شهر زیبا و مسحور کننده گرمی را از نگاه یک دکترای مدیریت رسانه بخوانید.
تشکل های دانشجویی
دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان اردبیل:
دبیر مجمع تشکل های دانشجویی استان اردبیل، با بیان اینکه در طول مسیر انقلاب یکی از مجموعه هایی که به صورت صریح رفتار کرده سپاه بوده و در این راه نیز خون های پاک و مقدس زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: محافظه کاری قتلگاه انقلاب اسلامی است.
راهکار غیر اصولی راهداری بیله سوار در لگه گیری راههای روستایی/ تراژدی تسطیح آسفالت با گریدر همچنان ادامه دارد+عکس
تسطیح آسفالت راه روستایی با گریدر در شهرستان بیله سوار به تراژدی تکراری تبدیل شده است که مسئولان راهداری باید به جای این کار راهکار اصولی را در پیش بگیرند.
	صادرات میوه "به" به استان‌های همجوار/خاصیت درمانی "به" برای قلب و عروق
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد:
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: میوه "به" شهرستان کوثر علاوه بر تامین نیاز داخل استان به استا‌های همجوار نیز صادر می‌شود.
بلاتکلیفی مرکز قرانی جعفرآباد پس از گذشت ۴سال از کلنگ زنی+عکس
ساخت مرکز قرانی جعفرآباد پس از گذشت ۴ سال از کلنگ زنی همچنان در بلاتکلیفی بوده و هیچ گامی در راستای آغاز آن صورت نگرفته است.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور و هیات همراه در بدو ورود به شهر مرزی اصلاندوز مغان با خانواده شهید خلدی و امام جمعه اصلاندوز دیدار و گفتگو کردند.

صفحه‌ها