اخبار ويژه

استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: توسعه گردشگری اردبیل از شمال تا جنوب این استان در دستور کار است.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری:
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه گردشگری اصلی ترین محور توسعه استان است گفت: انتظار می رود تمامی نهادهای اجرایی در اشتغال زایی این حوزه که ثمرات محسوس در کاهش بیکاری استان خواهد داشت، مشارکت داشته باشند.
دانشگاه ازاد اردبیل
رئيس نهاد رهبري دانشگاه آزاد اردبيل:
رئيس نهاد رهبري دانشگاه آزاد اردبيل ظهر امروز در جمع دانشگاهیان این دانشگاه به تبیین اهمیت بازخوانی تاریخ جنگ ایران و عراق پرداخت وگفت:آنچه وظيفه ماست بازخواني روزهاي انقلاب است زيرا كه جوانان ما از آن چه براي انقلاب گذشته، آگاه نيستند.
دانشگاه محقق
در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد دانشگاه محقق مطرح شد؛
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر با حضور حضرت آیت الله صفایی بوشهری در محل سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
حسینی
یک رزمنده دوران دفاع مقدس:
یک رزمنده دوران دفاع مقدس، از جنگ ایران و عراق بعنوان تکرار نبرد طالوت با جالوت نام برد و گفت: وحدت و همبستگی، در واقع مهمترین پیام "سوم خرداد" است.
دیدار معاون توسعه و منابع و معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با فرماندار نمین
انجمن شعر و ادب شهرستان نمین با همکاری ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، عصر شعری با حضور شاعران شهرستانی و استانی برگزار نمود.
کرسی آزاد اندیشی
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد؛
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جایگاه نظام آموزشی در بهبود شاخص های سلامت جامعه" با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سالن شهیدان نوعی اقدم این دانشگاه برگزار شد.
مسئول موزه های استان اردبیل خبر داد؛
مسئول موزه های استان اردبیل گفت: بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی با فاصله محسوس در صدر بازدید موزه های استان واقع شده است.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل در جمع روسا و اساتید دانشگاه های اردبیل به حلقه مفقوده توسعه استان اشاره کرد و گفت: مقالات و تولیدات علمی دانشگاه ها باید به سمت بازار کاربردی و برندسازی سوق داده شوند تا بتوان شاهد اتصال ارتباط دانشگاه با صنعت و ارتباط متقابل با جامعه شد .
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم؛
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل به تبیین وظایف و کارکردهای دانشگاه ها پرداخت و گفت: برخی از نهادها باید مستقل باشند که دانشگاه جزو همین دستگاه ها است.
با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم؛
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مقامات استانی و حضور پرشور دانشگاهیان استان در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان:
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در قالب یک تفاهم نامه فی مابین سه دستگاه اجرایی، ساخت سریال شاه اسماعیل صفوی در این استان پیگیری می شود.
امام جمعه اصلاندوز گفت:متاسفانه کسی را برای مدیر کلی عشایر انتخاب کردند که بفکر عشایر نیست و به مشکلات آنان رسیدگی نمی کند.
جهت حضور در مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان جهان در روسیه
مهدی صدری کورعباسلو کشتی گیر اصلاندوزی در مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان جهان در روسیه شرکت می کند.

صفحه‌ها