اخبار ويژه

سرهنگ آقا محمدی مطرح کرد؛
رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اشاره به فرهنگ ترافیک و آموزش کاربران ترافیک در سطح استان گفت: در 9 ماه گذشته آموزش کاربران ترافیک از 70درصد عبور کرده است.
یادداشت های حجت الاسلام پورحسین
از بدو اختراع اینترنت و راه اندازی رابطه های اینترنتی نرم افزارهای مختلفی عرضه و استفاده شده است اما هیچکدام از آنها مثل این نرم افزار آبی رنگ ، کاربران را مسحور و شیفته خود نکرده است.
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل خبر داد؛
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طرح هادی 15 روستای استان اردبیل با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال در دهه مبارک فجر مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.
حادثه پلاسکو
لحظات مرگ و زندگی؛ لحظاتی که گاه صدای ناله را می توان شنید و گاه تنها سکوتی مرگبار است. لحظاتی که درون هیچ کس آرام و قرار نیست.
 کالبد بی هویت صنعت توریسم و گردشگری در گیوی
شهر گیوی به عنوان مرکز شهرستان کوثر از مناطق نمونه گردشگری، تفریحی و تاریخی برخوردار است که در آستانه سال نو انتظار می رود روند توسعه امکانان در این حوزه ارتقا یافته و اطلاع رسانی موثری در راستای جذب گردشگر و میهمان نوازی از مسافران صورت گیرد.
 حال و روز "تقریبا هیچ" مدیریتی و بودجه ای شهرستان کوثر!
گرچه در سال های اخیر ایران اسلامی با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم کرده است و دولت نیز با تلاش در عرصه های متعدد در این خصوص دستاوردی "تقریبا هیچ" را به دست آورده است ولی نمی توان همه مسائل و مشکلات کشور را به بدعهدی استکبار ارتباط داد.
تب مصرف گرايي در دو دهه اخير به شكل فزاينده اي گريبان خانواده هاي ايراني را گرفته و روز به روز سبد كالاهاي مصرفي آنها را جادارتر ميكند.
استاندار اردبیل در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی پارس آباد :
استاندار اردبيل گفت: در پروتکلی که بین کشور ایران و آذربایجان به امضاء رسید، قرار شد سه کیلومتر خط ریل در هورادیز و اصلاندوز به همراه یک پل مخصوص عبور قطار بين دو طرف ایجاد شود.
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل خبر داد؛
معاون مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: هشت کتابخانه در سطح استان اردبیل در حال احداث است.
طبق وعده مسئولان مخابرات شهرستان قرار بود اینترنت نسل سوم همراه 3G تا آذرماه امسال در شهر اصلاندوز راه اندازی شود اما کماکان این وعده عملی نشده است.
۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر امسال در بیله‌سوار برگزار می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار:
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله‌سوار گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ۲۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان بیله‌سوارمغان برگزار می‌شود.
	ثبت نام بیش از76هزار نفر در سامانه سیب در گرمی
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی خبر داد؛
رئیس دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی گفت: بیش از 76هزار نفر از کل جمعیت شهرستان گرمی در سامانه یکپارچه بهداشت سیب ثبت نام کرده اند.
در راستای کاهش هزینه های اداری صورت گرفت؛
استانداری اردبیل در تداوم صرفه جوئی در مصرف و کاهش هزینه های اداری، خودروهای ستادی و فرمانداریها را نوسازی کرد.
به دلیل برودت هوا؛
امروز دانش آموزان مدارس سه شهر استان اردبیل به دلیل بارش برف و برودت هوا، خانه‌نشین شدند.
حادثه پلاسکو، یک محک و تلنگری تمام عیار برای مسئولین/3 خوردروی آتشنشانی در برابر بحران 101 روستای کوثر!
حادثه پلاسکو، یک محک و تلنگری تمام عیار برای مسئولین؛
حادثه غم بار پلاسکو و شهادت چند تن از آتش نشانان فداکار کشورمان تلنگری است برای مردم و مسئولین دستگاه های اجرایی، بخصوص مدیریت بحران شهرستان کوثر تا حداکثر تلاش خود را برای تجهیز پای لنگ ناوگان مدیریت بحران شهری انجام دهند.

صفحه‌ها