• همزمان با عاشورای حسینی، گروههای کثیری از عاشقان اهل بیت (ع) در نقاط مختلف شهرستان سرعین با برپایی آیین‌های شبیه‌خوانی و دسته های عزاداری به سوگواری مولای خود می پردازند.

تازه ها

اخبار ويژه سرعین

دادستان سرعین:
دادستان عمومی و انقلاب سرعین از دستگیری فردی با دو کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یکی از روستاهای سرعین خبرداد.
سومین جشنواره آدم برفی با حضور مردم و هنرمندان این رشته در شهر توریستی سرعین برگزار شد.
رحمانی فضلی، وزیر کشور در نامه ای به مهندس بهنام جو، استاندار اردبیل با تبدیل روستای اردیموسی مرکز بخش سبلان شهرستان سرعین به شهر موافقت کرد .
رییس آموزش و پرورش سرعین:
رییس آموزش و پرورش سرعین گفت:تصویر غیرواقعی و چهره ای بزک از رژیم طاغوتی پهلوی در فضای مجازی به جوانان و نسل های بعد انقلاب نشان داده می شود.
در پی بارش برف و برودت هوا؛
بارش برف و برودت هوا مدارس شهرستان سرعین را به تعطیلی کشاند و جاده های روستایی را مسدود کرد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرعین گفت :خودروی زانتیایی که چندماه پیش در سرعین ربوده شده بود یک اختلاف حساب خانوادگی بوده و سرقتی در کار نبوده است.
مسئول اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرعین گفت: برای اینکه بتوانیم آموزش های لازم را برای ارتقای خدمات گردشگری مناسب به میهمانان انجام دهیم آموزش ها را از دوران ابتدایی شروع کردیم .
نائب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس:
نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت:رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم با پشت میز نشینی مسئولین حل نخواهد شد، دولتی ها در بین مردم حضور پیدا کرده و مشکلات را بررسی و حل کنند.
طوفان باعث تعطیلی مدارس سرعین شد و زلزله های دوقلو به سرعین هم رسید.
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین ؛
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین گفت:از ظرفیت های دهیاران و پایگاه های بسیج شهرستان بخصوص روستای های شهرستان در زمینه حفظ و مراقبت از آثار تاریخی و فرهنگی نهایت استفاده را خواهیم برد.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اردبیل:
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اردبیل گفت: مرکز توانمندسازی کسب و کار حوزه ICT برای حمایت از شرکتهای دانش بنیان و منتخبان رویدادهای استارتاپی و صاحبان ایده‌های برتر کارآفرینی راه اندازی می شود.
امام جمعه سرعین:
امام جمعه سرعین گفت: باید به بعد اقتصادی کشور توجه کنیم و همچنان قدرت موشکی و نظامی پویایی داریم باید قوای فرهنگی و اقتصادی ما نیز رو به جلو حرکت کند و هراس در دل دشمن بیاندازد.
عضو شورای شهر سرعین:
عضو شورای شهر سرعین گفت: سه شنبه این هفته حکم شهردار جدید سرعین در استانداری اردبیل ابلاغ و اعطا خواهد شد.
پدران شهیدان مختاری همزمان در یک شب به سوی فرزندان شهیدشان شتافتند.
سرگرد رضوان راحلی از چهره معروف قرآنی استان و مسئول دار القرآن سپاه حضرت عباس (ع) اولین فرمانده بومی سرعین و بعنوان چهارمین فرمانده شهرستان توریستی سرعین معارفه شد.

صفحه‌ها