تازه ها

اخبار ويژه کوثر

	سازش یا چالش؛ کدام هزینه بر است؟
یادداشتی به بهانه کودتای 28 مرداد؛
ملتی که تاریخ نمی خواند، اشتباهات تاریخ را دوباره تکرار می کند، پس بیایید تاریخ بخوانیم تا اشتباهات تاریخ در سازش ملت ها با استکبار را تکرار نکنیم.
	حجت الاسلام بیگی: وضعیت معابر و خیابان های گیوی تاسفبار و مایه آبروریزی است
واکنش امام جمعه کوثر به معضل آسفالت شهر گیوی/
امام جمعه کوثر در واکنش به معضل چاله چوله های شهر گیوی گفت: باید ورودی و خروجی شهر را بست و مانع حضور مسافران و گردشگران در شهر شد، چرا که ارائه چنین خدمات شهری با چاله چوله های معابر و خیابانها و نبود حتی یک متر آسفالت در فصل کار مایه آبروریزی و تاسف را دارد.
	افت محسوس ورزشهای تیمی و باشگاهی گیوی در۱۰سال اخیر/اسپانسرها بیشتر به ورزش اهمیت دهند
یک پیشکسوت فوتبال عنوان کرد:
پیشکسوت فوتبال گفت: فعالیت هیات های ورزشی و همینطور ورزشهای تیمی و باشگاهی شهر گیوی در۱۰سال اخیر به طور محسوسی کاهش یافته است که می توان چالش این معضل ورزشی را عدم حمایت اقتصادی، نبود اسپانسر و همچنین وجود معضلات اجتماعی در سطح جامعه عنوان کرد.
 باران تابستانی به گیوی طراوت بخشید/کاهش 13درجه ای دمای هوا درکوثر
با تغییر ناگهانی وضعیت جوی هوا، مه غلیظ قله سبلان و بارش شدید باران در شهر گیوی باعث خوشحالی اهالی منطقه شد.
 اهدای خون 100 نفر از شهروندان کوثری به نیازمندان/تصاویر
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور انجام شد؛
با همکاری هلال احمر کوثر و سازمان انتقال خون اردبیل و بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود اولین گروه از آزادگان به کشور، 100 نفر از شهروندان کوثری خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.
 جای خالی فرهنگ"سینما"یی درگیوی/وقتی دست مردم به"عمار"نمی رسد
شهر گیوی از چالش های نخست حوزه فرهنگ سینمایی رنج می برد، نبود یک خانه سینما یا تماشا خانه در مرکز شهر که درصد بیشتری از فرهنگ ایرانی و اسلامی را به جامعه انتقال می دهد، بیش از پیش احساس می شود.
	سن دولت دوازدهم بالاست/مجلس، به تبع قانون، نظر مردمی را هم مبنای صلاحیت ها قرار دهد
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: رئیس جمهور کشورمان در وزرای پیشنهادی و معرفی شده خود تنها یک وزیر 36 ساله دارد و مابقی وزرا بالای 50 سال سن دارند، این درحالی است که روحانی قول خود مبنی بر جوانگرایی در کابینه را، عملیاتی نساخته و هم اکنون سن دولت 58/2 است.
	آغاز طرح هجرت 3 با فعالیت 120 بسیجی کوثری/3 مدرسه بهسازی و مرمت می شوند
با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان انجام یافت/
120 بسیجی کوثری در قالب 4 گروه جهادی طرح هجرت، متشکل از خواهران و برادران در 3 مدرسه شهرستان کوثر به فعالیت پرداخته اند.
	برند کشوری"به"مغفول مانده است/لزوم برپایی جشنواره ملی در گیوی
امام جمعه کوثر:
امام جمعه کوثر با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از مسئولان در شناسایی و تقویت زیرساخت ها و ظرفیت های شهر گیوی اظهار کرد: با وجود اینکه میوه"به" ازآن شهر گیوی بوده و برند کشوری را دارد ولی متاسفانه هیچ برنامه ای از سوی مسئولان امر در راستای تقویت این ظرفیت بالقوه انجام نیافته است.
	نخستین کلینیک سیار دندانپزشکی استان در کوثر مستقر می شود
با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم؛
با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم، نخستین کلینک سیار دندانپزشکی استان اردبیل در روستای "آقامیرلو"ی شهرستان کوثر مستقر می شود.
	اگر اقتدار موشکی یمان نبود، نشریه تان محل عیش و نوش تکفیری ها بود
پیشکسوت دفاع مقدس در واکنش به مطلب توهین آمیز "قانون":
پیشکسوت 8 سال دفاع مقدس گفت: جای تعجب است که روزنامه ای با نام قانون این چنین حرمت شکنی و بی قانونی را در داخل کشور ترویج می دهد و خود صدای آمریکا را فریاد می زند و پیام آور مطلبی است که می بایست از آمریکا تبعیت کرد؛ درحالی که اگر اقتدار موشکی یمان نبود اینک همین نشریه محل عیش و نوش تکفیری ها بود.
	اختلاف، عامل اصلی توقف پروژه راه آهن اردبیل-میانه است/با وضعیت اعتباری موجود امیدی به تکمیل این پروژه حیاتی نیست
نماینده کوثر و خلخال:
نماینده کوثر و خلخال گفت: اختلاف مسئولان وقت استان اردبیل بر سر تغییر مسیر راه آهن اردبیل -میانه موجب توقف این طرح مهم و حیاتی استان شده است و هم اکنون نیز با وضعیت اعتباری موجود امیدی به تکمیل و بهره برداری از آن نیست.
 مردانی که به اسارت، لباس آزادگی پوشاندند/تصاویر
اینجا دیار 5 بزرگ مرد غرور آفرین 8 سال دفاع مقدس است که سالها به‌رغم حصار دیوارهای سرد و بلند زندان، مردانه زیستند و به اسارت، لباس آزادگی پوشاندند.
دیدار با آزاده ای که 7 سال در اسارت بعثی ها بود/تصاویر
در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی صورت گرفت؛
در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پاسداران و روسای ادارات شهرستان با یدالله شریفی آزاده کوثری دیدار کردند.
 گیوی، پایلوت کشت داروهای گیاهی در اردبیل/تنهاترین کارخانه داروهای گیاهی استان مشکل بازاریابی دارد
گیوی، پایلوت کشت داروهای گیاهی؛
شهرستان کوثر به مرکزیت شهر گیوی از جمله قطب کشت گیاهان دارویی بوده و از آنجا که این منطقه ظرفیت بالقوه‌ای در این خصوص دارد، نخستین کارخانه داروهای گیاهی نیز در مرکز این شهرستان ایجاد شده است که اهمیت گونه های متعدد گیاهان دارویی را در حوزه بهداشت و درمان نشان می دهد.

صفحه‌ها