• 	هیجان انگیزترین پل معلق استان اردبیل+تصاویر
    ماجراجویی نوروزی را در دل دربند مشکول تجربه کنید
    پل معلق پیر تقی، متعلّق به شهرستان گیوی یکی از مناطق بکر، توریستی و البته هیجان انگیز این شهر است که این روز ها میزبان خیل عظیمی از توریست ها و میهمانان نوروزی است.
  • 	مثلث گردشگری گیوی میزبان میهمانان نوروزی+تصاویر
    کوثر؛ دیار ارزان گردشگران/
    آبگرم گیوی، غار یخگان و سد گیوی، سه منطقه نمونه گردشگری شهرستان کوثر با پدیده خاص و منحصر به فرد، تلاقی سه ضلع گردشگری این شهر را تشکیل داده اند که این روزها میزبان هزاران گردشگر و میهمانان نوروزی هستند.

تازه ها

اخبار ويژه کوثر

	از حضور پیشکسوتان و فرهنگیان در کارزار انتخاباتی تا جوانانی که بی محابا وارد میدان شده اند
لزوم انتخاب لایق و اصلح در انتخابات شورای شهر ؛
بدیهی است افرادی که تخصصشان با مقوله‌ای به‌نام مدیریت و برنامه ریزی شهری در زمینه‌های مرتبطی مانند عمرانی و اقتصادی و فرهنگی، تفاوت دارد نباید جایگاهی در بالاترین مرکز تصمیم گیری شهر داشته باشند.
 گیوی؛ سرزمین غذاهای رنگارنگ محلی
این روزها به رغم حضور خیل عظیمی از مسافران نوروزی و گردشگران در شهر گیوی نیاز است برای شناساندن غذاهای محلی این شهر مطالبی عنوان شود که در این گزارش به این موضوع پرداخته ایم.
 از بنر های صورتی تا عمل های سیرتی!
نامگذاری سال 96 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر انقلاب موجب شد تا مسئولین بنر های متعددی را با این عنوان که زیرشان روابط عمومی فلان اداره حک شده است در مقابل ادارات و میادین شهر تدارک ببینند، تا شاید اقدام اولیه ای باشد در راستای عملی تحسین برانگیز!
 شوراهای اسلامی شهر و روستا در کلام رهبر معظم انقلاب
رهبر انقلاب می فرمایند: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجه کنند و آن را جدی بگیرند؛ تحکیم پایه‌های انقلاب، استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابی در کشور می بایست از اهداف آن باشد.
	واردات بی رویه تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است/"اقتصاد" مد نظر رهبری فصل الخطاب مسئولین باشد
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی، گفت: نباید در کوتاهی‌های صورت گرفته در حوزه‌های اقتصادی و واردات بی رویه که تولید و اشتغال کشور را فلج کرده است دنبال مقصر گشت، چرا که اقدام و عملی درون‌زا که کارآیی اقتصادی کشور را بالا می‌برد هنوز از سوی مسئولین مشاهده نشده است.
ثبت تاریخی 20 جاذبه گردشگری شهرستان کوثر/امنیت مسافران نوروزی تامین شده است
شهر گیوی همواره با 75 منطقه توریستی، تاریخی و تفریحی در ایام نوروز از میهمان ‌پذیرترین نقاط استان اردبیل و کشور پهناور ایران اسلامی بوده است و امسال نیز دستگاههای مختلف خود را برای میزبانی مناسب از میهمانان نوروزی آماده می‌کنند.
 بازدید مسئولین از ایستگاه های نوروزی جاده سرچم/فرماندار کوثر به جمع اعضای پویش «نه به تصادفات جاده ای» پیوست
در بازدید مسئولین از ایستگاه های نوروزی جاده سرچم؛
رئیس ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان کوثر به همراه جمعی از مسئولین خدمات رسان از اکیپ های ایمنی و سلامت هلال احمر این شهرستان در جاده سرچم بازدید کرد.
	هیجان انگیزترین پل معلق استان اردبیل+تصاویر
ماجراجویی نوروزی را در دل دربند مشکول تجربه کنید
پل معلق پیر تقی، متعلّق به شهرستان گیوی یکی از مناطق بکر، توریستی و البته هیجان انگیز این شهر است که این روز ها میزبان خیل عظیمی از توریست ها و میهمانان نوروزی است.
	مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی
مدیر آموزش و پرورش کوثر مطرح کرد؛
مدیر آموزش و پرورش کوثر از آمادگی 30 مکان اسکان (اتاق) فرهنگیان برای میهمانان و مسافرین نوروزی در این شهرستان خبر داد.
 آشنایی با صنایع دستی و سنتی شهرستان کوثر+نحوه کار با تار و پود جاجیم
آغاز سال نو فصل بهار طبیعت فرصت مناسبی است تا بار دیگر گذری بر معرفی صنایع دستی و سنتی شهرستان کوثر داشته باشیم.
 تاملی برسطح کیفی و کمّی نامزدهای احتمالی شورای اسلامی گیوی در انتخابات
در آستانه انتخابات، از گوشه کنار شهر خبر می رسد که از هر دو منطقه شهر گیوی نامزد های احتمالی متشکل از نخبگان، فرهیختگان، پیشکسوتان و اکثراً جوانان برای حضور در کارزار انتخاباتی شورای شهر گیوی اعلام آمادگی کرده اند.
	مثلث گردشگری گیوی میزبان میهمانان نوروزی+تصاویر
کوثر؛ دیار ارزان گردشگران/
آبگرم گیوی، غار یخگان و سد گیوی، سه منطقه نمونه گردشگری شهرستان کوثر با پدیده خاص و منحصر به فرد، تلاقی سه ضلع گردشگری این شهر را تشکیل داده اند که این روزها میزبان هزاران گردشگر و میهمانان نوروزی هستند.
	اعضای هیات نظارت بر انتخابات در شهرستان کوثر معرفی شدند+اسامی
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان کوثر، اسامی اعضای هیات نظارت بر انتخابات را در این شهرستان اعلام کرد.
 برف بهاری استان اردبیل را فرا گرفت
بارش برف بهاری در مرکز و جنوب استان اردبیل در حالی معادلات گردشگری اهالی و میهمانان نوروزی را بر هم زد که پایداری این میزان هوای سرد و بارش پراکنده برف و باران در 24 ساعت آینده پیش بینی شده است.
	سال 96 اقتصادی تر از سال گذشته/لزوم تمرکز بیش از پیش دولت بر امر تولید و اشتغال
از تلخی کام مردم طبقه ضعیف در سال 95 تا فاصله آماری مسئولین از انتظارات مردم و رهبری؛
رهبر معظم انقلاب همچون سالهای گذشته، سال 96 را به الگوی گیری از سیاست های اقتصاد مقاومتی معطوف کردند و با مطرح ساختن تلخی‌ها و سختی‌های سال قبل مربوط به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تولید و اشتغال را لازمه اعمال مسئولان برشمردند.

صفحه‌ها