تازه ها

اخبار ويژه کوثر

	کاش عید نمی آمد!/قیمت های نجومی در بازار پدرها را شرمنده کرده است
کاش عید نمی‌آمد!
با نزدیک شدن به عید نوروز و طبیعتی که این ایام به دنبال دارد، تازگی است و مردم همانند یک عُرف برای ساختن ظاهری شیک روانه بازار می‌شوند؛ اما ظاهراَ امسال در این آشفته بازار اقتصادی و بی پولی کمتر کسی مشتاق خرید است.
 معلمان نهضت و آرزویی به نام "استخدام"!
معلمان نهضت از حقوق اندک در برابر قبولی دانش آموختگان تحت تعلیم خود می گویند و آرزو دارند با این تلاش خود عنوان معلمی را با پایه استخدام رسمی در آموزش و پرورش کسب کنند؛ اما این خواسته آنها همچنان در حد آرزو است.
 تحصیل در روستاهای بالای 4 متر برف/تصاویر
پس از بارش یک هفته ای برف و کولاک در مناطق کوهستانی در شهرستان کوثر، ارتفاع برف در برخی از روستاها به 4 متر می رسد و دانش آموزان روستایی در این منطقه با کنار زدن خروار ها برف برای کسب علم و دانش به مدارس می روند.
 کوثر "پلیس+ 10 " ندارد / نارضایتی مردم از سفر‌های اجباری به شهرستان های همجوار
مردم شهرستان کوثر روزانه به خاطر نبود دفتر خدماتی پلیس+10 "خدمات الکترونیک انتظامی" در این شهرستان مجبور به سفر به نزدیکترین شهر همجوار(خلخال با 35 کیلومتر) برای انجام کارهای خود و گرفتن خدمات از این دفاتر می شوند.
	احیای دوباره روستاها با راه اندازی کارگاه های کوچک و زود بازده/واردات بی رویه مانع کارکرد اقتصاد مقاومتی است
کارشناس اقتصاد مقاومتی کوثر تشریح کرد؛
کارشناس اقتصاد مقاومتی در کوثر، با راه اندازی کارگاه های کوچک و زودبازده طی پروسه ای در حوزه صنایع تبدیلی می توان مهاجرتی که هم اکنون اکثر روستاهای شهرستان کوثر را خالی از سکنه کرده است را باری دیگر آباد و اشتغالی متناسب با آن روستا را احیا کرد.
 آسیب شناسی "نَه" جوانان کوثری به ورزش/قلیان سراهایی که هر روز پُر رونق می شوند
با وجود امکانات، زیرساخت و سرانه ورزشی متناسب با جمعیت شهرستان کوثر، جوانان کوثری همچنان از سالن های ورزشی فراری اند؛ این درحالی است که قلیان سراها به برکت وجود همین جوانان روز به روز پُر رونق تر می شوند.
	مرغ پرکشید/سیب و گوجه فرنگی نجومی شدند!
در حالی که یک ماه به عید نوروز مانده، مردم شهرستان کوثر با افزایش قیمت ناگهانی و نجومی برخی اقلام مصرفی و میوه ها مواجه شده اند.
 مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی روستاهای کوثر تعطیل اعلام شد/تمامی مقاطع تحصیلی شهر گیوی دایر است
مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی روستاهای شهرستان کوثر امروز یکشنبه در حالی تعطیل اعلام شد که بر خلاف انتظار اهالی، تمامی مقاطع تحصیلی مرکز شهر گیوی (منطقه 1 و 2 شهری) دایر می باشند.
 جلوگیری از اتلاف 20 هزار قطعه جوجه یک روزه در کوثر
مدیر جهاد کشاورزی کوثر خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی کوثر گفت: با تلاش و همکاری جهاد کشاورزی و اداره راه شهرستان کوثر از اتلاف تعداد 20 هزار قطعه جوجه یک روزه که در برف و کولاک گرفتار شده بودند، جلوگیری شد.
فرماندار کوثر: اینترنت نسل سوم و چهارم در شهرستان کوثر راه اندازی شد
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر گفت: اینترنت نسل سوم (3G) و چهارم (4G) با همکاری مسئولین امر در شهرستان کوثر راه اندازی شد.
محور کوهستانی سرچم بازگشایی شد/تصاویر
جاده سرچم در حوزه استحفاظی آذربایجان شرقی و اردبیل که به علت بارش برف و کولاک شدید برای دومین بار در چند روز اخیر مسدود شده بود؛ هم اکنون توسط راهداران کوثری بازگشایی شد.
 طرح بی اساس " آشتی ملی " با " باغیان " نظام
یادداشت/
برخی‌ها در آستانه انتخابات با پیاده سازی ترفندهایی همچون طرح "آشتی ملی"، خواهان قلمداد ساختن اختلاف ها، مسائل و مشکلات میان مردم یا ... هستند؛ در حالی که بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری "مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟".
	اعلام حمایت جمعی از فرهنگیان، جوانان و بسیجیان کوثری از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+اسامی
طی بیانیه ای صورت گرفت؛
جمعی از فرهنگیان، جوانان و بسیجیان شهرستان کوثر با صدور بیانیه ای حمایت خود را از این جبهه مردمی اعلام کردند.
	مشکل تردد در همه محور های مواصلاتی و ارتباطی اردبیل/سرچم دوباره مسدود شد
به دنبال کولاک و کاهش محسوس دما؛
به همراه بارش برف و کولاک شدید و کاهش محسوس دما، تردد در همه محور های مواصلاتی و ارتباطی استان اردبیل و شهرستانها با مشکل مواجه است.
فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی کوثر گفت: بیش از 150 دانش آموز مدارس کوثر در آزمون علمی امیدان رقابت کردند.

صفحه‌ها