• 	استاندار اردبيل و انتقال آب قزل اوزن به دشت اردبیل
    نماینده سابق کوثر و خلخال:
    نماینده سابق شهرستان‌های کوثر و خلخال با بیان اینکه انتقال آب قزل اوزن به اردبيل گرچه رويايى دست نيافتنى بوده اما تبديل به موضوعى بسيار مهم در راى آوردن و يا نياوردن كانديداها در حوزه‌های اردبيل، خلخال و كوثر شده و خواهد شد.

اخبار ويژه کوثر

 وقتی کشاورزان پول خرید بذر و نهاده های کشاورزی را ندارند!
با به تعویق افتادن 70 روزه مطالبات کشاورزان، اینک برخی از این زحمت کشان حتی پول خرید بذر و نهاده های کشاورزی برای کشت پاییزه گندم در منطقه را ندارند.
 آبگرم گیوی در سال 1339 / تصویر
در تصویر زیر آبگرم گیوی را مشاهده می کنید که در سال 1339 توسط یکی از عکاسان منطقه به تصویر کشیده شده است؛ آبگرم گیوی هم اکنون منطقه نمونه گردشگری در شهرستان کوثر است.
 غذاهایی که با «به» پخت می شوند/گیوی، امتیاز دار میوه «به» در کشور
میوه «به» ضمن اینکه سیستم ایمنی بدن را بالا می‌برد، تقویت‌کننده قلب بوده و اثر مثبتی بر روی فکر و ذهن دارد، از همین رو مصرف «به» برای تجدید و احیای روحیه بسیار مؤثر بوده و شهر گیوی نیز امتیاز دار این میوه استراتژیک در کشور است.
 قدیمی ترین حمام دنیا با قابلیت استحمام و شرب/داش حامامی بنایی شگفت‌انگیز در گیوی
حمام سنگی یا به زبان ترکی"داش حامامی" پس از دوران صفویه توسط یک مرد و زن در میان یک سنگ بزرگ کنده کاری شده و یکی از قدیمی‌ترین حمام دنیا محسوب می شود که هنوز هم توسط مردم منطقه و گردشگران استفاده می‌شود.
 محسن زارعی بعنوان رئیس برتر کل بانک توسعه تعاون کشور معرفی شد
محسن زارعی اندبیلی، رییس بانک توسعه تعاون شهرستان کوثر به عنوان رئیس برتر شعب بانک توسعه تعاون کل کشور معرفی شد.
 انتخاب استاندار بومی یا غیر بومی
مدتهاست انتخاب مدیران علی الخصوص انتخاب استاندار برای استان اردبیل در بورس اخبار قرار گرفته و هر روز افراد مختلفی برای تصدی آن‌ مطرح می شود؛ اما کدام گزینه برای تصدی گری برای استان اردبیل توفیق دارد، بومی یا عیر بومی.
	کوثر و خلخال در تنش آبی شدید
بر اساس شاخص SPEI مشخص شد؛
پهنه خشکسالی هواشناسی کل کشور نشان می دهد که جنوب استان اردبیل در سال 96 با خشکسالی شدیدی مواجه شده است.
	تعطیلات زمستانی مدارس به حداقل می رسد
فرماندار کوثر:
فرماندار کوثر با اشاره به روزهای پیش رو و بارش برف و برودت هوا بیان کرد: به منظور لطمه نخوردن و عدم تعویق در دروس دانش آموزان، تعطیلات زمستانی در مدارس به حداقل می رسد.
 یادواره 100 شهید کوثر و 2 شهید گمنام برگزار می شود
یادواره 100 شهید شهرستان کوثر و 2 شهید گمنام گیوی با حضور اقشار مختلف مردم و با هماهنگی مسئولان شهرستان در محل مسجد جامع شهر گیوی برگزار می شود.
	اخبار مرتبط با معرفی گزینه نهایی استانداری اردبیل کذب است/در حال بررسی نامزد های پیشنهادی هستیم
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل:
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در خصوص معرفی یا انتخاب استاندار اردبیل همچنان در حال بررسی نامزدهای پیشنهادی هستیم و هر آنچه که در فضای مجازی مطرح می شود شایعه است.
 فعاليت هاي عمراني شهرداري گيوي در هفته ای که گذشت/تصاویر
آسفالت و لکه گیری، پاكسازي و هرس درختان، ساخت طرح آبخوري، کانیووگذاری، زيباسازي و اصلاح آبروی محدوده مسجد جامع از جمله فعالیت های یک هفته اخیر شهرداری گیوی است.
	قرار نیست در برابر زیاده خواهی ترامپ سکوت اختیار کنیم
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در واکنش به سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در واکنش به سخنان رئیس جمهور آمریکا، گفت: جمهوری اسلامی ایران تا به این لحظه زیر بار ظلم و زیاده خواهی های شیاطین و کفار نرفته و نخواهد رفت؛ قرار نیست در برابر زیاده خواهی ترامپ سکوت اختیار کنیم.
 فصل برداشت زالزالک وحشی از دامنه های شهرستان کوثر آغاز شد/تصاویر
همزمان با آغاز فصل پاییز انواع سیفی جات و میوه های کوهی از دربند ها و دامنه های شهرستان کوثر برداشت می شود که یکی از آنها "زالزالک" وحشی زرد و قرمز رنگ است.
	پدر و پسر در یک قدمی دو مسئولیت خطیر
دست انداز در انتخاب استاندار اردبیل و شهردار گیوی؛
استان اردبیل از دیرباز شاهد وسواس سیاسی و یا بی مهری در انتخاب زود هنگام استاندار بوده و هم اکنون گزینه ای از سوی نمایندگان و یا وزیر کشور نیز معرفی نشده است؛ هرچند اقبال عباسی اینک مسند سرپرستی استانداری اردبیل را به عنوان یک شخص بومی در اختیار دارد.
	دفتر خدمات الکترونیک انتظامی"پلیس +10" در گیوی افتتاح شد
پس از سال ها انتظار:
پس از سالها انتظار و با حضور مسئولان شهرستانی، دفتر پلیس+10 شهرستان کوثر در مرکز شهر گیوی با ارائه خدمات الکترونیکی افتتاح شد.

صفحه‌ها