تازه ها

اخبار ويژه مشکین

بخشدار مرکزی مشگین‌شهر:
بخشدار مرکزی مشگین‌شهر گفت: همایش مردان یخی با حضور بیش از 30 نفر از رکورداران کشور در مشگین‌شهر برگزار می شود.
رفت و آمد در کوچه‌ها به سختی انجام می‌گیرد؛
مردم مشگین‌شهر از دیروز شروع به برف روبی حیات خود کرده و آن را در کوچه‌ها انباشته‌اند به طوری که در برخی از کوچه‌ها رفت و امد به سختی انجام می‌گیرد لذا لازم است شهرداری با دستگاه های برفروبی نسبت به بازگشایی کوچه ها اقدام کنند.
طی آیینی ناصر جهانگیرزاده به عنوان رئیس جدید اتحادیه اصناف مشگین شهر معرفی شد.
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر تاکید کرد؛
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر گفت: مواد مخدر علاوه بر ضرر و زیان اقتصادی آسیب‌های جبران ناپذیری در ساختار فرهنگی و اجتماعی جامعه به بار آورده است لذا راه اندازی سریع مرکز درمانی معتادان TC در مشگین‌شهر امری ضروری است.
بارش برف سنگین از دیروز در شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده و همچنان به آرامی در حال بارش است و این شهرستان زیر انبوهی از برف و سرما فرو رفته اما خبری از ستاد بحران نیست.
امام جمعه مشگین‌شهر عنوان کرد؛
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: با بارش برف شهر به هم ریخته و به تعطیلی کشیده شده است به طوری که کوچه و خیابان‌های این شهر برای رفت و امد عمومی بسته شده اما هنوز خبری از ستاد بحران شهرستان نیست.
9 سال گذشت؛
امام جمعه لاهرود گفت: مدرسه شبانه روزی لاهرود 9 سال پیش شروع شده که در حال حاضر با 95 درصد پیشرفت فیزیکی بلاتکلیف مانده است.
با حضور هیئت امنای محلات 26 گانه مشگین‌شهر/
با حضور هیئت امنای محلات 26 گانه شهرستان مشگین‌شهر جبهه مردمی انقلاب اسلامی مشگین‌شهر اعلام موجودیت کرد.
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: برای رفع مشکلات معابر شهرستان 750 تن قیر به شهرداری واگذار شده که با مساعت شدن وضعیت جوی عملیات آسفالت زیر آغاز می‌شود.
کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی:
کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: آینده کشور زمانی تضمین می‌شود که خواص، عوام را به خوبی هدایت کند چرا که در انتخابات، عوام بدون اطلاع و آگاهی از فرد و در لحظات پایانی تصمیم می‌گیرد و این به ضرر کشور است.
در آستانه برگزاری جشنواره مردان یخی/
در آستانه برگزاری جشنواره مردان یخی پوستر جشنواره زمستانی مردان یخی در شهرستان مشگین‌شهر رونمایی شد.
امام جمعه ، نماینده و فرماندار شهرستان/
چرا دستگاه‌های ارشد اجرایی و نظارتی و ارشادی شهر فکری به مظلومیت این مردم با حیا نمی‌کنند خدا می داند.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: آمریکا روزی در اوج قدرت بود اما نتوانست هیچ غلطی بکند اکنون که ایران در اوج قدرت قرار گرفته هیچ یک از دشمنان اسلام نمی‌توانند غلطی بکنند.
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت:در شرایط کنونی دولت تدبیر و امید علی رغم مشکلات مالی، در توان خود را در جهت توسعه و عمران روستاها بکار بسته و عمران روستایی با سرعت و جدیت اجرا می‌شود.
همزمان با 21 بهمن ماه/
مردم شهرستان مشگین‌شهر همزمان با سراسر کشور ساعت 21 امشب، به یاد تکبیرهای بهمن 57، بانگ الله اکبر را در آسمان طنین انداز کردند.

صفحه‌ها