تازه ها

اخبار ويژه مشکین

امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تامین امنیت و رفاه جامعه در گرو نقش آفرینی مسئولان در جامعه است چرا که در این صورت زمینه توسعه جامعه فراهم می‌شود.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: شورا علاوه بر انتخاب شهردار، باید در جهت توسعه شهر نیز برنامه ریزی داشته باشد تا کارها به نحو احسن پیش رود چرا که شهر ویترین خدمات دولت و نظام در کشور است.
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن؛
به مناسبت فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن با حضور مسئولان ارشد شهرستان از آزادگان این شهرستان دیدار انجام گرفت و در مراسمی از آنان تجلیل به عمل آمد.
به مناسبت شهادت ناجوانمردانه شهید حججی/
انسان با مشاهده جوان کم سن و سالی که کلی امید و آرزو برایش می توان تصور کرد احساس شرمندگی می کند و باید خطاب به این اسوه ایثار و همرزمان ایشان بگوییم: ما هم شرمساریم و احساس حقارت می کنیم!
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در حکمی رضا فرج‌پور را به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مشگین‌شهر منصوب کرد.
یک منبع موثق:
یک منبع موثق گفت: علی فتحی با 26 سال سابقه مدیریتی گزینه نهایی برای تصدی پست شهرداری مشگین‌شهر شد که با شروع دوره جدید شورا شهر معرفی می‌شود.
شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: 80درصد کارهای شهرداری الکترونیک انجام گرفته و به زودی شهرداری مشگین‌شهر به شهرداری الکترونیک تبدیل می‌شود.
مجری پروژه مجتمع آهن و فولاد قائم سبلان:
مجری پروژه مجتمع فولاد قائم سبلان گفت: کل سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از مجتمع آهن و فولاد سبلان برای توسعه و اشتغال در خود شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری و هزینه شود.
با حضور مسئولان شهرستان و استانی/
با حضور مسئولان شهرستان و استانی سینما پل‌معلق در مجموعه گردشگری نور سبلان شهرستان مشگین‌شهر افتتاح شد.
آتش سوزی دیگر در مشگین‌شهر/
شب گذشته قسمت عظیمی از مراتع اناریری لاهرود و مراتع کوه متصل به زمین تیراندازی در آتش سوخت.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در شأن ملت ایران رفتار کنند و عکس سلفی برخی از نمایندگان با خانم موگرینی دور از عرف دیپلماتیک بود و این نمایندگان باید از ملت عذر خواهی کنند.
در طول این هفته سومین آتش‌سوزی در شهر لاهرود اتفاق افتاد و اینبار دیزمان درسی دچار حریق شد.
در مراسم افتتاحیه جشنواره عسل مطرح شد؛
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سالانه 87 هزار تن عسل در این کشور تولید می‌شود که استان اردبیل با تولید 6200 تن، رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص داده است.
به دنبال آتش سوزی اخیر که خسارات قابل توجهی به باغات شهر لاهرود وارد کرده بود این بار باغات بیوک بلاغ نیز دچار حریق شد.
مدیر بنیاد مسکن روستایی شهرستان مشگین‌شهر:
مدیر بنیاد مسکن روستایی شهرستان مشگین‌شهر گفت: طرح هادی روستایی در افق 10 ساله تعریف شده و براساس رشد جمعیت روستاها این طرح اجرا می‌شود.

صفحه‌ها