تازه ها

اخبار ويژه مشکین

امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: دستگاه قضایی باید با ثروت‌های باد آورده از راه حقوق‌های نجومی و وام‌های کلان با عدالت برخورد کند و در تحقق عدالت الهی پیشرو باشد.
بعد از 3 سال تاخیر؛
در تابستان سال جاری کمربندی سبز در قالب اردوهای جهادی توسط بسیج سازندگی سپاه مشگین‌شهر و شهرداری مشگین‌شهر عملیاتی می‌شود.
بیانیه مجمع بسیج شهرستان مشگین‌شهر؛
مجمع بسیج شهرستان مشگین شهر طی بیانیه ای، از مسئولان خواستند تا بعد از پایان رقابت های انتخاباتی، با رفاقت و وحدت و یکدلی برای خدمت هر چه بیشتر به مردم، کمر همت بسته و از تفرقه بپرهیزند.
دغدغه اقتصادی رییس دولت، مستلزم تلاش بود و توانمندی، امّا صحنه سیاست بازی درست به مثابه صحنه تئاتر یک خرده هنر می‌خواهد تا مردم را به نمایش‌هایی سرگرم کنی تا ساعاتی را خوش باشند و از اقتصاد سوألی نکنند.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تحریم‌های اخیر مجلس سنای آمریکا، تاثیری در قدرت نظامی و دفاعی این کشور ایجاد نکرده است.
رأی مردم و یا حس قدرت پرستی و یا شاید هم مقدمه چینی برای سازش‌های برجامی دیگر، کدام یک سبب تناقض پراکنی‌ها و تحریف سازی‌ها از سوی آقای روحانی می شود؟
همزمان با سراسر کشور و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم شهرستان مشگین‌شهر نیز به راهپیمایی می‌پردازند.
فرماندار مشگین شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: به زودی طرح جامع گردشگری قوتورسویی شهرستان مشگین‌شهر تدوین و عملیاتی خواهد شد.
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان نزدیک است، چفیه اتحادتان را علم کنید.
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر:
رئیس شورای اسلامی مشگین‌شهر گفت: شهرداری مشگین شهر بالغ بر 200 میلیارد ريال بدهی دارد که در مقابل 400 میلیارد ريال از دستگاه‌ها، اشخاص، ماده 100، زمین‌های شهرداری، واحدهای تجاری شهرداری و ... دریافتی دارد .
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکا ایران را تنها چالش‌گر جدی در این منطقه برای خود می‌داند و با این تحریم‌ها از ظهور یک رقیب هم شأن و جدی در مناطق دیگر که بتواند قدرت برتر و نظم مطلوب آن را به چالش بکشد، جلوگیری می‌کند.
حال حکایت ما با آمریکا و برخی کشورهای مستکبر شبیه حکایت است که ما هرچه امتیاز دهیم و راه بهانه گیری را ببندیم آنها حقوق بشر و برنامه موشکی و هزاران چیز دیگر را پیش خواهند کشید .
قابل توجه نماینده محترم؛
طبق قانون وزارت ارشاد موظف به مشارکت در ایجاد، توسعه و تجهیز سینماهای وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لذا نماینده شهرستان به جای مرور بر قانون بهتر است برای زیر ساخت تنها سینمای مشگین‌شهر چاره‌ای اندیشه کند که از 10 سال پیش متروکه مانده است.
بار اضافی کامیون و باریک بودن مسیر تردد و اتصال با کابل برق باعث آتش سوزی کامیون حامل علوفه در روستای پریخان شد.
فرماندار مشگین‌‌شهر:
فرماندار مشگین‌‌شهر گفت:باید ذهنیت اشتغال‌زایی از استخدام دولتی به سمت سرمایه گذاری و کارآفرینی توسط بخش خصوص حرکت کند.

صفحه‌ها