تازه ها

اخبار ويژه مشکین

برخی از معابر پرتردد شهر به علت افزایش ترافیک و نبود مسیر مناسب برای رفت و آمد نارضایتی عمومی را به همراه داشته و از شهردار مشگین‌شهر خواستار رفع این مشکل هستند.
عمده درآمد مردم شهرستان مشگین‌شهر از راه کشاورزی تامین می‌شود که آ‌ن هم به علت عدم وجود بازار مناسب و یا بلاهای طبیعی از بین می‌روند و مردم مجبور هستند امورات زندگی خود را در سخت ترین شرایط سپری کنند.
در بازدید فرماندار و شهردار مشگین‌شهر از مرکز آتش نشانی این شهر مطرح شد؛
به دنبال حادثه ساختمال پلاسکو در تهران، فرماندار و شهردار مشگین‌شهر از تنها مرکز آتش نشانی شهرستان بازدید کرده و مشکلات انان را از نزدیک پیگیر شدند.
در دومین روز از بهمن ماه/
در دومین روز از بهمن ماه بارش برف شهرستان مشگین‌شهر را سفید پوش و مسیر رفت و آمد را لغزنده کرد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: جشن‌های انقلاب باید در شأن انقلاب اسلامی باشد و از جشن‌های و موسیقی‌های با هزینه سرسام آور که با روح انقلاب نیز همخوانی ندارد پرهیز شود.
عضو موسسه فرهنگی قفقاز:
عضو موسسه فرهنگی قفقاز گفت: عمده پیام حادثه 19 ژانویه اسلام خواهی و ایران خواهی است چرا که تزار شوروی در سال‌های متمادی تلاش کردند تا با ابزارهای مختلف مردم آذربایجان را از ایران دور کنند اما مردم در این روز ثابت کردند که دست از ایران و اسلام بر نمی‌دارند.
دادن "پاداش" از چنان اهميتي برخوردار است كه از آن به عنوان يكي از منابع قدرت مدير تحت عنوان «قدرت پاداش» ياد مي‌شود و از آن به منظور كنترل عملكرد افراد استفاده می‌شود.
سرپرست فرماندار مشگین شهر:
سرپرست فرماندار مشگین شهر گفت: قاچاق کالا و ارز آفت جدی نظام اقتصادی کشور است.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: در برخی از ادارت شاهد هستیم که کارمندان وقت اداری خود را صرف صبحانه می‌کنند در حالی که این مسئولان وقت خود را در قبال حقوق به فروش رسانده اند و باید در خدمت دولت و مردم باشد.
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت: همزمان با دهه مبارکه فجر بیش از 36 پروژه با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ريال افتتاح می‌شود.
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر خبر داد؛
سرپرست فرماندار مشگین‌شهر گفت: تا پایان سال آینده 11 درمانگاه روستایی در مشگین شهر احداث می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر:
رئیس شبکه بهداشت و درمان مشکین‌شهر گفت: بیمارستان مشگین‌شهر از لحاظ تجهیزات هیچ کمبودی ندارد اما متاسفانه با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم.
شایعه شیوع آنفلوانرای پرندگان که جدی گرفته نمی شود؛
در حالی مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل در خصوص شیوع انفلوآنزای مرغی در اردبیل هشدار داده اما در روزهای گذشته تصاویری از کشتار غیربهداشتی طیور در بستر خیاوچایی منتشر شد که هیچ مسئولی نسبت به آن واکنش نشان نداد.
برخی از مسئولین شهرستان مشگین شهر به بهانه اینکه مجوز مصاحبه نداریم از پاسخ به مشکلات مردم شانه خالی می‌کنند و یا به جای پاسخ دهی به رسانه‌ها آنان را تهدید می‌کنند.
سرپرست فرمانداری مشگین شهر:
سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر گفت : به منظور جلوگیری از رعب و وحشت حاصل از تیر اندازی و خون ریزی و نیز آلودگی محیط زیست اجرای طرح تفکیک حیوانات و سگ های سالم از سگ های ناسالم باید اجرا شود.

صفحه‌ها