تازه ها

اخبار ويژه مشکین

کاروان محرومیت زدایی بسیج سازندگی مشگین‌شهر به منظور رفع مشکلات روستای مشیران از توابع بخش مرادلو اردو زد و مشکلاتی همچون آب شرب، برق، مراتع و ... بررسی و راه‌اندازی خانه هلال برای این روستا به تصویب رسید.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: تاکنون دو کیلومتر از محور گردشگری قینرجه آسفالت‌ریزی شده و مابقی مسیر نیز با جدیت ادامه دارد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مسئولان کم کاری کرده ‌اند و محصولات تولیدی کشاورزان بر زمین مانده و تدابیری برای صادرات محصولات کشاورزان ندارند.
دادستان شهرستان مشگین‌شهر:
دادستان شهرستان مشگین‌شهر گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر زندانی شدن 15 نفر در منزل بزرگنمایی شده چرا که تنها دو واحد بودند که به صورت غیر قانونی به باغ همسایه تجاوز کرده بودند.
فرماندار مشگین‌شهر:
فرماندار مشگین‌شهر، در خصوص قطع درختان، گفت: از آنجایی که باغات از املاک شخصی افراد است نمی‌توان جلو قطع آن را گرفت.
عصر امروز بر اثر انحراف و واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در محدوده ارباب کندی 6 نفر از دانش آموزان مصدوم شدند.
رئیس جهاد کشاورزی مشگین‌شهر:
رئیس جهاد کشاورزی مشگین‌شهر گفت: دولت تامین کننده زیر ساخت است و هیچ تعهدی برای احداث کارخانه و یا راه اندازی صنایع تبدیلی ندارد.
انتظار می‌رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.
با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه آذربایجان/
با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه آذربایجان کلنگ احداث نیروگاه 5/18 مگاواتی در مشگین‌شهر بر زمین زده شد.
چند نفر از موتلفین نماینده فعلی شهرستان مشگین شهر در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی رقیب وی خواهند بود؟
مردم شهرستان مشگین‌شهر خاطرات خوبی از تاسیس شرکتی برای استخراج و احداث کارخانه مس و همچنین اتفاقات ناگوار شرکت لنت گستر ندارند لذا امید است اتفاقات ناگوار شرکت مس و لنت گستر دو باره تکرار نشود.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور:
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور گفت: بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال 95 ، باسوادی در کشور به 85 درصد افزایش یافته است.
به منظور تکریم بیماران می‌بایست سیستم نوبت گیری آنلاین برای کلینیک تخصصی راه اندازی شود تاز طریق سامانه اینترنتی نوبت گیری کرده و فرم پذیرش خود را تکمیل کنند.
پذیره نویسی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان با هدف جلب مشارکت های مردمی و تسریع در رشد، توسعه و هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی و عمرانی آغازشد.
رئیس یگان حفاظت امور اراضی استان گفت: از اول سال جاری تا به امروز 150 هزار متر مربع از اراضی تصرف شده بود که با هماهنگی دستگاه قضایی از متصرفین خلع ید و رفع تصرف شده است.

صفحه‌ها