تازه ها

اخبار ويژه مشکین

امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: برخی مسئولان در آستانه برگزاری انتخابات با تزریق پول به دهیاری‌ها محرومان را یاد می‌کنند تا رأی جمع آوری کنند و این طمع انتخاباتی است که مردم باید آگاه باشند و دست رد بر سینه چنین افرادی زنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مشگین‌شهر:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مشگین‌شهر از رونمایی نرم افزار معرفی شهدای دانش‌آموز در شهرستان خبر داد.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب مشگین‌شهر طی بیانیه‌ای عنوان کرد؛
به دنبال دخالت آشکار و جانبدارانه نماینده دولت در شهرستان و رئیس هیأت اجرایی انتخابات جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور بیانیه‌ای ضمن ابراز نگرانی شدید از این گونه جهت دهی‌ها و مدیریت در روند انتخابات این تحرکات را از مصادیق بارز مهندسی انتخابات عنوان کرد.
با تصویب شورای راهبردی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی/
با تصویب شورای راهبردی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی، عیوض سیف الله زاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در مشگین‌شهر انتخاب و معرفی شد.
رئیس جمهوردر قزوین اظهار کرده بود که برخی حقایق را به مردم خواهم گفت حال آقای رئیس جمهور شما در چند روز آینده هر چه دلتان خواست بگویید امّا از حقایقی که در این مطلب اشاره شده هم بگویید.
با روی کار آمدن دولت یازدهم و برنامه این دولت برای بهره برداری از بحث مذاکرات هسته ای بودجه این دستگاه بزرگ فرهنگی و رسانه ای دستاویز دولت شد تا از این طریق حلقوم صدا وسیما در دست عده ای انحصار طلب قرار گیرد.
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل/
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین‌شهر افتتاح شد.
خسارت تندباد بر معابر عمومی مشگین شهر؛
وزش تند باد و بارش باران پراکنده از دیشب در مشگین شهر آغاز شده است و با توجه به افزایش دما و احتمال ذوب شدن برف در ارتفاعات، احتمال جاری شدن سیل وجود دارد.
از محل اعتبارات مسابقات آسیایی؛
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین‌شهر گفت: کفپوش سالن دو هزار نفری شهرستان مشگین‌شهر با اعتبار بالغ بر 150 میلیون تومان از محل اعتبارات بازی‌های آسیایی در استان اردبیل تعویض می‌شود.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشگین‌شهر:
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشگین‌شهر، گفت: 610 واحد تعاونی در این شهرستان وجود دارد که 175 واحد فعال بوده و 1693 مشغول بکار هستند و مابقی تعاونی‌ها نیز در دست اجرا و نیمه فعال هستند.
در روزهای حساس کشور؛
دولت با تمام قوا در حال تدارک برای فتح سنگر قوه مجریه در روز 29 اردیبهشت است و با تمام توان رسانه ملّی را قرق کرده است و مردم به فراموشی سپرده شده است.
جبهه مردمی مشگین‌شهر با صدور بیانیه اعلام کرد/
جبهه مردمی شهرستان مشگین‌شهر با صدور بیانیه‌ای از صدا و سیما خواست تا با درک حساسیت موضوع انتخابات هر گونه شائبه جانبداری از دولت یازدهم را از خود دور سازد.
درست در آستانه انتخابات و در اوج رکود اقتصادی، بازی سهام عدالت و مراحلی برای دادن سود سهام عدالت به مردم تعیین می شود که بعد از زمین خوردن برجام و با وجود تورم و رشد گرانی انسان نمی تواند باور کند که سود وعده داده شده واقعی باشد.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: اظهار نظر شورای نگهبان میزان برای مردم است و هر کس نظر شورای نگهبان را رد کند فساد کرده است.
فرماندار مشگین شهر:
فرماندار مشگین شهر گفت: در جریان سیل اخیر بخش شیلات شهرستان مشگین‌شهر بیش از 13 میلیارد ريال خسارت دیده است.

صفحه‌ها