اخبار ويژه مشکین

شهردار مشگین‌شهر:
شهردار مشگین‌شهر گفت: شهرداری به دنبال کارهای زیربنایی و اساسی است تا ماندگار شود لذا عملیات عمرانی در سطح شهر با رعایت استانداردهای لازم به سرعت در حال اجراست.
معاون فرماندار مشگین‌شهر:
معاون فرماندار مشگین‌شهر گفت: بسیج به عنوان نهاد مردمی در جهت رفع محرومیت شهرستان وارد عمل شده است لذا مسئولان می‌بایست در این راستا مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.
امام جمعه مشگین‌شهر:
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: فتح خرمشهر نشان از اراده پولادین ملت بود که با پایداری و دشمن شناسی و عزم جدی دفاع کردند و زمینه شکست دشمن را فراهم کردند.
فرماندار مشگین‌شهر در دیدار با منتخبین شورا شهر:
فرماندار مشگین‌شهر گفت: نگاه تخصصی به مشکلات مدیریت شهری و عمل به قانون و تعامل دو سویه و سازنده با مسئولان باید در اساس فعالیت های اعضای شورای شهر باشد.
همزمان با آغاز برنامه‌های سوم خرداد ماه/
همزمان با آغاز برنامه‌های سوم خرداد ماه 51 امین سالن فرهنگی و ورزشی استان در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
طی پیامی مشترک؛مسئولین ارشد شهرستان مشگین شهر با صدور پیامی مشترک/
مسئولین ارشد شهرستان مشگین شهر با صدور پیامی مشترک از حضور حداکثری و هوشمندانه مردم همیشه در صحنه تقدیرو تشکر کردند.
لیست و آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی مشگین‌شهر به شرح ذیل است که از این تعداد هفت نفر به عنوان عضو اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل می‌باشند.
ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان مشگین شهر بعد از پایان انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.
با پایان شمارش آرای شورای اسلامی مشگین‌شهر نفرات منتخب شورای شهر مشگین‌شهر مشخص شدند.
در ایام تبلیغات انتخاباتی تخلّفات آشکاری از سوی مجریان انتخابات در شهرستان مشگین شهر صورت گرفته است.
شهردار مشگین شهر:
شهردار مشگین شهر گفت: طبق وعده هایی که به شهروندان داده بودیم عملیات لکه گیری خیابانهای سطح شهر پایان یافته و اکنون با مساعد شدن شرایط جوی نهضت آسفالت خیابانهای شهر در نقاط مختلف آغاز شده است.
شهردار مشگین‌شهر خبر داد؛
شهردار مشگین‌شهر از آغاز دوباره عملیات عمرانی میدان بیضوی خبرداد و گفت: این پروژه بدلیل برخی از مشکلات و ابهامات قانونی در روند واگذاری با دستور دادستان محترم دچار وقفه ای چند ماهه شده بود که خوشبختانه این مشکلات رفع شده است.
جمعی از مردم روستای خنجر طی تماسی اظهار کردند که بیش از 15 روز است که آب شرب روستاقطع شده است.
از قدیم گفته شده تخم مرغ دزد، شتردزد هم می شود، کسی که در یک مورد و یا چند مورد می تواند دورغ بگوید در سایر موارد نیز مثل آب خوردن دروغ خواهد گفت.
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در مشگین‌شهر:
رئیس ستاد حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان مشگین‌شهر گفت: این اعتلاف علیه ناکارآمدی دولت فعلی است و قطعاً این همگرایی قطعاً به نفع مردم خواهد بود.

صفحه‌ها