تازه ها

اخبار ويژه گرمی

	ثبت نام بیش از76هزار نفر در سامانه سیب در گرمی
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی خبر داد؛
رئیس دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی گفت: بیش از 76هزار نفر از کل جمعیت شهرستان گرمی در سامانه یکپارچه بهداشت سیب ثبت نام کرده اند.
	آبگیری سد عمارت و تازه کند انگوت تا پایان سال 96
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل مطرح کرد؛
اصغر سلیمان زاده مدیر شرکت آب منطقه ای اردبیل در جلسه بررسی حوزه آبی شهرستان گرمی گفت: سد عمارت و تازه کند بخش انگوت تا پایان سال 96 آبگیری می شود.
فقط 19 روستای شهرستان گرمی اینترنت پرسرعت دارند
مدیر شرکت مخابرات گرمی:
مدیر شرکت مخابرات گرمی مغان گفت:‌ از 322 روستای شهرستان گرمی فقط 19 روستا از خدمات اینترنت پرسرعت بهره مندند.
امریکا و انگلیس در جنایت آل سعود در یمن و بحرین شریکند/ مسئولین عملکرد خود را به مردم گزارش دهند
حجت الاسلام و المسلمين دكتر صفري:
امام جمعه گرمی گفت: عربستان با کشتار 2هزار و 600 کودک و 16هزار نفر مجروح، جنایت وحشتناکی در یمن و بحرین خلق کرد که امریکا و انگلیس در این جنایت شریکند،
جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر در گرمی برگزار شد
رئیس کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه‌فجر گرمی در این جلسه گفت: روستائیان و عشایر انتظار دارند که توجه به این جمعیت مولد و موثر بیشتر باشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی:
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی از مردم خواست هرگونه تلفات پرندگان اهلی و غیر اهلی را به شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی و یا خانه‌های بهداشت گزارش دهند.
	۱۰۰۰ فقره تسهیلات ازدواج در اردبیل پرداخت می‌شود
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران اردبیل:
مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شعبه استان اردبیل گفت: یک هزار فقره تسهیلات ازدواج از طریق شعب بانک مهر ایران در سراسر استان به متقاضیان اعطا می شود.
رشد طبیعی بیش از 46 نوع گونه گیاه دارویی درگرمی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت:‌ بیش از 46 نوع گونه گیاهی دارویی در شهرستان گرمی وجود دارد که به صورت طبیعی رشد می‌کند.
عصر امروز رخ داد؛
تصادف دلخراش عصر امروز در جاده گرمی-بیله‌سوار در مسیر انجیرلو 3 فوتی و 2 مجروح در پی داشت.
امام جمعه گرمی:
امام جمعه گرمی گفت: عده‌ای از مردم به دلیل بیکاری در بازار مشغول دست‌فروشی هستند و امیدوارم مسئولان با رعایت حقوق آنها این بازار را ساماندهی کنند.
 مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در گرمی برگزار شد
مراسم بزرگداشت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع گرمی برگزار شد.
	کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار می رسد
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی:
معاون جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: بخاطر افزایش علم و آگاهی کشاورزان به اهمیت تغییر الگوی کشت وافزایش اقلام حبوبات در بازار، انتظار می رود کشت حبوبات امسال به بیش از 7 هزار هکتار برسد.
	دلیل اصلی مهاجرت در گرمی اشتغال است
استاندار اردبیل مطرح کرد؛
استاندار اردبیل گفت: دلیل اصلی مهاجرت در گرمی نبود اشتغال است و در این خصوص دستگاه‌های دولتی موظف هستند نسبت به تامین زیرساخت‌های لازم و ارائه تسهیلات ویژه به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال کمک کنند.
	تعطیلی طرح های تولیدی در زندگی مردم اثر می گذارد
امام جمعه گرمی:
امام جمعه گرمی با بیان اینکه بوروکراسی اداری بجای حل مشکلات مردم و صاحبان طرح ها، آنها را سر در گم می کند، گفت: ما باید راههای رضایتمندی مردم را پیدا کنیم و با ارائه راه حل مناسب اعتماد آنها را نسبت به مسئولین بیشتر کنیم.
مدیر جهاد کشاورزی گرمی:
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، پروژه تا شروع فصل زراعی سال آینده به بهره برداری می رسد.

صفحه‌ها