• مشاور رئیس مجلس؛
    مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های مجدانه نمایندگان مردم استان در مجلس و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل واگذاری کشت و صنعت مغان ملغی شد.

تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

برخورد دو خودروی سواری در جاده اردبیل - پارس آباد 2 کشته و 1 مجروح بر جای گذاشت.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس‌آباد گفت: ۵۶۰ دانش‌آموز پارس‌آبادی در قالب ۱۴ اتوبوس به مناطق عملیاتی کشور اعزام شدند.
مشاور رئیس مجلس؛
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های مجدانه نمایندگان مردم استان در مجلس و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل واگذاری کشت و صنعت مغان ملغی شد.
در این اوضاع و شرایط بیم آن می رود که در ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان تمرکزها تنها بر روی یک ادله خاص باشد، فلذا انتظار می رود سایر ابهامات جدی این معامله نیز مدنظر قرار بگیرد و مسئولین با تمام توان آخرین فرصت ها را برای گرداندن این گنجینه عظیم از دست ندهند.
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: امروز توطئه‌های دشمنان در سایه ولایت شکست می‌خورد و دنیا باید تروریسم را نابود کند که به صراحت اعلام می‌کنم آل سعود عامل اصلی تروریسم است.
آخرین خبرها از واگذاری کشت و صنعت مغان؛
در واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی، انتقادهای زیادی به نحوه واگذاری و تعیین قیمت برای فروش این مجموعه مطرح شد که در ادامه اعتراضات این واگذاری در حال حاضر به تعلیق در آمده است.
آیین تکریم و معارفه رؤساي سابق و جدید شرکت آب و فاضلاب شهری پارس آباد، روز پنجشنبه طی مراسمی در دفتر فرمانداري شهرستان پارس آباد برگزار شد.
حضور پزشکان جهادگر در پارس آبادمغان لبخند رضایت را بر لبان اهالي مناطق محروم اين شهرستان به ارمغان آورده است.
رادیولوژی دیجیتال بيمارستان امام خميني(ره) پارس آباد مغان امروز با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان اين شهرستان افتتاح شد.
امام جمعه جعفرآباد:
امام جمعه شهر جعفرآباد گفت: جنگ تحمیلی و دفاع مقدس یک دانشگاه بزرگ عملیاتی رزمی در مقابل استکبار ستیزی و ظالمان بود.
در رقابت های کاراته بانوان کشور؛
نونهال اهل پارس آباد مغان توانست بر سکوی اول مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان بایستد.
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز از طرح های عمرانی شهرستان پارس آباد مغان بازدید کرد.
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه شهرستان پارس آباد ، نماز جمعه را نشانه اقتدار ، عظمت و انسجام مسلمانان دانست.
سرپرست فرمانداری پارس آباد:
سرپرست فرمانداری پارس آباد گفت: کاشت ۴ هزار اصله درخت سنجد با هدف احیای جنگل این منطقه و جوان سازی درختان سنجد حاشیه رود ارس شهرستان پارس آباد آغاز شد.
کانال های آب در پارس آباد حادثه آفرید؛
کانال های آب که این روزها طرفداران زیادی برای آب تنی های غیرمجاز و خطرناک پیدا کرده است بازهم جان یک جوان ۳۴ ساله پارس آبادی را گرفت.

صفحه‌ها