تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: مردم در خصوص گرانی و تورم که البته مقطعی است در مضیقه هستند که از مسؤولان انتظار داریم در این خصوص تدبیر کنند.
20 روز گذشت؛
در حالی که پیش‎تر مسئولان شهرستانی وعده داده بودند که مردم هیچ نگرانی در استمرار تعطیلی فرودگاه پارس آباد نداشته باشند، این فرودگاه همچنان بسته است.
با محوریت شهید داود میرزایی ؛
یادواره ۲۷ شهید حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داود میرزایی در دانشکده کشاورزی مغان برگزار شد.
با وجود استقبال مناسب از پروازها؛
پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان با وجود استقبال مناسب مسافران و زيان ده نبودن کنسل شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: به منظور کمک به توسعه منطقه مغان امروز تفاهم نامه توسعه شهرک های گلخانه ای استان بین استانداری اردبیل و شرکت شهرک های کشاورزی که موجب ایجاد اشتغال 10 هزار نفری می شود.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از مسافران پرواز ورودی به فرودگاه پارس آباد مغان با اهدای پرچم و شیرینی استقبال شد.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار پارس آباد مغان گفت: پیش از انقلاب اسلامی، شهرستان پارس آباد محروم از امکانات و خدمات عمرانی بود اما امروز به عنوان یک شهرستان در بخش‌های مختلف در حال پیشرفت و توسعه است.
گزارش رسمی رئیس دیوان محاسبات؛
رئیس دیوان محاسبات گفت: ارزش واقعی شرکت کشت و صنعت مغان ۴ هزار میلیارد تومان بود، اما به متقاضی ۱۸۵۰ میلیارد تومان فروختند!
با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پارس آباد مغان 16 تن کود شیمیایی دولتی خارج از شبکه رسمی در این شهرستان مرزی کشف و ضبط شد.
مرغ خصوصی‌سازی یک پا دارد؛
با یک حساب ساده زمین شرکت کشت و صنعت مغان از قرار هر متر مربعی ۲۸۰۰ تومان یعنی کمتر از قیمت دو بسته پفک نمکی ۱۰۰ گرمی بفروش رفته است!.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد گفت: سالانه بیش از 200 تن از هکتار انواع محصولات گلخانه ای تولید و به بازارهای داخلی و بازارهای جهانی به خصوص کشورهای روسیه و آذربایجان صادر می شود.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد از اختصاص بیش از ۴۳ میلیارد ریال در سال جاری برای ورزش این شهرستان خبر داد.
با ارسال دعوت نامه ای به مدیر عامل کشت و صنعت مغان انجام می شود؛
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی پارس اباد مغان از ارسال دعوت نامه رسمی به مدیر عامل شرکت کشت و صنعت مغان خبرداد و گفت:در این دعوت نامه از مدیر عامل بزرگترین بنگاه اقتصادی خاورمیانه خواسته شده تا با حضور در دانشگاه به مطالبات دانشجویی پاسخ دهند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد:
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در مناطق موفق به دستگیری یک صیاد غیر مجاز پرندگان زینتی شدند.
فرمانده سپاه پارس آباد:
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: 11 صندوق قرض الحسنه محله محور در شهرستان راه اندازی شده که این صندوق ها توسط خود مردم مدیریت می شود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه

ايران و جهان