تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

12 اسفند؛
همزمان با دهه دوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت زهرا (س) پیکر مطهر 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهرستان پارسی آباد تشییع و خاکسپاری می شود.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل؛
در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل مسجد جامع شهر تازه كند افتتاح و به بهره برداری رسید.
قطعی و وصلی‌های مکرر اینترنت سبب نارضایتی و کلافگی بسیاری از کاربران پارس آبادی شده و در این میان میزان قطعی اینترنت شرکت مخابرات بیش از دیگر شرکت‎هاست.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل امروز (سه شنبه) به شهرستان پارس آبادمغان سفر مي كند.
روستای اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود
امام جمعه پارس آباد:
امام جمعه پارس آباد گفت: : اجیرلو باید ضمیمه شهر پارس آباد شود و مسوولان نیز باید این را بفهمند که مشکلات اجیرلو به نام مسوولان پارس اباد نوشته می شود.
در نامه اي به مديركل اوقاف استان اردبيل؛
جمعي از اهالي مساجد شهرستان پارس آباد در نامه اي به مديركل اوقاف و امور خيريه استان اردبيل خواستار راه اندازي اداره اوقاف در اين شهرستان شدند.
چه تفاوتی بین ایران و ترکیه وجود دارد که وقتی در آذربایجان بر علیه ترکیه موضع گیری می شود با واکنش منفی مسئولان آذری روبرو می گردد ولی زمانی که بر علیه ایران موضع گیری می شود ما شاهد هیچ واکنشی از سوی مسئولان آذری نیستیم.
بر اثر حمله گرگ به آغل گوسفندان يك دامدار اهل دهستان اولتان پارس آباد 22 راس گوسفند تلف شدند.
امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: عده‌ای در حالي شعار آشتی ملی را مطرح می‌کنند كه باید از آنان پرسيد، مگر مردم باهم قهر هستند که بخواهند آشتی هم کنند.
طي بيانيه اي صورت گرفت؛
جمعی از روحانیون شهرستان مرزي پارس آباد با صدور بیانیه ای حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کردند.
ساناز قلیزاده دانش آموز ابتدایی مدرسه استثنایی شهرستان پارس آباد با تامين هزینه پیوند کلیه توسط سازمان آموزش و پرورش استثایی از رنج سالها عمل دیالیز نجات یافت.
فرماندار شهرستان پارس آباد مغان گفت: متاسفانه عده ای بصورت هدف دار طی روزهای اخیر با ارسال گزارشات مختلف غیر فنی به مراجع و نهادهای نظارتی باعث توقف افتتاح پروژه و آبگیری دریاچه شدند.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
به مناسبت ایام فاطمیه، هفتمین نمایشگاه یاس کبود با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در شهرستان پارس آباد برپا می‌شود.
غلامعلی طلایی با کسب اکثریت آرای شورای اسلامی شهر اصلاندوز به عنوان سرپرست جدید شهرداری اين شهر معرفی شد.
مسابقه اذان (نداي توحيد) با معرفي نفرات برتر در شهرستان پارس آباد به كار خود پايان داد.

صفحه‌ها