• فرماندار شهرستان پارس‌آباد
    فرماندار شهرستان پارس‌آباد از صنعتی شدن کشاورزی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۸ هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت بهاره اختصاص یافت.

تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد
فرماندار شهرستان پارس‌آباد از صنعتی شدن کشاورزی این شهرستان خبرداد و گفت: ۱۸ هزار هکتار از اراضی پارس آباد به کشت بهاره اختصاص یافت.
فرماندار پارس آباد خبر داد؛
فرماندار پارس آباد گفت: طرح مبارزه با آفت ملخ مراکشی و ایتالیایی در سطح بیش از 20 هزار هکتار از مراتع شهرستان پارس آباد آغاز و تا پایان هفته تمام این کانون‎ها امحا می‎شود.
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: پنجمین محموله کمک‌های مردمی بسیج پارس آباد به مناطق سیل زده، ارسال شد.
رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری پارس آباد گفت: یک پارس آبادی چهار شی باستانی و تاریخی را به میراث فرهنگی این شهرستان اهدا کرد.
امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: مردم در خصوص گرانی و تورم که البته مقطعی است در مضیقه هستند که از مسؤولان انتظار داریم در این خصوص تدبیر کنند.
20 روز گذشت؛
در حالی که پیش‎تر مسئولان شهرستانی وعده داده بودند که مردم هیچ نگرانی در استمرار تعطیلی فرودگاه پارس آباد نداشته باشند، این فرودگاه همچنان بسته است.
با محوریت شهید داود میرزایی ؛
یادواره ۲۷ شهید حادثه تروریستی زاهدان با محوریت شهید داود میرزایی در دانشکده کشاورزی مغان برگزار شد.
با وجود استقبال مناسب از پروازها؛
پروازهای فرودگاه شهرستان مرزي پارس آباد مغان با وجود استقبال مناسب مسافران و زيان ده نبودن کنسل شد.
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: به منظور کمک به توسعه منطقه مغان امروز تفاهم نامه توسعه شهرک های گلخانه ای استان بین استانداری اردبیل و شرکت شهرک های کشاورزی که موجب ایجاد اشتغال 10 هزار نفری می شود.
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از مسافران پرواز ورودی به فرودگاه پارس آباد مغان با اهدای پرچم و شیرینی استقبال شد.
فرماندار شهرستان پارس آباد:
فرماندار پارس آباد مغان گفت: پیش از انقلاب اسلامی، شهرستان پارس آباد محروم از امکانات و خدمات عمرانی بود اما امروز به عنوان یک شهرستان در بخش‌های مختلف در حال پیشرفت و توسعه است.
گزارش رسمی رئیس دیوان محاسبات؛
رئیس دیوان محاسبات گفت: ارزش واقعی شرکت کشت و صنعت مغان ۴ هزار میلیارد تومان بود، اما به متقاضی ۱۸۵۰ میلیارد تومان فروختند!
با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پارس آباد مغان 16 تن کود شیمیایی دولتی خارج از شبکه رسمی در این شهرستان مرزی کشف و ضبط شد.
مرغ خصوصی‌سازی یک پا دارد؛
با یک حساب ساده زمین شرکت کشت و صنعت مغان از قرار هر متر مربعی ۲۸۰۰ تومان یعنی کمتر از قیمت دو بسته پفک نمکی ۱۰۰ گرمی بفروش رفته است!.
فرماندار پارس آباد:
فرماندار پارس آباد گفت: سالانه بیش از 200 تن از هکتار انواع محصولات گلخانه ای تولید و به بازارهای داخلی و بازارهای جهانی به خصوص کشورهای روسیه و آذربایجان صادر می شود.

صفحه‌ها

گزارش ويژه