تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

با پايان ثبت نام براى انتخابات شوراهاى شهر و روستا، اسامى قطعي داوطلبان ثبت نام كننده در شوراي شهرهاي پارس آباد، اصلاندوز، اسلام آباد و تازه كند مشخص شدند.
يادداشت/ علی حیدری منور
علیرغم رویکرد اعتمادساز ایران، گسترش و تعمیق روابط دوجانبه ایران و آذربایجان در دولت یازدهم تحت تاثیر برخی متغیرها همچون کاهش قیمت جهانی نفت و تلاش ایران و آذربایجان برای توسعه بخش غیر نفتی و گسترش تروریسم در منطقه می باشد.
اختصاصي آران مغان؛
شهيد نیكنام مهرآوران از سربازان تيپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبيل است كه در منطقه عملیاتی اشنویه در حین مرزبانی از مرزهای میهن اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
با حضور استاندار اردبیل؛
مراسم بزرگداشت سومین روز سرباز شهید نيكنام مهرآوران با حضور استاندار اردبيل و فرماندهان نظامي و انتظامي در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستاي عبدالرضاباد برگزار شد.
گزارش تصویری/
حضور بی‌نظیر مردم در استقبال از پيكر مطهر سرباز شهید نيكنام مهرآوران در پارس آباد مغان به روایت تصویر بازگو می‌شود.
پیکر پاک و مطهر سرباز رشید اسلام شهید نيكنام مهرآوران ظهر امروز در میان حزن و اندوه مردم شهید پرور شهرستان پارس آباد تشییع و در زادگاهش روستاي قره قباق حسنخانلو به خاک سپرده شد.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد:
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در ششمین روز از مهلت قانونی به 645 نفر رسید.
در اولین هفته از سال 96؛
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: با ورود پیکر مطهر شهید «نیکنام مهراوران» به پارس آباد، این شهر فردا معطر به عطر شهادت می‌شود.
فرماندار شهرستان پارس آباد به منظور بررسی مسائل و مشکلات عشایر شاهسون مغان در جمع تعدادي از آنان حضور پیدا کرد.
تا پايان روز پنجم؛
فرماندار پارس آباد گفت: تا پايان پنجمين روز ثبت نام نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای پارس آباد تاکنون 375 تن به صورت کامل ثبت نام کرده اند.
پارس آباد مغان در سالی که گذشت؛
سال 95 با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسيد و در این بین مسئولان در جلسات متعدد کاری وعده ها و قول های مختلفی در موضوعات متنوع به مردم دادند.
فرماندار شهرستان پارس‌آباد خبر داد
فرماندار پارس آباد گفت: تا پایان سومین روز نام‌نویسى داوطلبان انتخابات شوراى شهر و روستا 171 در اين شهرستان ثبت‌نام کردند.
در اولین روز از ثبت نام؛
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل از ثبت نام 19 نفر در اولین روز از ثبت نام انتخابات شهر و روستا در شهرستان پارس آباد خبر داد.
طي پيامي؛
امام جمعه پارس آباد مغان در پیامي فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به مردم خونگرم اين شهرستان تبریک گفت.
سرعت بالا باعث انحراف خودرو پرايد و سقوط آن به داخل کانال آب در جاده روستاي قره قباق حسنخانلو از توابع شهرستان پارس آباد شد.

صفحه‌ها