تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

سردار پاشا محمدی رئیس سازمان بسیج عشایری کشور با حضور در روستاي گوشلو پارس آباد با مادر سردار شهید رحيم واحدي ديدار کرد.
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته تربيت بدني صبح امروز با حضور پر شور مردم در پارس آباد مغان برگزار شد.
"داريوش قرباني" كه پيش از اين مسئول مكاتبات اداري دفتر ارتباطات مردمي محمد فيضي نماينده اردبيل به عنوان شهردار شهر تازه كند انتخاب شد.
فرماندار پارس آباد مغان از نبود پزشک های متخصص و دستگاه ام ار آی (MRI) در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان انتقاد کرد.
وعده ها در خصوص پرداخت بهای گندم خریداری شده در استان اردبيل همچنان در حال تمدید است و مهر نیز در حالی به پایان می‌رسد که کشاورزان استان چشم انتظار دریافت مطالبات خود هستند.
"بهنام شيري" پرتابگر پارس آبادی در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در ماده پرتاب ديسك صاحب مدال نقره شد.
با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری صورت گرفت؛
اولین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در پارس آباد مغان با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری در این شهرستان به بهره برداری رسید.
بارش شدید باران موجب جاری شدن سیلاب در خیابانهای شهر و بروز مشکلات برای اهالی پارس آباد مغان شد.
یادداشت
امتیازات فراوان اخذ شده از ایران در برجام اما، ترامپ تاجرصفت را اقناع نکرده است و از این رو در صدد آن است با ترسیم چهره‌ی "دیوانه‌ای غیرقابل پیش‌بینی" از خود، ایران را برای حفظ برجام وادار به امتیازدهی مجدد نماید.
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز به همراه سرپرست شهرداری و شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع کردند.
يك زوج كارآفرين پارس آبادي با راه اندازي پرورش قارچ علاوه بر اينكه مايحتاج زندگي خود را تامين مي كنند براي يك نفر هم اشتغالزايي ايجاد كرده اند.
بر اثر برخورد یک تاکسی سمند با یک دستگاه پژو پارس در ورودی جاده شهر پارس آباد خسارت زیادی به صاحبان وسایل نقلیه وارد شد.
با امضاي طوماري صورت گرفت؛
صبح امروز دانش آموزان مدرسه نمونه دولتي برهان شهرستان پارس آباد در محکومیت سخنان رییس جمهور آمریکا ضمن تجمع با امضاء طوماري اين گستاخي هاي ترامپ را پاسخ دادند.
نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «نجوای قلم » با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان پارس آباد در نگارخانه سینما انقلاب این شهر افتتاح شد.
دادستان عمومي و انقلاب پارس آباد مغان از كشف جسد يك مرد از كانال آب چهل پله در روستاي دوست كندي اين شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها