تازه ها

اخبار ويژه پارس آباد

فرمانده انتظامی پارس آباد مغان گفت: با اجرای طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحدهای صنفی 15 واحد صنفی متخلف در اين شهرستان پلمپ شد.
همزمان با سالروز آزادی خرمشهر برگزار شد؛
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و رژه موتوری و خودرویی همزمان با هفته گرامی داشت سوم خرداد، آزادی خرمشهر و روز مقاومت در پارس آباد برگزار شد.
همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر؛
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: رژه موتوری و خودرویی نیروهای مسلح به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهرستان برگزار می‌شود.
يك جوان روستايي در شهرستان پارس آباد مغان با حمايت بسيج سازندگي توانست در يك كارگاه 90 متري در عرصه تولید پنیر براي سه نفر اشتغالزایی ايجاد كند.
در حكمي از سوي مدير عامل شركت شهرك هاي كشاورزي كشور، علي عليزاده به عنوان مدیركل دفتر مطالعات و طراحي شهرك هاي كشاورزي منصوب شد.
جلوه ‏ای بهشت‏ گونه از طبیعت سرخ و آتشین مملو از شقایق‏ هایی که چشم هر بیننده‏ای را محصور خود می‏کند، یکی از جاذبه‏ های طبیعی و فصلی دشت مغان است که همه ساله در اردیبهشت‌ماه رخ می‏ نماید.
در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پارس آباد 70 كانديدا براي رسيدن به كرسي شوراي شهر به رقابت با يكديگر پرداختند كه از اين ميان 7 کاندیدا با كسب بيشترين آراي مردم منتخب شوراي شهر پارس آباد شدند.
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: با پایان شمارش آرا لیست نهایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پارس آباد مشخص شدند.
مردم ولایتمدار پارس آباد مغان از نخستین ساعات آغاز رای‌گیری برای شرکت در تعیین سرنوشت خود و کشورشان در محل‌های اخذ رای حضور به هم رسانیدند.
امام جمعه پارس آباد مغان:
امام جمعه پارس آباد با اشاره به اينكه انتخابات برای ملت ایران به منزله يك جشن ملي است، گفت: اولویت نخست و معیار مهم در انتخابات حضور حداکثری مردم است.
گزارش تصویری تشریحی؛
مردم شهرستان پاس آباد مغان امروز و از دقایق ابتدایی صبح بار دیگر با حضور پرشور خود پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات رقم زدن حماسه‌ای ماندگار را نوید بخش هستند.
صبح امروز؛
در نخستین ساعات اخذ رای گیری امام جمعه، فرماندار و جمعي از مسوولان پارس آباد مغان با حضور در شعبه يك اخذ آرا در مسجد جامع اين شهر رای خود را به صندوق انداختند.
مدیر فنی و سرمربی پایه تیم های ملی کشتی فرنگی کشور با حضور در پارس آباد مغان از تمرینات کشتی گيران اين شهرستان بازديد كرد.
در حالي كمتر از 24 ساعت تا آغاز انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا باقي مانده که کارت خبرنگاری برای خبرنگار آران مغان جهت پوشش اخبار اين انتخابات صادر نشده است.
کشتی گیر نوجوان پارس آبادي به اردوي تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان كشور دعوت شد.

صفحه‌ها