اخبار ويژه اردبیل

کارشناس پژوهشگر و محقق؛
کارشناس و پژوهشگر و محقق اردبیل گفت: سبوس نان با خنثی کردن رادیکالهای آزاد از بروز پیری زود رس جلوگیری می کند.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان اردبیل:
حجت الاسلام حسین نوری در واکنش به پست اینستاگرامی نورالدین پیرمؤذن گفت: وی خود فروخته و خود باخته بوده و مردم اردبیل از او اعلام انزجار می کنند.
دستگیری قاتل دو برادر اردبیلی؛
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دایی دو برادر مقتول در شهرک سینای اردبیل به قتل اعتراف کرد.
کارشناس اجتماعی مرکز مشاوره آرامش اردبیل:
کارشناس اجتماعی مرکز مشاوره آرامش اردبیل اختلافات خانوادگی را مهمترین انگیزه خودکشی عنوان یاد کرد و گفت: در زنان متاهل مهمترین انگیزه خودکشی در گروه سنی 18 -24 بیشتر دیده می شود که عمدتا به صورت مصرف دارو و خودسوزی است.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار با رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل از تحویل فضای فیزیکی مناسب و توسعه همکاری با جهادانشگاهی این استان خبر داد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
نماینده مردم اردبیل در مجلس از بی توجهی دولت به مطالبات استان اردبیل انتقاد کرد و افزود: بجز عنایت رهبری در ایجاد سد خداآفرین دولت طرح بخصوصی در این استان نداشته است.
هر چند شهادت مظلومانه و عاشقانه شهید حججی ها و سپاس بیکران ملت فهیم و با بصیرت کشور از این مدافعان بی ادعا پایانی ندارد اما باید به حساب قانون شکنان و عبور کنندگان از خطو ط قرمز امنیت، مصلحت و اقتدار کشور قاطعانه رسیدگی شود، تا تکلیف بی قانونی مدعیان « قانون» مشخص شود!!
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل:
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نخستین کاروان راهیان نور متشکل از 700 نفر از بسیجیان زن و مرد محلات اردبیل عازم مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شدند.
در اردوگاه شهرستان نیر؛
مراسم گرامیداشت 16 مرداد، سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با حضور کارکنان جهاددانشگاهی واحد اسان اردبیل در اردوگاه «فرزندان امام شهرستان نیر» برگزار شد.
یادداشت/
روزنامه قانون با قرار گرفتن در مسیر بی قانونی با انتشار مطلبی و با گرفتن ژست کارشناسی نظامی و راهبردری در دفاع از داعش و تخریب سپاه قدس برآمده است.
در محله دروزاه آستارا اردبیل:
مراسم چهلم شهید مدافع حرم اردبیل علی سیفی علی بلاغی امروز در محله دروازه آستارا برگزار می شود.
حماسه همدلی در اردبیل؛
حضور باشکوه شیر زنان اردبیلی در استادیوم رضازاده نشان از فرهنگ غنی،روحیه ی تندرستی و همت بالای مسئولین داشت.
رئيس پليس راهور استان اردبيل تاکید کرد؛
رئيس پليس راهور استان اردبيل با حضور در موسسه راهگشا و بازدید از مركز تعويض پلاك بر تکریم ارباب رجوع و برخورد اسلامی تاکید کرد.
اندر حکایت احوالات تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در استان اردبیل؛
سندی به دست آمده است که نشان می دهد واحدهای تولیدی استان اردبیل ناامید از تدبیر مشکلاتشان از سوی این مسئولان به مقامات کشوری پناه برده اند.
کارشناس اجتماعی مرکز آرامش:
کارشناس اجتماعی مرکز آرامش در اردبیل گفت: راه های زیادی برای حفاظت از فرزندان در برابر مطالب مضر اینترنتی وجود دارد که البته هیچ یک از این روش ها خالی از اشکال نیست بنابراین انتخاب هریک به نوع زندگی افراد بستگی دارد.

صفحه‌ها