• نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی :
    نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی بر شفاف سازی آراء نمایندگان مجلس در تمامی موضوعات و مسائل مهم کشور تاکید کرد.

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

محمدقلیزاده جانباز 30 درصد اردبیلی به دیار باقی شتافت.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: مخاطرات اصلی شهرستان‌های اردبیل شناسایی می‌شود که در این زمینه باید مقابله با سناریو و برنامه داشته باشیم.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس توسط آموزش وپرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان استان و دستگاه‌های مربوطه انجام شده است تا دانش‌آموزان بدون هیچ دغدغه‌ای در اول مهر در مدارس حضور یابند.
مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به این که ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اولویت اساسی است گفت: بی‌توجهی به نماز هدف اصلی دشمنان اسلام بوده و پاسخگویی به شبهات جوانان خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است.
سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: محوطه جمعه‌ مسجد اردبیل ساماندهی می‌شود و احیای این مجموعه در حال اجراست.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: به منظور فراهم کردن فرصت‌های شغلی مناسب برای مددجویان کمیته امداد استان طرح‌های اشتغال‌زایی در مناطق محروم و کم‌برخوردار اردبیل اجرا می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دوزادهمین نمایشگاه بزرگ کتاب یک تا 6 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برپا می‌شود.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام یافته امسال 30 هزار تن گوشت قرمز در استان اردبیل تولید می‌شود.
نماینده مردم خلخال:
نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید هر چه سریع‌تر جلوی قاچاق‌های سازمان‌یافته کالا از مبادی رسمی گرفته شود که در این زمینه پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی یک لازمه اساسی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه این بار کاروان راهیان نور بانوان کارمند دانشگاه آزاد اردبیل به مناطق عملیاتی شمال‌غرب کشور اعزام شدند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال تولیدات محصولات کشاورزی اردبیل از مرز 4 میلیون و 500 هزار تن رد شد که در مقایسه با پنج سال گذشته 23 درصد افزایش یافته است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس انقلاب اسلامی به شدت از مکتب مهدویت و عاشورایی هراس دارند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: همیشه از ضعف سرمایه‌گذاری در کشور انتقاد می‌شود که باید در این زمینه برنامه‌های مناسبی تدوین شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل ضمن اشاره به مشکل خام‌فروشی محصولات تولیدی کشاورزی در استان گفت: متاسفانه هم‌اکنون کمبود صنایع تبدیلی و تکمیلی در اردبیل بخش کشاورزی را با مشکل جدی روبه‌رو کرده است.
سردار غیب پرور در پاسخ به درخواست دیروز رییس جمهور که «دولت را تنها نگذارید»، گفت: بیش از یک سال است که به شما اعلام آمادگی و همکاری کرده، نامه زده و در تربیون های مختلف اعلام کرده ایم ولی پاسخی دریافت نکرده ایم.

صفحه‌ها