تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

خطبای نماز جمعه استان تاکید کردند؛
خطبای نماز جمعه استان در اولین نماز جمعه سال 98 خواستار تلاش مضاعف مسؤولان در تحقق شعار سال شده و اعلام داشتند: همه باید برای توسعه تولید کالاهای ایرانی تلاش کنند.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با اشاره به کلنگ‌زنی کارخانه پیچ خودرو در شهرستان کوثر اردبیل ، گفت: اردبیل در خصوص تحقق شعار سال یعنی «رونق تولید» در کشور پیشقدم شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل
مدیرکل ورزش و جوانان استان از توسعه برنامه ورزشی در سال جاری خبرداد و گفت: ورزشهای همگانی در اولویت ورزش و جوانان اردبیل است.
دانشجوی دختر کارشناسی ارشد رشته اقتصاد جهت اعزام به مسابقات جهانی ساواته(بوکس فرانسوی) به تیم ملی ساواته دعوت شد.
چهارشنبه سوری(گول چرشنبه سی) در دیار سبلان آیینی خاص دارد، این مراسم از ظهر روز سه‌شنبه آخر سال شمسی آغاز می‌شود.
دو ورزشکار اردبیلی با دعوت به اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ کارگران کشور به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام می شوند.
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد؛
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل با بیان اینکه خلق ارزش‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی باعث ایجاد ارزش اقتصادی خواهد شد، خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در طول پنج سال آینده اتکا دانشگاه به شهریه‌ های دانشجویی تا 40 درصد کاهش پیدا می کند.
مسئول سارمان اردویی راهیان نور سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سارمان اردویی راهیان نور سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: اردو‌های راهیان نور جزو معنوی‌ترین سفر‌ها است که در کشور روز به روز در حال گسترش است و چنین سفر‌هایی در کشور رونق می‌گیرد که این امر به برکت خون شهدا اتفاق افتاده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری بیش از ۳ میلیون و ۴۵۱ هزار تن کالا در محور‌های مواصلاتی اردبیل جابجا شده است.
جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان اردبیل با حضور در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثار و فداکاری های شهدا و رزمندگان اسلام با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: راهیان نور فرصت مغتنمی است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش دهیم و باید از این فرصت بهره بجویم.
امام جمعه اردبیل
نماینده ولی فقیه فقیه در استان با بیان اینکه گران فروشی و احتکار در چنین روزهایی، همراهی با دشمن و خنجر از پشت به ملت است خاطرنشان کرد: این کار در واقع خیانت و رفتن به جنگ بندگان خدا و در نتیجه جنگ با خود خداوند است.
اعتکاف
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل خبرداد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از آغاز ثبت نام معتکفین خبرداد و گفت: امسال مراسم معنوی اعتکاف در 8 مسجد اردبیل برگزار خواهد شد.
در مراسم آزادی 35 محکوم مالی عنوان شد
رئیس كل دادگستری استان با بیان اینکه بیش از 35 هزار پرونده مالی در کشور وجود دارد گفت: از بین آن ها حدود 700 نفر در زندان های استان هستند که اگر مدیریت دادگستری نبود همه آن ها باید در زندان بودند.
رئیس خوشه فرش استان
رئیس خوشه فرش استان به نقش خلاقیت در صنعت فرش اشاره کرد و گفت: پیشینیان ما این خلاقیت را داشتند كه هنر خود را عرضه كرده و دنیا را شیفته این هنر كردند به گونه ای كه در بیشتر كشورها افتخار می كنند كه فرش ایران را در خانه دارند.

صفحه‌ها

ايران و جهان