• فرمانده پلیس راهور استان اردبیل:
    فرمانده راهور استان اردبیل از بارش برف سنگین و تلاش برای تهسیل تردد خبر داد و گفت:استفاده از زنجیر، چرخ لاستیک یخ شکن و عاج دار مناسب ضروری است.
  • باید اذعان کرد که نسل اولیه مدافعان انقلاب سختی های زیادی به دوش کشیدند و تمام توطئه های دشمنان را برای حفظ انقلاب به جان خریدند و برای آن قربانی دادند و نسل های بعدی که امروز با همان ایده، مدافعان حرم گشته اند، نیز با تمام کمبودها و نارسایی هایی که اول انقلاب بود بزرگ شدند و پرورش یافتند و همان هدف انقلاب را در حفاظت از حریم آل الله انجام می دهند که نسل اول در صیانت از انقلاب اسلامی کردند.

تازه ها

اخبار ويژه اردبیل

با موضوع صفویه شناسی انجام شد؛
چهارمین نشست کتاب خوان تخصصی استان اردبیل با محوریت مطالعات تاریخی و با موضوع صفویه شناسی در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: آزمون دوره های تخصصی "مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی" و "راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی " با 74 شرکت کننده در استان اردبیل برگزار شد.
فرمانده پلیس راهور استان اردبیل:
فرمانده راهور استان اردبیل از بارش برف سنگین و تلاش برای تهسیل تردد خبر داد و گفت:استفاده از زنجیر، چرخ لاستیک یخ شکن و عاج دار مناسب ضروری است.
امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه، از حضور برخی مقامات بلند پایه و سیاسی در مراسم غیر شرعی و گناه منزل سفیر سوئد به شدت انتقاد کرد.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان :
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: طرح های راکد دام و طیور در استان با کمک مالی فعال می شود.
شهردار اردبیل:
شهردار اردبیل از ایجاد مؤسسات و خانه های علمی مشابه خانه ریاضی بمنظور تحقق شهروند سالم، لحاظ رفاه عمومی و فرهنگ بالاتر خبر داد.
جانشین اجرایی سپاه استان اردبیل در نشست خبری مطرح کرد؛
جانشین اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در نشست خبری با ارائه گزارش اعزام کاروان راهیان نور، از همکاری و حمایت های مسئولان و سازمانهای مرتبط قدردانی کرد.
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم عزاداری ایام فاطمیه در اردبیل نیز از روز شنبه 23بهمن شروع شده که این مراسمات در مساجد و منازل و امام زاده ها در حال برگزاری است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در دیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان آمادگی خود را جهت مددرسانی در ساخت مسکن و دیگر حمایت ها اعلام کرد.
طی مراسمی در کتابخانه مرکزی اردبیل، از جلد دوم کتاب «ازدواج عاقلانه، زندگی عاشقانه» تحت عنوان «روش های شناخت همسر آینده» رونمائی شد.
آیا مسئولین از خود پرسیده اند که خانواده بیکاران چگونه به استقبال عید نوروز می روند؟!.عید نزدیک است و بیکاری خیلی ها را خفه می کند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل خبر داد؛
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با ارئه گزارش عملکرد 10 ماهه و افتتاحیه های دهه فجر از اجرایی شدن عملیات عمرانی پلی کیلینک میرزا حسینی در نیمه دوم اسفندماه خبر داد.
نخستین بار؛
معاون صنایع دستی استان اردبیل گفت: برای نخستین بار نمایشگاه تخصصی قلم زنی روی فلز در سه ماهه نخست سال آینده در محل نگارخانه خطایی مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی برپا شود.
طبق روال سالهای گذشته، امسال نیز فرصت کاری نمایندگان از دست رفت و در پایان سال و سرمای شدید، مردم همچنان با نرخ صعودی گاز و سرما دست و پنجه نرم می کنند.
بانوی شاعر اردبیلی به مناسبت ایام فاطمیه شعر ترکی با نام زهرا سروده است.

صفحه‌ها